What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

INDOOR - PYTANIA

fenikss

New member
Witam jacyś ludzie tuj jeszcze są? Do wentylatorka komp. 92mm x92mm jaki filtr węglowy widzicie box 30x30 70h będzie. :)
Pozdro dla farmerów :)

Hej jak ty chcesz dać filtr węglowy na taki wentylator to praktycznie nie realne ponieważ wentylator ma za słabą moc lepiej dajm jakieś środki które niwelują zapach jak np "ona". Na takiego małego boksa to i tak tylko jedna roślinka i to jeszcze prowadzona można też znaleźć roślinę która nie śmierdzi :)
 

fenikss

New member
Thx używałeś tego zapachu "Ona" daje rade? A roślina która nie śmierdzi ciekawie...zapodaj nazwę.

Niestety sam osobiście nie używałem jedynie oponie osób które używały tych środków używali powielam ja zawsze miałem filtr z wentylatorem co do nie śmierdzących odmian to całkiem delikatnie pachnie jakiś grapefruit lub c99 które typowo owocowo pachną . Mnie teraz ciężko taką odmianę tak z głowy sobie przypomnieć ale jest ich sporo.
 

AbruEl

New member
Witam, przechodze na Ledy, jakie ledy polecacie? Patrzylem w sklepach jak narazie ViparSpektra wydają sie dobre.
 

AbruEl

New member
Dzięki tomram.
Szukałem czegoś taniego akceptowalne dobrego, ViparSpektra 200w z dobrym spektrum sa po 5499koron czeskich, to prawie tysiąc złotych.
Jest gwarancją na 3 lata co jest plusem. Mysle kupic ich 9 do 12stu dlatego szukam czegoś tanszego, zadziwia mnie ze przy ledach 200w wystarczy na metr! :)
 

trufeel

Well-known member
Veteran
MarsHydro TS1000 kosztuje na niemieckim eBay 127€ . W polskich sklepach chcą za niego prawie 1,2 k PLN. Taniej nie znajdziesz.
 

Majaa

Active member
Ale tu cichutko🤭
Więc rozkręcę temat. Nawozy canna, fajnie ze jest tabelka tylko kwestia tego że nie jest tam podane jak często podawać zalecane dawki. Domyślam się że co 2-3 podlewanie?
Miernik PPM posiadam, tylko to uprawa w ziemi.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Jak ziemia to tak, ziemia bedzie Ci buferowac nazowy wiec w sumie podlewasz pozywka jak widzisz ze rosliny wszystko wyjadly - ja w ziemii nie sadze juz od lat ale tyle pamietam - czy ktos z innych userow sie chetnie wypowie?
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Napisz może co i w jakiej ziemi, oraz rodzaj nawozu dla pań które chcesz pielęgnować...
Kombinacji od wyboru do koloru.
Ja nadal uprawiam w ziemi, ale praktycznie niczego im nie daję.
 

Majaa

Active member
No tak :)
Panie to White Widow.
Ziemia canna, donice 11l. Nawozy jakie posiadam to:
advanced nutrients cal mag, canna: pk 13-14, flores, boost.

Ja to tylko na zewnątrz miałam, a tam to inna bajka. Wolę dopytać doświadczonych w indor 🤭
 
Top