Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary!

Thread Title Search
Post Reply
Szabályozott Kendert Magyarországra! - Legalize Cannabis in Hungary! Thread Tools
Old 05-15-2017, 01:13 AM #91
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

what_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura about
Quote:
Originally Posted by Son of Soil View Post
Minek- minek? Hogy haladjunk, sajnos csak szubjektív tapasztalataimra építkezve azt kell mondanom, megéri, az én anycikám, mikor elmentem nyaralni helyettem locsolta a kertet. Ez nekem hasznos volt. Közeli ismerős meg nyugodtan rágyújt a kertben, akkor is mikor a szomszéd ott van, vagy anyuka látogatóban van. Azért csak ez a két példa is elég jelentősen javítja az életminőséget. És csak egy érettebb beszélgetés kellett hozzá.

Azt hiszitek házmesterországban élünk, ti még nem laktatok Németországban.
Igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy megeri felvilagositani az embereket, de ez a baratokkal es ismerosokkel jobban mukodik, mert azokat megvalogathatja az ember, viszont a csaladban lehetnek a tulzott oszintesegbol gondok is. Nekem is ontozte mar anyam az indoort, ha ugy jott ki a lepes, de amikor apamnak vazoltam a nagyszabasu tervemet, miszerint kabitoszer kereskedelemre alapoznam a jovomet, akkor hallani sem akart az egesz temarol, teljesen elzarkozott az ertelmes diskurzus elol, pedig tudja, hogy mar taknyos kolyok koromban is fuveztem es azota sem valtozott semmi. Szoval a felvilagositas alapveto, de nem szabad tulfesziteni a hurt, van akinek csak kisebb adagokban veszi be az agya a dolgot.
what_can_there is offline Quote

3 members found this post helpful.
Old 05-16-2017, 02:22 PM #92
EEEeee
Member

EEEeee's Avatar

EEEeee will become famous soon enough
Egy érdekes nézőpont és véleményezés pár mondatban:

https://ellenpropaganda.com/a-kannabisz-gazdasagtana/

Persze ez megint csak egy apró aspektusa az egésznak, vagy egy nézőpont, de mindenképp érdekes olvasmány.
EEEeee is offline Quote

3 members found this post helpful.
Old 05-16-2017, 05:42 PM #93
GK_420
Senior Member

GK_420's Avatar

GK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura about
A pincés magyarázatot én is szoktam használni.
GK_420 is offline Quote

Old 08-05-2017, 07:40 AM #94
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

WHIPEDMEAT has disabled reputation
https://prohbtd.com/legal-joints-com...s-supermarkets

cbd szimfónia ... érdeklödjön helyi coopkiskereskedéseknél
WHIPEDMEAT is offline Quote

Old 08-09-2017, 08:54 PM #95
ZoldOvezet
Member

ZoldOvezet's Avatar

ZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enough
Ha isten is úgy akarja,ki megy el szavazni 2 igennel???

1.
Jimy x Huba Seeds Purple Strains!!!RUN!!!
ZoldOvezet is offline Quote

Old 08-10-2017, 07:44 AM #96
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Dapk has a spectacular aura aboutDapk has a spectacular aura aboutDapk has a spectacular aura aboutDapk has a spectacular aura about
Quote:
Originally Posted by ZoldOvezet View Post
Ha isten is úgy akarja,ki megy el szavazni 2 igennel???
Mire? Miért? Miről maradtam le?
Dapk is offline Quote

Old 08-12-2017, 09:39 AM #97
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

WHIPEDMEAT has disabled reputation
semmiről, még csak tervezik, hogy népsavazás köllene

https://liberalisok.hu/dontson-a-nep-a-kannabiszrol/

Döntsön a nép a kannabiszról!

A Liberálisok hivatalosan is benyújtották a kannabisz (marihuána) legalizációval kapcsolatos népszavazási kérdéseket a Nemzeti Választási Bizottsághoz.
A Magyar Liberális Párt szerdán benyújtotta a kannabisz (marihuána) legalizációval kapcsolatos kérdéseit az Országos Választási Bizottsághoz. A párt célja, hogy a kezdeményezés mentén széles társadalmi vita alakuljon ki a fű hatásáról, és véget lehessen vetni annak az áldatlan állapotnak, hogy az állam több mint egymillió magyar emberre bűnözőként tekint. Amint egy közelmúltban végzett közvéleménykutatásból kiderült, közel másfél millió ember (a teljes felnőtt népesség 18 százaléka) ért egyet azzal, hogy Magyarországon szabályozott keretek között lehessen marihuánát árusítani. A Liberálisok álláspontja szerint a népnek kell döntenie a kérdésben.
A Magyar Liberális Pártnak a kannabisz legalizálásáról szóló népszavazási kérdései a következők:
1. Egyetért-e Ön azzal, hogy Magyarországon büntetőjogi értelemben a kannabisz ne minősüljön kábítószernek, és a kannabisz (marihuána) fogyasztásának, megszerzésének, tartásának és termesztésének ne legyen büntetőjogi következménye?
2. Egyetért-e Ön azzal, hogy Magyarországon a kezelőorvos által meghatározott esetekben gyógyászati célból lehetőség legyen kannabiszt fogyasztani, megszerezni, tartani és termeszteni?
A Liberálisok arra kérnek minden civil szervezetet és az ellenzéki pártokat, hogy támogassák a kezdeményezést. A fű legalizálásának kérdése olyan ügy, amely segíthet megteremteni a civilek és az ellenzéki pártok közötti együttműködést.
WHIPEDMEAT is offline Quote

2 members found this post helpful.
Old 08-12-2017, 11:05 AM #98
ZoldOvezet
Member

ZoldOvezet's Avatar

ZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enough
Nagy az esély rá,hogy lesz plakát kampány ne csak gyuri bátyám nevessen.. ennyit elárulok...alakulnak a dolgok srácok

Javítanám whip hozzászólását,hivatalosan be van adva a népszavazásról a dolog a választási irodához

1.
Jimy x Huba Seeds Purple Strains!!!RUN!!!

Last edited by ZoldOvezet; 08-12-2017 at 05:16 PM..
ZoldOvezet is offline Quote

Old 08-15-2017, 03:15 AM #99
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

what_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura aboutwhat_can_there has a spectacular aura about
Egy ilyen nepszavazasnak amugy nem lenne kello tamogatottsaga, egyszerubb (meg olcsobb) lenne szerintem, ha azt a majusi modosito inditvanyt sikerulne atnyomni a parlamentben, elvegre az urak ugyis mindenrol sajat hataskorben dontenek, ha nem tetszik a nepeknek a legalizacio, akkor legfejjebb meghosszabbitjuk a coffeeshopokat Kingstonig.

Old 08-15-2017, 01:00 PM #100
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

Ez a Fodor nagy viccmester!

https://mno.hu/belfold/a-liberalisok...helyuk-2412572

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules