What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Cannabis mag beszerzés!

ZoldOvezet

Active member
Ja bocs azt hittem kőhidán szocializálódtál. :laughing: Nem ismerem az ilyen remekműveket de így nyomja a fél börtönvilág is. :laughing:

gyulán voltam 6 hónapot aztán átszállítottak szegedre a dorozsmai útra kb 4 hónap,közben megfordultam a csillagba pesten a gyűjtőben,a venyige utcában...18 évesen egy garázdaságból akartak csinálni a rendőrök egy csoportos rablást...fasza nem?:D ha kell link pm-ben küldök
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
és az egész abból indult má akkor is hogy egy troll magot akart venni :DDDD oszt nesze neked rablás :D
 

GK_420

Active member
gyulán voltam 6 hónapot aztán átszállítottak szegedre a dorozsmai útra kb 4 hónap,közben megfordultam a csillagba pesten a gyűjtőben,a venyige utcában...18 évesen egy garázdaságból akartak csinálni a rendőrök egy csoportos rablást...fasza nem?:D ha kell link pm-ben küldök
Venyigében 8.on nézelődtem én is. :laughing:Na hát de a trollt nem etetjük a tikjainak mondtam hol kap magot. :D
 

ZoldOvezet

Active member
Venyigében 8.on nézelődtem én is. :laughing:Na hát de a trollt nem etetjük a tikjainak mondtam hol kap magot. :D


zárkadtársak lettünk volna..de lehet,hogy voltunk is :D csajkáztunk volna egész nap :D szabadultam 96 kilóval most vagyok 70..pedig megvan mindenem...sőtt :D
 

vazsi

Member
gyulán voltam 6 hónapot aztán átszállítottak szegedre a dorozsmai útra kb 4 hónap,közben megfordultam a csillagba pesten a gyűjtőben,a venyige utcában...18 évesen egy garázdaságból akartak csinálni a rendőrök egy csoportos rablást...fasza nem?:D ha kell link pm-ben küldök
leütéses rablás és nyalóka lopások :D miiivan nyalóka :):laughing: amúgy ja, csak egy picit kanyarodtunk el a topic lényegétől :D
 

Latest posts

Latest posts

Top