What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

Coldplay001

Active member
Jajjj mariacskam de beadta a kis cigano... Reg #motva :D az ur szojjon beluled testvir.. Kell ez a danielboj :D de mindenkepp. Nem lehetne halowinrA?
 

what_can_there

Well-known member
En azt hallottam a trollibuszon, hogy Kromnal vannak a vilag utolso Deniboj klonjai es 100 bitcoinert arulja darabjat. Apropenz egy ilyen nagyagyuert, irjatok Kromnak meg ma este.
 

Coldplay001

Active member
Sztem neki sincsenek, mert ma a vasutallomason eppen errol beszelt szemelyesen o maga, en meg kihallgattam :) tudom h nincs neki sem mar.
 
Köszi szépen, némileg megnyugodtam.

"Genetikailag" mi a tapasztalatod velük? Ha mondjuk a Serious Seeds-et (vagy saját kedvenc magcéged) vesszük 10/10-nek, akkor hány pontot adnál a Mafia Seeds-es magoknak? Számomra anno a Serious seeds volt az etalon, és számomra bíztató, hogy elég sok Serious straint árulnak. Abban reménykedem, hogy azokat a strain-eket tőlük szaporították tovább (remélhetőleg nem random F2 szinten azért). A Helpdesk persze azt mondta, "saját genetika", dehát na, Serious AK47, már 15 éve is volt (anno még a Nirvana is csak AK48-ra keresztelve bátorkodott "lemásolni"), ez a magcég meg 7 éve létezik...



Szerintem ki van csukva a saját genetika :)
Jómagam is szkeptikus vagyok ezt illetőleg. Az Igazság az, hogy én nem rég óta űzőm az ipart így nem nagyon tudok hasonlítgatni a régi motoros társaikhoz, illetve seederekhez.
Nekem volt fehér özvegyem, ak47, illetve karamel krémem tőlük (mind auto)
Igazság szerint amit vártam tőlük azt megkaptam. Egyik mag sem volt csalódás számomra. Sőt! Azt hittem vadkendert fognak küldeni ennyi pénzért, ilyen régre visszanyúló szakmai múlttal :D
Nekem tetszett amit kaptam. Az auto cream caramel meg éppen csak annyira jött be, hogy most megint azt indítottam :D
Sokra ezzel nem mész, de majd kíváncsi lennék a te véleményedre ( ha egyszer megkapod, és lepörög a köröd) :D
 

f2obsession

Active member
Köszönöm, azért nagyon bíztató, hogy még az autoflowering magjaik sem okoztak csalódást. Én eléggé "auto-szkeptikus" vagyok, mert ahogy azt az általunk tárgyalt magcég nem is titkolja, vadkenderrel keresztezve érik el az autovirágzást, ami elképzelésem szerint mind potenciál, mind aroma szempontjából jelentős kompromisszum.

Nem tudom, fajtánként hány magot indítottál, de ha volt, amiből többet, a homogenitás érdekelne még. Anno a Serious magok eléggé "egyforma" növényeket produkáltak egy azon fajtán belül. Megjelenésben, hozamban is, de főként a termés minőségében. Mivel ezt a kört kifejezetten a strainjeik kipróbálásának szentelem (fajtánként 1 mag microgrowban), bíztató lenne azt olvasni, hogy viszonylag homogénnek mutatkoztak a fajtáik.

Be fogok számolni a tapasztalataimról (bár lehet, hogy csak a "futam" végeztével).
 

what_can_there

Well-known member
Nem vagyunk egyformak. Szerintem az a jelentos kompromisszum, hogy a fotos fajtaknak napi 12 orat a sotetben kell kuksolniuk, ami jelentos ido, meg hozamkiesest okoz. Az aromak es a potencial se lesz jobb a sotetben kuksolastol, tapasztalataim szerint. A modern auto fajtaknak meg kb. annyi kozuk van a vadkenderhez, mint a Serios Seedsnek a fegyvergyartashoz.
 

f2obsession

Active member
Egy nálam sokkal tapasztaltabb ismerősöm is mondogatja egy ideje hogy a mai autok már teljesen rendben vannak. Talán jövőre kipróbálom outban. A gond csak az, hogy a számomra jelenleg szóba jövő magcég nyíltan feltünteti a ruderálist a genetikai összetevők közt, és 5-10%-kal kisebb potenciált ír, mint az adott fajták fotós verzióihoz, szóval addig még szert kell tennem ilyen "modern auto" fajtára.
 
Köszönöm, azért nagyon bíztató, hogy még az autoflowering magjaik sem okoztak csalódást. Én eléggé "auto-szkeptikus" vagyok, mert ahogy azt az általunk tárgyalt magcég nem is titkolja, vadkenderrel keresztezve érik el az autovirágzást, ami elképzelésem szerint mind potenciál, mind aroma szempontjából jelentős kompromisszum.

