What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla tippek

Pillang

Well-known member
Még egyszer kiemelem, fabatka vagyok ledben, abból indultam ki, hogy ez nem növényre van kitalalva, a lednél a látható spektrum gyengébb, mint a hasznosítható.
 

Alanbrown88

Member
Gerillás kèrdès gerilláknak, akarom mondani gerillásoknak. Lehet èn vagyok beszari de sose fèltetek a vadászóvadászoktól?
Vagy nem mindig vannak lesben?
 

MeszarosLorinc

Active member
Gerillás kèrdès gerilláknak, akarom mondani gerillásoknak. Lehet èn vagyok beszari de sose fèltetek a vadászóvadászoktól?
Vagy nem mindig vannak lesben?

xddddd Azok lusta szar alkoholisták. Ülnek a mező közepén a lesükben és annyi. Az ilyen helyeket kell elkerülni és akkor velük nem lesz baj.
 

MeszarosLorinc

Active member
De gondolom valahol neten lehet infot találni az országon belül hol aktívabb ès kevèsbè a vadászás.

Ezt én nem tudom, nem kerestem még rá. De nem hinném, hogy minden kukutyinfalva mögötti 80-as években kókányolt les fent lenne a neten. Olyan helyre menj amit ismersz, amit meg nem ismersz oda ne ültess amíg meg nem ismered. Én személy szerint a sárkányrepülősöktől jobban félek. Vannak akik úgy repülnek, hogy a kerozint a NAV fizeti nekik, cserébe fényképeznek. Nem kendert keresnek hanem pl elhanyagolt szántót ami szarásig van parlagfűvel, erdőirtást, ilyeneket. De hát na, az ördög sose alszik.
 

bazq

New member
Valaki tudna adni pár tippet előneveltetèsre gerillához? 2 hètig tervezem csak azt nem tudom, hogy milyen lámpa legyen kell e szellőztetès. Őszintén nem igazán akarok előneveltetèsre 10k-nál többet szánni
 
Amúgy ablak párkányon is tudsz előnevelni ha sokat éri a nap a növényt.Lámpás témában még úgyse vagyok jártas de eddig láttam olyat hogy cfl égő alatt nevelték elő vagy fénycső alatt + 1-2 kis venti hogy mozogjon a levegő.
 

Alanbrown88

Member
Amúgy ablak párkányon is tudsz előnevelni ha sokat éri a nap a növényt.Lámpás témában még úgyse vagyok jártas de eddig láttam olyat hogy cfl égő alatt nevelték elő vagy fénycső alatt + 1-2 kis venti hogy mozogjon a levegő.


Ablakpárkányon megvan a veszèlye hogy nagyot nyúlik az elejèn. Kell neki az a direkt fèny.1-2 jobb cfl nem nagy tètel.
 

hobbi ur

Well-known member
De gondolom valahol neten lehet infot találni az országon belül hol aktívabb ès kevèsbè a vadászás.
Csendes barátot keress inkább a helyi vadásztársaságnál, aki be tud nézni a beírós könyvbe. Amúgy vadász/mezőőr elég sokfele felbukkanhat...
 

Hatyu

New member
Sziasztok. Lenné pár kérdésem ha tudnátok segíteni.A helyszín egyik nagy kérdésem mert nyáron is nem ritkán lehűl az idő 10 alá,Na most be szereztem pár magot .Auto sour D ,auto lemonade OG, GG# 3 van pár Special kush is szerintettek melyikel probalkozak ? Csomot olvastam ezt is azt is de meg mindig nem tudom be határolni hogy vajon mennyi az a hőmérséklet amit ki bírnak a lányok.
 

NagyTeso

Member
Szerintem ha lehül este 1,2 fokig sem lesz baja,
Ha jól emlékszem valaki azt írta -5 ig kibírják
és ha Autok- nem is kell gondolkodj a szeptemberről meg okóberről, mert akkor már tényleg lehet hideg
De majd egy okosabb azért írja
 
Top