What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017 minimal gerilla Ak47 x Kiltra

retek

Member
Pénteken elindítottam 10 magot csírázni.
Előnevelés szabadban, majd kiültetés.
Mivel sativa domináns merem remélni hogy elég későn virágzik hogy ne magosodjon, ja meg az sem ártana ha beérne :laughing:
Ez eléggé ilyen minimal kör lesz, nem a hozamra fogok menni csak legyen ilyen ganja is, meg idén nem lesz sok időm rá.
A terv az hogy 2-3 asával ültetem, különböző helyekre, porzósokat kitépem ha látszik rajtuk, ha úgy alakul az egyik helyen meghagyom hogy legyen mag.(már ha lesz annyi palánta)
 

retek

Member
Pénteken elindítottam 10 magot csírázni.
Előnevelés szabadban, majd kiültetés.
Mivel sativa domináns merem remélni hogy elég későn virágzik hogy ne magosodjon, ja meg az sem ártana ha beérne :laughing:
Ez eléggé ilyen minimal kör lesz, nem a hozamra fogok menni csak legyen ilyen ganja is, meg idén nem lesz sok időm rá.
A terv az hogy 2-3 asával ültetem, különböző helyekre, porzósokat kitépem ha látszik rajtuk, ha úgy alakul az egyik helyen meghagyom hogy legyen mag.(már ha lesz annyi palánta)
képekből egyenlőre ennyit:
 
Top