What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

grower's

Member
L

lopocs.mpeg

csiga ellen időjárásálló megoldás a szár köré tekert rézdrót/szalag

gardenmyths.com/how-to-get-rid-slugs-with-copper/
 

GK_420

Active member
csiga ellen időjárásálló megoldás a szár köré tekert rézdrót/szalag

gardenmyths.com/how-to-get-rid-slugs-with-copper/
Nem igazán értem miért linkelted. Ott a videó hogy nem működik és a leírás szerint sem bizonyított. Szóval felesleges...
 
L

lopocs.mpeg

nem ezt a linket akartam sorry mukodik hidd el.

youtube(dot)com/watch?v=MbDvhQMd-Dw
 

GK_420

Active member
pipa chilum nak is elmenne. Nálam a "pure" joint az 1 dohánylevél+3gramm töltelék:) bocs;)
Az a normal blunt ez pedig dohány helyett kender levél a lyukak pedig a szívhatóság miatt mert túl tömör lenne és nem jönne a füst szerintem.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
izé.. ha már ilyen fénnyel operálsz, miért nem fénycső? sokkal egyenletesebb a fényleadása, jobban tudod hűteni blabla
 

GK_420

Active member
izé.. ha már ilyen fénnyel operálsz, miért nem fénycső? sokkal egyenletesebb a fényleadása, jobban tudod hűteni blabla
Ha fénycső akkor csak pl-l...de ahhoz fúrkálni kellett volna meg drágább is mint ez volt. Se szétbaszni nem fogom a szekrényt se többet nem költök rá...kb ennyi. Ez egyszerű gyors és olcsó volt egyszeri előnevelésre tökéletes többet úgyse csinálok ezzel növényeket. Szóval még a befektetés se érné meg cseppet se.
 
G

GroBro420

Oldschool nevén thai stick :) Hurkapálca köré szokták szorosan cérnával csarvarni a gumbit összeérik aztán kihúzzák a pálcát és lehet is pöfékelni.
 

GK_420

Active member


Hm nőttünk egy kicsit. :) Kaptak megint tápos locsit olyan 3ml/l wuxalt kb minimál runoffal mint mindig. Minden szép zöldek a sziklevelek is szóval jól megvagyunk. Eddig egy nagy venti ment nekik néha de hamarosan berakok egy pc ventit 6von mert megtaláltam véletlen. :) Ma lesz egy kinti vizit is...hát csak reménykedni tudok az életükért.
 

GK_420

Active member


Megint elkergettem egy őzet. Pár levél hiányzik és van egy szép kezdődő táphiány de mivel azt se hittem hogy élnek nem vittem. Ennyi...
 
Status
Not open for further replies.
Top