What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2017_OUT_minimal

Status
Not open for further replies.

Pillang

Well-known member
Frisian, Church ma ki költözött a szabadba, nem tudom, mennyi esélyük van, de muszáj volt, vendégeim vannak, fóliába már nem férnek el, akkorák, illetve olyan kicsi a fólia. Majd meglátjuk...
 
M

Mackosajt

Frisian, Church ma ki költözött a szabadba, nem tudom, mennyi esélyük van, de muszáj volt, vendégeim vannak, fóliába már nem férnek el, akkorák, illetve olyan kicsi a fólia. Majd meglátjuk...
Ha nagyon kicsik, akkor valszeg el fagynak :(
 

ZoldOvezet

Active member
Annyira nem kicsik ha nem megy sűrűn - vagy 0 tájékon...szerintem jó lesz..a csörcs biztos jó lesz ( nemtomleirnimivanveleddebealltammóó xd) :) szerintem :D
 

Pillang

Well-known member
Elindultak a RQS magok.

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Ma minden vízbe került, kivéve a Jack Herer, mert még nem érkezett meg, illetve dinafemék is újra küldik állítólag a Sour Dieselt, ami szintén nem bújt ki.
 
K

kukta

Mennyi az esélye annak hogy küldenek újat ahelyett ami nem kelt ki? Mert most ezzel bárki jöhet hogy 5ből egy se kelt ki és küldjetek még ötöt :D Oké neked tényleg nem kelt ki de érted mire gondolok.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ha azt igérik küldenek, azt meg is kapod...
igazából mindegy melyik mondja, nagyon rossz reklám a ki nem kelt mag.. a pótlás meg igazán csekély a vesztett vásárlókhoz képest.
 

Pillang

Well-known member
Mennyi az esélye annak hogy küldenek újat ahelyett ami nem kelt ki? Mert most ezzel bárki jöhet hogy 5ből egy se kelt ki és küldjetek még ötöt :D Oké neked tényleg nem kelt ki de érted mire gondolok.

Majd kiderül, elküldtem a rendelésem mailjét, meg képet a csomagról, dinafemék egyből mondták, hogy küldik újra, greenhouse meg állítólag elküldte már 1x, de nem jött meg, ezért újra küldi. Szerintem egyrészt jófejség, másrészt nem hiányzik, hogy terjedjen a hír, hogy egy mag cég halott magvakat küld, meg akkora hasznuk lehet, hogy belefér. Amúgy többet nem fogok olyan helyről rendelni, ahol csak árulják a magokat és nem ők állítják elő, mert nem először járom meg. A royal queen magok pl egytől egyig kibújtak szinte órák alatt.
 
K

kukta

Értem hát kíváncsi vagyok megkapod-e, aztán én is kérek utánpótlást a sensiseedstől mert 4/2 auto kelt ki. Nna hajrá
 

Pillang

Well-known member
Megvan az idei év első tanulsága, valami állat ki ásta a két kinti növényt, a földes zacskó érdekelte, ki cibálta és ott hagyta. Tavaly is volt egy ilyen esetem, de azt hittem, a nejlonhoz hozzá ért valami kaja és arra mozdult rá a róka?, de ezek szerint valamiért vonzó számára a zacsi. Kapszaicinnel nem törődött, pedig becsülettel le volt fújva még a környék is. Church jó eséllyel tuleli, frisian nem valószínű. B+
 

hobbi ur

Active member
egyszer rendeltem a seedsman-ről, tiszta szarokat adtak, na azóta a Green magjait kivéve le is szarom a magokat
TD rulez!
 

Pillang

Well-known member
más: megjött végre a GHS küldemény, egy rossz szavam nem lehet, küldtek 5 db Jack Herert.
 

Pillang

Well-known member
Ma megnéztem a Church-öt, valami állat megint kiásta, én vissza, szerencsétlen küzd az életben maradásért. Üveg szilánkokat fogok kiszórni a tövébe. A többi növény beindult, egyelőre biztonságban növögetnek.
picture.php
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top