Nem tudom, fajtánként hány magot indítottál, de ha volt, amiből többet, a homogenitás érdekelne még. Anno a Serious magok eléggé "egyforma" növényeket produkáltak egy azon fajtán belül. Megjelenésben, hozamban is, de főként a termés minőségében. Mivel ezt a kört kifejezetten a strainjeik kipróbálásának szentelem (fajtánként 1 mag microgrowban), bíztató lenne azt olvasni, hogy viszonylag homogénnek mutatkoztak a fajtáik.

Be fogok számolni a tapasztalataimról (bár lehet, hogy csak a "futam" végeztével).

A cream caramel volt 3 db, a többiből egy egy. Annyi, hogy 3an 3 tréninget kaptak. De végeredményben: súly, illat, hatás... blabla elég egyöntetű volt. Teljes mértékbe homogén volt a sztori.
 

aetius08

Member
Köszi szépen, némileg megnyugodtam.

"Genetikailag" mi a tapasztalatod velük? Ha mondjuk a Serious Seeds-et (vagy saját kedvenc magcéged) vesszük 10/10-nek, akkor hány pontot adnál a Mafia Seeds-es magoknak? Számomra anno a Serious seeds volt az etalon, és számomra bíztató, hogy elég sok Serious straint árulnak. Abban reménykedem, hogy azokat a strain-eket tőlük szaporították tovább (remélhetőleg nem random F2 szinten azért). A Helpdesk persze azt mondta, "saját genetika", dehát na, Serious AK47, már 15 éve is volt (anno még a Nirvana is csak AK48-ra keresztelve bátorkodott "lemásolni"), ez a magcég meg 7 éve létezik...


Hali.

Én tőlük rendeltem. Meg is jött nagyon diszkréten. Már 2 black cream magot tönkretettem, mert elfelejtettem rájuk nézni (a sok munka), hálistennek küldtek 6ot pedig csak 3at fizettem! 3 white dwarf magot is rendeltem, most ázik erre már figyelek. A maradék black creamet elrakom tavaszra outra.
 

f2obsession

Active member
Hali.

Én tőlük rendeltem. Meg is jött nagyon diszkréten. Már 2 black cream magot tönkretettem, mert elfelejtettem rájuk nézni (a sok munka), hálistennek küldtek 6ot pedig csak 3at fizettem! 3 white dwarf magot is rendeltem, most ázik erre már figyelek. A maradék black creamet elrakom tavaszra outra.

Ez nekem is szimpi volt, hogy az ajándék magokat nem saját szájízük szerint választották ki, hanem az általam rendelt fajtákból csaptak hozzá kettőhöz 2-2 magot (összesen 4-et, pedig csak 3 volt beígérve).

Arra a White Dwarf-ra outban lennék kíváncsi, amolyan "hátul a kert végében sem tűnik fel" méretűnek tűnik. Persze az indoor tapasztalat is érdekel, mennyire lesz potens, és aromás...
 

PeaceAndWeed

New member
Sziasztok, én nemrég rendeltem (elsőre) Rqs-ről ebben biztonságosabb cd-s dobozban magokat és kinek mi a tapasztalta eddig rendesen megjött a csomag, nem volt gond?
Mert az oldalon azt olvastam, hogy ezt futárral hozzák és nem tudom ezeket mennyire vizsgálgatják át?
 

laccer90

New member
Én még csak CD-s tokot sem kértem, tavaly megjött 2 hét alatt. De a szomszédba, a román seedsmaffiától is megjöttek, nem volt baj az auto northern light-okkal.
 

aetius08

Member
Ez nekem is szimpi volt, hogy az ajándék magokat nem saját szájízük szerint választották ki, hanem az általam rendelt fajtákból csaptak hozzá kettőhöz 2-2 magot (összesen 4-et, pedig csak 3 volt beígérve).

Arra a White Dwarf-ra outban lennék kíváncsi, amolyan "hátul a kert végében sem tűnik fel" méretűnek tűnik. Persze az indoor tapasztalat is érdekel, mennyire lesz potens, és aromás...

Hát sajnos max gerillába tudna ki menni, kertvégébe nem.
Pont azért rendeltem ezt mert pcben akarom tartani :laughing:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
lesz nemsokára egy fasza kis "versenyszerűség" sok ingyen automata maggal..
tervezés folyamatban van. többet egyelőre nem mondhatok
 

Gregi

New member
;)

;)

Sziasztok Growertarsak! Kernek egy kis infot a seedsmafiarol. Ha van valaki aki mar rendelt onnan leirhatná a tapasztalatokat! Eddig meg csak a Bushdokitol rendeltem jo parszor es sosem volt semmi gond sem a magok minosegevel sem a szallitassal!! Infot koszonom! ;)
 
Top