What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A kannabisz rekreációs cèlú felhasználása/vèlemènyek,tapasztalatok/

Alanbrown88

Member
Sziasztok,
Úgy gondoltam èrdemes lehet ennek a tèmának egy új rèszt nyitni.
Itt van pl egy pár èves cikk ami egy tipikus elrettentès a fűtől cèllal íródott...

https://www.hazipatika.com/eletmod/tudomanyos_erdekessegek/cikkek/teljesen_legyalulja_az_agyat_a_fuves_cigi/20150325112831

Ki hogy látja, milyen tapasztalataitok vannak ?
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ez egy faszság, néhány hónapja a kossuth rádióban meg adásban beszéltek a thc terápiás használatáról időseken, mert az egérkisérletekben biztató eredményt kaptak az agyi kapcsolatrendszer működésének javulásáról :D
 

Alanbrown88

Member
Meg egyèbkèntis mièrt van az hogy ha meghallja valaki azt a szót hogy marijuána ne adj isten Cannabis ,egyből a thcre asszociál??! Mert minthsa csak abból álln@ 100% .. Közben meg kibaszottul nem így van...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
a "valakinek" kurvára fogalma nincs mijaza thc cbd .... többiről ne is beszéljünk.. a drog káros értem ?? narkó s gecik
 

DTales

Member
A drog rossz értem?


Amúgy az LSD még a fogyókúránál nagyon jó. Végül is nem mersz kimenni s konyhába, ha egy sárkány ?rzi a h?t?t. :)
 

Latest posts

Latest posts

Top