What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Korai AF 2017

GK_420

Active member
Csak (v)iszonyítás miatt, az első 3 4 évben termesztett dutch passion white widow (klón from józsibá' thx) gyakorlatilag mindent kibírt, az egymásba ültetést, reveget, penészt...le se rágta semmi soha pedig sokszor az őzek a kertben aludtam, egy szép akácos tisztást csináltunk nekik, az adta a kraftot is nekik (az akácos biológiailag is nagyon előnyös a kendernek, elnyomja a gyomokat és nitrogénnel segíti). Volt hogy a leszüretelt növényen egy alsó ág maradt, november végén mentem vissz ráfeküdt a csalánra és 35grammosra nőtt kb 1,5mm vastag ággal penész meg 1,5g volt és nagyon tömör lila és hatalmasra dagadt. Na ezt a td jelenleg meg se közelíti, szóval gerillába nem alkalmas így a ryder vonalas fenók, penészednek össze vissza kicsik maradnak és a gerilla lényege hogy bárhogy van szép lesz és kibírja. Ez a sativa fenók meg kiderül 2 3 hét múlva, mert annyi még tuti kell neki. Figyelgetni fogom ez szimpatikus.
 

GK_420

Active member
Hát nem tápoztam már talán egy hónapja kezd látszani rajta...lehet a héten kap egy adagot még van idő szüretig, mert alig van rajta virág még. Jó illatos már messziről érezni. :)
 

what_can_there

Well-known member
Csak (v)iszonyítás miatt, az első 3 4 évben termesztett dutch passion white widow (klón from józsibá' thx) gyakorlatilag mindent kibírt, az egymásba ültetést, reveget, penészt...le se rágta semmi soha pedig sokszor az őzek a kertben aludtam, egy szép akácos tisztást csináltunk nekik, az adta a kraftot is nekik (az akácos biológiailag is nagyon előnyös a kendernek, elnyomja a gyomokat és nitrogénnel segíti). Volt hogy a leszüretelt növényen egy alsó ág maradt, november végén mentem vissz ráfeküdt a csalánra és 35grammosra nőtt kb 1,5mm vastag ággal penész meg 1,5g volt és nagyon tömör lila és hatalmasra dagadt. Na ezt a td jelenleg meg se közelíti, szóval gerillába nem alkalmas így a ryder vonalas fenók, penészednek össze vissza kicsik maradnak és a gerilla lényege hogy bárhogy van szép lesz és kibírja. Ez a sativa fenók meg kiderül 2 3 hét múlva, mert annyi még tuti kell neki. Figyelgetni fogom ez szimpatikus.

En egyszer kuldtem jozsibanak ww klont 2010 kornyeken, lehet azt termesztetted. :biggrin:
 

GK_420

Active member
Hát tápozva és locsolva már szüretelhetnék, de így még várok. Várok amíg le nem rohad nincs kedvem szívni mostanában így kap időt bőven. :dance013: Ma azért megtápoztam kicsit de messze még az érett állapot.

 

GK_420

Active member
Amíg bírja...elkezdem most öntözgetni még, penészt nem várok, így kb száradásig maradhat felőlem. Nagyon lecsavart csak súlya láthatóan nincs még a magházak se dagadtak vannak friss bibék is.
 

GK_420

Active member
Ez a sz.r még mindig bírja...de már kezd dagadni itt-ott de friss bibék is vannak. Azért kóstolót szedtem...este meglássuk mit tud, elég leütős volt az utolsó is már róla.
 

GK_420

Active member
Fú hát sose fog beérni azt hiszem...:D Tudom mit akarok látni rajta, de az még 2 hét simán innen szóval meguntam és hamarosan szüret. Nagyon bepunnyasztós mota így is már csak súlyra akartam még rádobni, de ha lesz 15-20g kb akkor csodás. :D
 

GK_420

Active member
Izé...hát hétvégén elszívtam az egészet. Eléggé összefolytak a napok szóval jó volt, de nagyon kevéééés. :(
 
Top