What's new

Sensi seeds - Hindu Kush

bgrow

Member
:jump:Браво, ееехааа много здравички и свежи братле. Колко литра са саксиите? :yay:
Това долу в ляво ми се вижда че е леко лилаво, ако е така гледах нордърн лайт на СЕНСИ и цялото накрая стана лилаво и беше убиец, толкова силно че още имам от него в буркана, неможеше да се пуши като високо октаново гориво беше.
 
E

EverLast

Айде почва да става интересно..абе няма ли да е малко жега в това дървено боксче с 400ватката?
 

_Ina_

Active member
Veteran
и при мен е яка жега,тоест ще стане много скоро. много са ти свежи,браво!!! в този форум определено сте на високо ниво:)
 

El jardinero

Active member
Ден 16 12/12

Ден 16 12/12

Здравейте отново :wave:Показаха се още 2 момчета.От 6 семки 4 момчета и 2 момичета.Двете девойки съм ги топирал преди седмица.Малко се забави цъфтежа ,но с копривата ще наваксат.
 
Не знам дали е възможно клонинг от мъжкото растение да стане бонзай.Ще се опитам и ще споделя опита си.
Може,обаче към година(зависи от сорта),почва да цъфти без значение от фотопериода.Трябва да се клонира от време на време за да се избегне нежеланият цъфтеж.Късмет с реколтата:tiphat:
 

El jardinero

Active member
Мерси братле,значи няма да пробвам.Може би някой ден,примерно със Chemdog IBL :tiphat:
 

El jardinero

Active member
Копривата(1:2) е вече в действие,демек една част тор и две части вода.Последните 3 седмици от цъфтежа мисля разтвора да е 1:1.Забравих да спомена че това гледане е без нито един вентилатор,без пх уред,без ек метър,без пх- или пх +,без уред за измерване на влагата,без рекламните течни торове и без купешка почва :) Термометъра пред деня показва 31–37,а през ноща 20-23 градуса.Поливането става на всеки трети ден(по половин литър разтвор на саксия)
 

Opium

Member
браво,изглежда супер цветенцето
имам въпрос към теб:
мислиш че като нямаш изброените по горе неща трябва да е похвално ли?:comfort:
 

El jardinero

Active member
Жива трагедия бих казал.Естествено,че имам желание за всичките неща които ги изброих по горе,но винаги има едно (НО).Криза,няма лев.Похвално,не похвално това е положението за сега.Да сме живи и здрави то всичко ще си дойде по реда както си е редно за всеки един производител.Мерси девойките са две :good:
 

_Ina_

Active member
Veteran
според мен успешно минаваш и без тях. като гледам цветята маи не ти и трябват:) на всеки трети ден ли поливаш с коприва? друго какво слагаш? Aз също минавам тънко с моя гроу в момента и 4естно казано съм много доволна от копривата и другите домашно приготвени "лаина". Opium: защо да не е похвално,4е не е набил пари,а растението му е екстра?:)
 

El jardinero

Active member
Инче здравей,мерси.Явно може и без другите екстри,но наистина са необходими.Да на всеки трети ден поливам с тор от коприва.Значи правя разтвора тъй - 1л. престояла вода от чешмата,половин литър тор от коприва,2 милилитра оцет и тия неща ги смесвам в едно шише и поливам.Преди използвах пх метър и знам,че водата ми е 8,5 пх,затова слагам толкова оцет.Явно съм уцелил дозата :tiphat:
 

El jardinero

Active member
Да ти кажа честно Ина и аз съм доволен от копривата,въпреки,че ми е второ поливане с нея.Моята се разтвори във вода напълно за 22 дни.Я кажи ти как я разреждаш копривата.1 към 2 или 1 към 3 ?
 

Billy Bones

Active member
Ха...ха....супер са като за 23 ден. Имат да наливат още дълго време. Иначе един съвет за тънка и богата домашна почва. Ползва се на второто присаждане или третото от клонинг. Около 30 % добре угнила оборска тор. Идеален е варианта от смесено торище на което се изхвърля почти всичко (слама, плевели, птича и животинска тор). Калифорнийския червей не струва и лайно пред подобна смес. 30 % стара почва, може и рециклирана, но само ако е чиста от химия. 20 % мулч от градския парк. Събира се изгнилата маса от листа и клони, 15 % едър пясък и 5 % натрошени черупки от яйца.

После само доливаш с вода и се кефиш на резултатите. За още по добри резултати в 10 литрова туба с вода може да се постави въздушна помпа за аквариум и водата да се аерира няколко дена преди поливане. Растенията полудяват!
 
Top