What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor vol.1

1MM0RT4L

Member
Üdv mindenkinek, úgy döntöttem lenaplozom a kinti gerilla tevékenységet, több helyszínen fog történni a történés lesz itt fotós meg auto is.

A helyekről annyit hogy kis akácosok közt fog lenni , minnél több napot fog kapni olyan fekvésbe lesz ill ugyvannak kimetszve ott a fák maguktól!! :) a földet feljavítom és kicserélem tőzeges perlites mixre.

1MLI
2SKUNK
2NLxDC


A magok már vizes papirtörlőben vannak :) várom hogy kibujjanak, 3-4 decis müanyag pohárba fogom "elönevelni" 2hétig kb. egyenlőre ennyi. :pimp3:
 
Last edited:

1MM0RT4L

Member
nem lesz para annyira :) 2 Skunk meg 2 Mli bent nevelodik anyáknak havernál, mar 3 hetesek 300w cfl alatt, arrol fogok klonokat nyesni és junius elott kigyokerzve lesznek ha minden jól megy, meglássuk :)
 

1MM0RT4L

Member
1kis up, végül 2 decis poharakban landoltak, 1 skunk meg 1 dizel besült, 1 skunk meg NLxDC levan maradva meg az egyik MLi, többiek szépek 1ik T diff a legerösebb eddig yeee. napfényen vannak kint a dzsungelbe ahol sok napfényt is kap :) outban nevem elő öket, na de itt a képek ma löttem öket voltam kint.


 

GK_420

Active member
1kis up, végül 2 decis poharakban landoltak, 1 skunk meg 1 dizel besült, 1 skunk meg NLxDC levan maradva meg az egyik MLi, többiek szépek 1ik T diff a legerösebb eddig yeee. napfényen vannak kint a dzsungelbe ahol sok napfényt is kap :) outban nevem elő öket, na de itt a képek ma löttem öket voltam kint.


https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=66870&pictureid=1588772View Image
Ez a kinti előnevelés hogy néz ki? Remélen lyukak vannak a poharakon megfelelő helyeken!
 

1MM0RT4L

Member
kint vannak lefedve müanyag üveggekel a szabadban , eddig müködik nem találtba be semmi :) na igen a poharak alját elfelejtettem kilyukasztani, ma lehet megyek ki és akkor kilyukasztam, am mért olyan fontos beerohadhat igy pár hét alatt?
 

GK_420

Active member
kint vannak lefedve müanyag üveggekel a szabadban , eddig müködik nem találtba be semmi :) na igen a poharak alját elfelejtettem kilyukasztani, ma lehet megyek ki és akkor kilyukasztam, am mért olyan fontos beerohadhat igy pár hét alatt?
Persze nagyon könnyen problémás lehet. De ha egyenes felületen vannak akkor nem tud az alja szellőzni ezeknek szóval akkor a pohár aljánál oldalt is ki kéne lyukasztgatni. Ha a fűben hevernek csak akkor jó az alján. De ne gombostűvel csináld faragj rá minél nagyobbakat. A búrán azért vannak szellőző nyílások ugye? :)
 

1MM0RT4L

Member
a burán igen vannak szellözök, voltam ma kint a dzsungelben, olloval 7 helyen a pohar aljan a pereménél 1-2centis vágások alján és az oldalán igy a peremen.. igy faszán szellözik szerintem ... szépek amugy növögetnek, bár az a 3 ami levan maradva nem nagyon akar változni érdekes. az autoknak mekkora gödröt érdemes ásni? hány liternyit ? tözeges perlites mix lesz ? naggyábol ennyi szépestét!
 

Supreme123

New member
:DD

:DD

Üdv.
A kicsírázott magott saját készítésű tápkockába vetni esetleg?
Ez úgy nezne ki hogy a kerti gyepből kivágni egy kockat fejjel lefele fordítani es ebbe ültetni a magot/ palántát.
 

Kukutyin

Member
Kerti gyepből kockát? Nem kell feltalálnod a nagy trükköket, egyszerű keversz egy kevés perlitet egy kevés erdei földdel, ha van komposzt jól össze érett akkor azzal és belerakod a magot. Amire figyelj az az, hogy amíg a maghéjat nem dobja le addig legyen elég párás közegben(és ne legyen hidegben) - ráborítasz egy félbevágott flakont a kis cserépre.
 

GK_420

Active member
Üdv.
A kicsírázott magott saját készítésű tápkockába vetni esetleg?
Ez úgy nezne ki hogy a kerti gyepből kivágni egy kockat fejjel lefele fordítani es ebbe ültetni a magot/ palántát.

Nem tudnál egy saját témát nyitni a hülyeségeidnek egy helyre? Szétoffolsz mindent így csak ki leszel bannolva ha jelentve lesz...
 

1MM0RT4L

Member
mi ez a sok off hanyagoljuk, amugy holnap lesz vizit, hozok friss képeket majd, remélem nem falta fel valami grizzlymedve öket :)
 

1MM0RT4L

Member
elmaradt a vizit, mert nem voltak olyan a körülmények inkább hanyagoltam, holnap a tuti.
egy kérdés, gilisztahumuszt érdemes a közegbe keverni? és ha igen milyen arányban vagy felesleges?
 

Latest posts

Latest posts

Top