What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Greetings ICMAG, and Üdvözlet magyar growerek

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
érdekes, emlékeim szerint jó pár témát kezdtem azokról a dolgokról, ami engem érdekelt és hasznosnak véltem, közegek, supercropping még egy diy aerot is csináltam, sőt volt még más is elkészítve, egy komplett gyorstalpaló segítség, azon felül meg a grówídízi lett elkezdve lefordítva, amihez kb senki egy kurva karaktert hozzá nem tett. szóval a tartalom..
mesélj még légyszíves.
 
Nah ezzel azert vigyaznék....mi magyarok mindig azt gondoljuk magunkrol h kulonbek vagyunk mindenkinel. Foleg a korulottunk eloknel....azt kozben meg egy nagy szart. A románok úgy előztek le minket egy laza 10 ev alatt mikozben mi meg budos romanozunk h ott be lehetett vezetni az eurot....szoval hogy is lesz az a chat?! :dance013::woohoo:
Odaát a naplokon kivul volt tartalom? Jah volt....gomba témában...bocsi.
Bar annyi elonye van az itteni placcnak h legalabb a how to-t nem kell leirni mert levan...
Nehogy elkezd te is ezt a magyarokat lenéző szöveget kérlek. Itt nem az országok teljesítménye miatt írtam hanem példának ha nekik sikerült innen a balkánról nehgy nekünk ne legyen. Én is elkezdek ide fordítgatni meg írni hisz ez megmarad és magunknak csináljuk! Szerintem te is hozzá tudsz tenni bőven ha akarsz wh is segít aztán majd alakul. Időnk van rá nem hajt a tatár :) Ott amúgy a kérdezz-felelek volt az érdemi téma igazából én csak gombával foglalkoztam meg gerillával. Itt gerillát megírom majd úgyis itt a tavasz meg naplóval illusztrálom. Szóval azért meg tudjui mutatni hogy a kenderészek többet tudnak mint az ország politikusai. Hajrá aztán ne marjuk egymást. Majd króm viszi a brigádot úgyis :laughing:
 

Kukutyin

Member
Gyerekek.. ez az első pár(száz) hsz elég toxikusra sikerült. Remélem azért lesz valami a kenderfórum/zöldkertész után itt, mert az igazat megvallva csíptem a fórumot mindig is amikor épp nem a fos hullámzott mert mindenki depressziós lett a fűhiány miatt.
 
Gyerekek.. ez az első pár(száz) hsz elég toxikusra sikerült. Remélem azért lesz valami a kenderfórum/zöldkertész után itt, mert az igazat megvallva csíptem a fórumot mindig is amikor épp nem a fos hullámzott mert mindenki depressziós lett a fűhiány miatt.

Csak kicsit felkavarodott a sz*r aztán ennyi...szépen rendeződnek a sorok aztán megy minden tovább. ;) :tiphat:
 
Nehogy elkezd te is ezt a magyarokat lenéző szöveget kérlek. Itt nem az országok teljesítménye miatt írtam hanem példának ha nekik sikerült innen a balkánról nehgy nekünk ne legyen. Én is elkezdek ide fordítgatni meg írni hisz ez megmarad és magunknak csináljuk! Szerintem te is hozzá tudsz tenni bőven ha akarsz wh is segít aztán majd alakul. Időnk van rá nem hajt a tatár :) Ott amúgy a kérdezz-felelek volt az érdemi téma igazából én csak gombával foglalkoztam meg gerillával. Itt gerillát megírom majd úgyis itt a tavasz meg naplóval illusztrálom. Szóval azért meg tudjui mutatni hogy a kenderészek többet tudnak mint az ország politikusai. Hajrá aztán ne marjuk egymást. Majd króm viszi a brigádot úgyis :laughing:

Naplód le rendesen, precízen mert énis azt fogom nyomatni és kő az elméleti tapasztalat, valszeg ez alapján fogom énis megcsinálni az enyémet, erre vártam :dance013: :whee:
 
Nehogy elkezd te is ezt a magyarokat lenéző szöveget kérlek. Itt nem az országok teljesítménye miatt írtam hanem példának ha nekik sikerült innen a balkánról nehgy nekünk ne legyen. Én is elkezdek ide fordítgatni meg írni hisz ez megmarad és magunknak csináljuk! Szerintem te is hozzá tudsz tenni bőven ha akarsz wh is segít aztán majd alakul. Időnk van rá nem hajt a tatár :) Ott amúgy a kérdezz-felelek volt az érdemi téma igazából én csak gombával foglalkoztam meg gerillával. Itt gerillát megírom majd úgyis itt a tavasz meg naplóval illusztrálom. Szóval azért meg tudjui mutatni hogy a kenderészek többet tudnak mint az ország politikusai. Hajrá aztán ne marjuk egymást. Majd króm viszi a brigádot úgyis :laughing:
A gerilla naplót nagyon várom,én is idén próbálkozom meg vele,remélem sikerülni fog,csak a megfelelö helyet még keresem,mivel énfelém sok a Múúú,Beee ...
 
Top