What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

Medicropper117

Active member
Vagy a "vazsi féle" össze lett préselve;)
Amugy király a novi csento gh-s morzsi vazsi;) nkem is van egy....csak az mar kicsit kopott:)
Én a gyantára lennék kíváncsi a wr-en. Nem tud valaki közelit, esetleg makrót csinálni?
 

vazsi

Member
Vagy a "vazsi féle" össze lett préselve;)
Amugy király a novi csento gh-s morzsi vazsi;) nkem is van egy....csak az mar kicsit kopott:)
Én a gyantára lennék kíváncsi a wr-en. Nem tud valaki közelit, esetleg makrót csinálni?
Az első mondatod nem értem :D Amúgy nem saját, gazdája szerint WR, meg elég kinti gyanús :D
 

Medicropper117

Active member
Csak arra akartam kilyukadni ha vetted valszeg jol ossze volt nyomorgatva. Ezen a kepminosegen (amit ide enged) amugyis csak annyit latni h fű. Sok vagy kevés a pistil meg max a gyanta nagyjabol...mmint mennyire takar
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    45.8 KB · Views: 34

iwantmorebuds

Active member
Jah amugy nekem se jott be igazabol bese teptem :D kisevolt szaradva draga volt szal nemerte meg az egesz :D azutan sose akarnek ilyet :D
Cream caramellel mehetnel tekercs megneznek egy magyar naplot rola :D
 

Medicropper117

Active member
Persze...
Ebben a rendszerben nem lehet kiszamithatoan automata novenyt nevelni. Meg amugyis...haszontalan joszagok....en max outban latom ertelmet h legyen hamar manna. Bent csakis fotós
(Csinaltam 1 auto kört...elég is volt:) )
 

vazsi

Member
Csak arra akartam kilyukadni ha vetted valszeg jol ossze volt nyomorgatva. Ezen a kepminosegen (amit ide enged) amugyis csak annyit latni h fű. Sok vagy kevés a pistil meg max a gyanta nagyjabol...mmint mennyire takar
ja így már vili, tényleg jól össze lett nyomorgatva:D á, én ilyen minőségben sajnos nem tudok képet nyomatni :)
 

iwantmorebuds

Active member
Persze...
Ebben a rendszerben nem lehet kiszamithatoan automata novenyt nevelni. Meg amugyis...haszontalan joszagok....en max outban latom ertelmet h legyen hamar manna. Bent csakis fotós
(Csinaltam 1 auto kört...elég is volt:) )
Ki mondta h autot? Nem akarnalak olyanra rabeszelni ami mar az elejen eselytelen :D
Van sima fotos es van f1 fast version ami ugyanugy fotos, 7-10 nappal gyorsabb viragzas
Amigy a kep kurvako ja tudnek fotozni kegprobalna, a chroniccal :D de igyis megfogom csak lehet nem lesz semmi eredmenye :laughing:
 

Son of Soil

Member
Senki nem mondta, hogy szarok hozamra. Hatásra meg lehet hogy jók, de a genetika miatt fotos társaiknál nem jobbak, többé-kevésbé le is maradnak.
És a legnagyobb probléma , ami a magcégeknek igen szép profitot hoz, hogy nem lehet anyanövényt tartani és klónokkal dolgozni. Azért ez elég szar helyzetbe hozza a kertészeket. Én maradok hű híve a fotosoknak.

Nah nesze Tech, nekem ennél jobb nem megy este:

https://www.icmag.com/ic/attachment.php?attachmentid=372756&stc=1&d=1469565688

https://www.icmag.com/ic/attachment.php?attachmentid=372757&stc=1&d=1469565688

https://www.icmag.com/ic/attachment.php?attachmentid=372758&stc=1&d=1469565688
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]https://www.icmag.com/ic/attachment.php?attachmentid=372757&stc=1&d=1469565688[/FONT]
 

Attachments

  • macro wr1.jpg
    macro wr1.jpg
    69.2 KB · Views: 33
  • macro wr2.jpg
    macro wr2.jpg
    63.3 KB · Views: 33
  • wr3.jpg
    wr3.jpg
    83.6 KB · Views: 35
Last edited:

Medicropper117

Active member
Ebayen meg mindenhol kapni nevetseges aron mindenféle telókameras makrolencset. Enyem valami 4 font volt a 3 lencsével;)
Majd megnezem akkor...de az nem most lesz. Elobb whiped ajanlasait viszem vegig a 2 kör wappa utan:p
 

iwantmorebuds

Active member
Nyilvan vannak ellenervek, meghat kinek mi a celja, en pl mindig mast szeretnek, mas fajtakat.
De azert vannak eleg durva berogzult tevhitek valjuk be :)
Nyilvan en nem is akarok senkit rabeszlni akarmelyik kezdo rakerdez sose mondom h autot csinaljon. Mindenkinek szive joga, es nis mindenkepp fogok autot is csinalni :)
 

iwantmorebuds

Active member
Ebayen meg mindenhol kapni nevetseges aron mindenféle telókameras makrolencset. Enyem valami 4 font volt a 3 lencsével;)
Majd megnezem akkor...de az nem most lesz. Elobb whiped ajanlasait viszem vegig a 2 kör wappa utan:p
En inkabb a camerara akarok macro lencset mert cserelneto optikas :D az jobban adná :D
Nyilvan nekem is azok lennenek az elsok :p
 

Latest posts

Latest posts

Top