What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Lithuanian growers

Ted Shred

Member
whats up lithuanian growers! im 25% lithuanian, my grandfather said that his/our family was from Birstonas. he liked smokin weed and i do to! lets see some pics of that crazy lithuanian herb!
 

zalias

Active member
ahoy!:joint: Kaip sekas? Kaip augalai laikosi? :)
Zalias, tau pavyko gaut GG seklu? skaitinejau unleashdagreen.net foruma, tai ten tipo "Greens" pardavinejo GG2, GG3, GG5 ir MM2 seklas, bet dabar jau ishejo y pensija shitam reikale.. O tos veisles tai tokios superines atrodo ir lb tiktu lietuvos klimatui.:canabis:
Taip gavou keliata rusiu bet nesekmingai parinkta vieta prazude visus augalus,bandisiu kitam sezonuj ! O koki skunka augini ?
 

kojak

New member
Taip gavou keliata rusiu bet nesekmingai parinkta vieta prazude visus augalus,bandisiu kitam sezonuj ! O koki skunka augini ?

šiemet neauginu :( čia yra pernykštės nuotraukos. O tas skunkas tai visiem patinka ;) bet jis yra neaiškios kilmės, jo sėklos eina per rankas ir tiek. Pažystamo pažystamas davė jų pažystamui, paskui tas pažystamas davė jų man.. Net neaišku ar ten ištikrūju kažkoks skunkas ar jį tik taip vadina :D Durnas buvau, kad nesusiprotėjau ir seklu nepasidariau, tai dabar nežinau ar gausiu tų sėklu išvis. Šeip liux augalas- tiks nedidelis, gana stiprus, bet svarbiausia, kad labai laiku baigia žydėt, nes Lietuvoj tai labai aktualu..

O kas su tavo GG atsitiko?
Man tai su vietom sunku todėl, kad visur prašalaičiai klaidžioja.. Nesinori, kad kažkas surastu..
 

kojak

New member
Stengiuos keltis toliau nuo civilizacijos, bet lb sunku.. Visur pilna zmoniu..

o bandei rashyt BreederBrad? Jis db turetu jau prekiaut GG3 ir GG5 seklom. As jam rasiau pm, tai jokio atsakymo negavau.. :(
 
Top