What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Първи индоор - дневник Auto kush и Big Bang autoflowering

somebodyx

Member
сега си взех друг овлажнител но по добър с външен датчик за влажност няма да го пускам в гроу бокса а в големия

И да внимаваш с тия овлажнители трябва винаги първия път като го пуснеш да го следиш какво се случва че виж високата влагата + почва до какви бели води като не се следи. :ying:
 

somebodyx

Member
Направо ги мести под 600те вата възможно най-скоро и ще се оправят според мене.
Мойте Royal Caramel още от първата двойка листа ги пуснах под 600Вата MH и мн добре се развиват, ще видиш разликата.
 

CFL

Member
утре най-рано... ще мога да ги присадя. Няма ли да им причиня още повече стрес?
 

somebodyx

Member
Не ги пресаждай докато не се съвземат иначе ще ги стресираш още повече и може и да не отцелеят. Просто ги премести така с тея саксий в другия бокс под 600тарката
 

CFL

Member
Вчера сложих 2 мл/л гроу на Биобизз. На колко часа да ги слагам 24/0
 

CFL

Member
ок благодаря че има такива хора като тебе дето отделят внимание на такива като мен.
 

somebodyx

Member
Нали затова сме хора да си помагаме, никой не се е родил научен, пиши после като ги преместиш какво се случва. Успех.
 

CFL

Member
чудя се дали да не си поръчам за всеки случай други бобчета?
 

somebodyx

Member
Ами поръчай си хем майка ще си направиш хем имаш да запълваш място в бокса, ама тоя път не си вземай аутоси.
В бокса не трябва да има празен спейс иначе си вътре от секаде :D :D :D
 

Kermidon

Member
Cfl сварил си ги малко дай им малко врем да живнат и внимавай колко ги поливаш на 3 дни по 200 мл им стига макс ще живеят ама зор ще им е малко сега.
Понякога увисват и като няма вода ама след поливане 20 мин и са чук
 

CFL

Member
Въпроса е че май половината ми изгоряха или нз още са влажни утре под натрия
ще видя кво ще стане аз вече си поръчах други ама не е там въпроса. шибани боклуци продават из тия магазини много ме е яд на тези от Техномаркет Зора........ Ако не ми бяха пробутали тоя боклук нямаше да е така. Сега си взех от olx овлажнител втора употреба ама бачка перфектно и има външен датчик за влажност изпробвах го мн добре работи за бебе е ползван Таурус - парата му е студена. Искам да ида до този хипермаркет и да им дам касова бележка от доставката на семенцата
 

somebodyx

Member
Трябваше да питаш за овлажнителите, аз щях да ти отговоря нали имам и от двата вида овлажнители :) Нищо да ти е за обеца на ухото Стискаме палци ще се оправят споко
 

CFL

Member
еми 3 спасени другите брак. Имам един въпрос относно влагата овлажнителя неможе да постигне 60% с какво да компенсирам?
 

CFL

Member
парцала натопен пиловината в съда а другата навън става ли?
 

THCLover

New member
Аз го правя по този начин.
Съд с вода метален, в него слагам гъба до половината с вода в съда и съм Цар ;)
 

CFL

Member
Аз го правя по този начин.
Съд с вода метален, в него слагам гъба до половината с вода в съда и съм Цар ;)

Я пак метален съд с вода до половината и в него слагаш гъба? така ли
 

Latest posts

Latest posts

Top