What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Sensi Seeds - Northern Lights in out

Status
Not open for further replies.

MGK19XX

Member
Sajnos nekem nincs pincém vagy garázsom,de még padlásom sem.Nincs egy üres szekrény vagy fiók ahol szárítani tudnám.Majd kartondobozból aplikálok valami szárítóboxszerűséget,de azt meg nem tudom hova tegyem.Kint elég nagy a pára,főleg reggel,vagy jöhet egy eső.
Bent meg a szag miatt nem akarnám,de jobb híján nincs más választásom.
Kösz.
 

iwantmorebuds

Active member
Majd egyszer ruhazz be egy kisebb ventire szenszurovel meg egy kis satorra nm nagy kiadas.
Sj-nek vannak kis jurta szeru satrai tokeletes erre. Meg elonevelesre.
 

Snypie

Active member
De akár csinálhatnál OSB lapból is egy szárítóboxot. 1 tábla bőven elég Neked, aztán otthon méretre szabod. 2 lyuk a bemenő friss levegőnek, 1 pedig a kiszívónak, ami szárításhoz elég 1 12 cm-es PC venti, amire teszel aktívszenes paplant (kisállatkereskedésben kapható, a macskakakiltató dobozhoz). Kb. 5000-ből kijön.
 

MGK19XX

Member
Itt is felütötte a fejét a penész para. :(
A fal felöli oldalon két alsó ág lepenészedett,de úgy rendesen.Ennek okán a plant annak az oldalán a többi alsó ágakat le is szüreteltem a további fertőzések elekerülése végett.A penészes ágakat kidobtam,a többit pedig kartondobozban szárítom.Kellett volna nekik még pár nap,de ez van.


IMG_20161011_193123.jpg
 

Dapk

Active member
Veteran
Hát nem tom én nl-ből eddig csak kellemes lágy, ananászos, prémes de semmi komolyabb szagút nem fogtam még ki, szóval akár simán jó is lehet -mondjuk lehet nem lenne hülyeség beruházni egy boxra meg egy szénszűrő elszívó kombóra, de ettől még az nl az alig büdös fajták közé tartozik
 

MGK19XX

Member
Harvest Day

Harvest Day

Ma a 140.napon megtörtént a várvavárt szüret. YESSSS! :D
Három és fél órá volt csak a trimmelés,azt hittem soha sem végzek,de végre túl vagyok rajta.Alsó gubák elég szellősek lettek,de középtől felfelé már vastag,sokkal tömörebb virágokat kaptam.Illarta cirtus meg kis mentol,meg ha jól érzem akkor a fasz se tudja milyen szaga van,de zsivány nagyon.Kartomdobozban szárítom a teraszon este,reggel meg behozom a lakásba,ezt tudtam kitalálni szárításra.
A plantot nem nyírtam ki,hagytam rajta némi hajtást amivel reményeim szerint át tudom teleltetni.

No,most jön két hét lassú szárítás,majd jövök még egy összegzéssel,és persze száraz súllyal.
Addig is legyetek rosszak.



IMG_20161015_195717.jpg IMG_20161015_195818.jpg
IMG_20161015_195841.jpg IMG_20161015_195851.jpg
IMG_20161015_195928.jpg
 

Medicropper117

Active member
Hat sztem egy sokkal kisebb noveny is visszaállt volna vegbe. Ezt a közetkező szezonig nem dugod el...nyirhatod majd feszt
Ha tudod logasd fel az osszes ágat de legalabb lyukaszd ki a kartont jo sok helyen. Vagy forgasd nagyon gyakran de jobb lenne logatva így h nincs háló.
Kivancsi leszek. Szep bugak lettek! Egs
 

MGK19XX

Member
Azok a gubák amik fekszenek,azok már szárazak,őket vágtam néhány napja a penész miatt. Amiket meg ma azok mind lógnak. Revegre elég lenne a fele is? Majd holnap akkor még megnyesegetem.
Thx.
 
M

Mackosajt

Elvileg eleg ha alul par kisebb viragot meghagysz. Eleg nagy fa lenne ez igy jovo out szezonig. :) Jol nez ki amugy, cheers
 

MGK19XX

Member
Sziasztok.
Kicsit több mint egy hét száradás után 536 grammot mutat a mérleg. :dance013:
Valamennyit még fog száradni,de szerintem 500 alá nem megy.
Ez pontosan kétszer annyi mint amire számítottam,eléggé meglepődtem a mérleget látván..Hatásra,illlatra sem panaszkodom,hozta a várt eredményt.Ízre viszont lehetne jobb is,kicsit olyan mint ha valami útszéli kórót szívnék,nem tudom miért.
Szóval ilyen lett nekem ez a szezon,persze a legjobban annak örülök,hogy nem buktam le,megúsztam rajtaütés nélkül.

Köszönöm mindenkinek aki követte a naplóm,mindenkinek aki segített és hozzászólt,valamint a Sensi Seeds-nek ezt a csodás plantot.
:thank you:

IMG_20161024_180555.jpg IMG_20161024_180752.jpg
IMG_20161024_180846.jpg IMG_20161024_180944.jpg
IMG_20161024_181001.jpg
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top