What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Első növényem

Sziasztok kérlek segítsetek!!Miért van ilyen kevés levele?Elágazások nincsenek is rajta.Kevés lehet a fény neki?Levághatom a tetejét?Kilenc hetesen nem így kéne kinéznie nem?Első próbálkozásom minden tanácsot szívesen veszek!



picture.php
 

Charass

Active member
Milyen magból lett ez a növény ha szabad kérdezni?! Tuti, hogy női ivarú? Nekem eléggé fiúnak tűnik...
 

N4sker79

Member
Igen, a fény kevés, ez még csak leveleket tud hozni hiába adnád most neki máshogy a fényt.Amúgy milyen izzóval megy?vagy kint van?
 

N4sker79

Member
Fogadj meg egy tanácsot!Olvasgass napi több órát a témában .Ha tanácsra vársz továbbra is a utcán fogod venni a szart.

ez van, Béke! :)
 

Kukutyin

Member
Tuti, hogy bent van, nézd csak a fóliát a cserép szélén (amit nem is értek). A fény kevés, ha ez 9 hetes akkor nagyon kevés.

..Most olvasom kérdezz felelekben, hogy kint van :D Hát akkor nem tudom milyen eresz alatt vagy barackfa árnyékában tartod :D
 
Szomorú hír! :( Honnan szerezzek normálisat mit ajánlasz?Néztem egy két céget,de kíváncsi lennék a véleményedre!Kezdőként mit célszerű gerillába?Autovirágzón gondolkoztam!Bírnia kéne a szélsőséges időjárást valamelyest. :)
 

Charass

Active member
Közel se biztos, hogy igazam van. Lehet, hogy lány, viszont nagyobb a valószínűsége, hogy fiú lesz, vagy herma.

Ajánlani nem ajánlok semmit mert nem tudom milyen füvet szeretsz. Meg amúgy is... Nézz körül itt a fórumon van pár szép napló, jó strain! Válogass! Bushdoktorból meg a legegyszerűbben/gyorsabban tudsz magot beszerezni szerintem.
 

GK_420

Active member
JA hát fény kéne, meg jó föld és tápanyag. Múltkor lett leírva van 10ezer+ könyvelt fajta éppen, senki nem fog ajánlani belőle 0 infóra. :D Neked amúgyis mindegy, ha nem sikerül lehozni, bár nem értem mi az a sok cserép ott a fészerben meg kertészkesztyű, ha nem tudsz növényt gondozni. :D
 
.

.

Nem tudom miért kell lesavazni. :( Én csak tanácsot kértem. :) Nektek egyből siker volt?Tanulságnak jólesz jövőre meg majd meglátjuk..
 
.

.

Én csak gondoltam jobb személyes tapasztalatokat meghallgatni mint a neten átolvasni mindent.Megfogadom az eddig rám szánt tanácsokat. ☺
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
attól függ miben... mindenki mást preferál, mindenkinek más a jó... blablablabla
legyen konkrét elképzelésed oszt annyi. azt már könnyebb alakítani, mint a semmit :D
 
.

.

11.hét.Olvasgattam az elmúlt pár napban rengeteget.Növeltem a vízadagját neki,levágtam a tetejét hátha Y-ba nő.Úgy látszik kevés volt a fény neki,ahogy mondtátok és a víz is.Nem tudom mi lesz belőle valószínűleg semmi,de mostmár végigviszem.Hanyadik hétig életképes?
 

Latest posts

Latest posts

Top