What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Offtopic Thread

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
To bym chcial miec ,ale szukalem tanszej opcji bo to naprawde juz sporo kasy kosztuje
Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM lens
na ten sie nosilem :D bo jak kupowac to konkret zeby sluzylo ,no ale cena mnie rozpierdala ,tylko tyle mi sie w tym sprzecie nie podoba.
Duzo bedzie ten tamron odstawal do tego canona ? :D

hehe no wkurwiam sie jak foty nie moge zrobic bo aparat nie wyrabia ,nie mozna wymagac od kompaktu takich rzeczy ,i tak sobie radzi dobrze ,wiec wybor padl na canon ,oczywiscie szklo tez bym wolal canona ale ograniczaja mnie fundusze ,i tak sie zastanawoam szarpnac sie czy jednak nie ,bo fotografem nie jestem i nie wiem czy taki sprzet cos da hehee ,pisac co myslicie ,dziekuje.
 
C

czaczo

wiesz ,ja prawie caly sprzet jaki posiadam mam kupiony z drugiej reki.gdzies po forach ,ebay itp.aby taniej,cielsko odkupilem od goscia co kupil aparat z obiektywem,bo mu zalezalo na obiektywie a cielsko odsprzedal 200 euro taniej jak wsklepie.i tez radzil bym ci zakupic w ten spsob,naprzyklad na canon board widzialem 40d z roczna gwarancja za niecale 2kilo(nie patrz ze matryca w 500 ma 15 mp,bo mp nie sa zbyd wazne w tej klasie ,duze szumy,wymagane lepsze szkla itp),popatrzysz czy ci pasuje zabawa lustrem,zczasem dozbierasz sprzedsz i kupisz cos lepszego,niektorzy po zakupie lustra ,koncza historie fascynacji fotografi,abo to drogie,abo to trzeba wiedziec,i tak dalej.duzo jest takich przypadkow ze niektorzy mysla ze po zakupie lustra fotki to juz same beda sie robic,a pozniej rozczarowanie.
szkla tez szukaj po forach.napewno cos wypatrzysz ,owiele taniej jak w sklepie.
jezeli chodzi szklo tamrona,jest to dobre szklo naprawde,duzo ludzi chwali najbardziej wlasnie te szklo.
canon bez is jest tez dobrym szklem ,prawie zawsze zdjecia makro bedziesz robil na manualu ze statywu,takze stabilizacja niejest az tak wazna,tylko baterie pochlania hehe.
 

asdfasf

Member
czesc, hej. jako ze to oftopik to chcialem napisac ze niehujowe jest te wasze forum i panuje tu fajny klimat, od razu widac ze kilka osob zna sie na rzeczy. chcialem jeszcze zapytac jakie odmiany moglibyscie mi polecic bo nie jestem w temacie, cos co jest na topie teraz czy jakis wasz ulubiony specjal przystosowany pod nasze polskie niebo. mam zamiar zaczynac w tym roku partyzancka uprawe, a ze bylby to moj pierwszy raz to nie mam za duzego doswiadczenia

jestem pewien ze kupie sobie jakies nasiona AF z drugiego pokolenia, tylko nie wiem jakie. Ten lowrider jest popularny, ale on ani nie jest taki mocny ani nie ma z niego duzych plonow. moglby mi wyjasnic ktos dlaczego przewyzsza popularnoscia jakies inne odmiany AF z sklepow?
 

Bubbles84

Member
zadzwon do cannabis.fr.pl na stronie znajdziesz tel. koles doradzi Ci jak bedzie mogl najlepiej i zaproponuje po kilka odmian, sam biore u niego i za kazdym razem cos doradzi. Takze dzwon zamawiaj i wklejaj fotki, a wszystki informacje juz sa starannie zapisane tu i uwdzie na internecie dlatego warto poszukac.
Pozdro.
 

TataSqn

Member
Ten lowrider jest popularny, ale on ani nie jest taki mocny ani nie ma z niego duzych plonow. moglby mi wyjasnic ktos dlaczego przewyzsza popularnoscia jakies inne odmiany AF z sklepow?
może dlatego że był pierwszy:p Lr idzie w odstawke, najwyżej daja go ci co nie chcą miec silnego zapachu w pokoju, albo zdarzaja sie tacy którzy lubia tą odmiane, ale jest pełno lepszych af, poczytaj sobie o nich masz pełno opisów i wybierz jakies dla siebie
 
E

Ergonomic

czesc, hej. jako ze to oftopik to chcialem napisac ze niehujowe jest te wasze forum i panuje tu fajny klimat, od razu widac ze kilka osob zna sie na rzeczy. chcialem jeszcze zapytac jakie odmiany moglibyscie mi polecic bo nie jestem w temacie, cos co jest na topie teraz czy jakis wasz ulubiony specjal przystosowany pod nasze polskie niebo. mam zamiar zaczynac w tym roku partyzancka uprawe, a ze bylby to moj pierwszy raz to nie mam za duzego doswiadczenia

jestem pewien ze kupie sobie jakies nasiona AF z drugiego pokolenia, tylko nie wiem jakie. Ten lowrider jest popularny, ale on ani nie jest taki mocny ani nie ma z niego duzych plonow. moglby mi wyjasnic ktos dlaczego przewyzsza popularnoscia jakies inne odmiany AF z sklepow?

Pierwsze: Poczytaj temat https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=107449 A dowiesz się co ludzie uprawiają i co po kolei robią
Drugie: Poczytaj te tematy, a dowiesz się jeszcze więcej:
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=145918- Odmiany, które ludzie biorą na out
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=61631- wszystko co powinieneś wiedzieć do outa
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=35993- Sprawa nawozów, które dobrze jest stosować... No i
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=35443- Czyli spis odmian, i to jak spisywały się w naszym klimacie

Jak już odrobisz tę pracę domową powinieneś być dość dobrze przygotowany :D

PEACE
 
A

ares420

ergonomic twój post powinien zostać przypięty/odznaczony, żeby wszystkie lenie i nooby najpierw go zobaczyły i przeczytały tematy podane przez Ciebie a dopiero później zadawały pytania. W tych treadach jest dosłownie wszystko i gwarantuje, że po przestudiowaniu ich dokładnie nawet największy laik załapie ocb. :) :lurk:
 

Amnnesia

Member
Powiedzcie mi z jakiego powodu jest tak malo growlogow prowadzonych na polish ic ciekawi mnie to bo wiekszosc widze raczej dodaje pojedyncze foty w temacie co w ogrodzie ... a mysle ze fajnie prezetuje sie caly grow w osobnym temacie pozdrowka
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Moze nie kazdy lubi sie chwalic :) ? Moze nie kazdy ma parcie na growlogi :) ? Moze nie ktorzy po prostu nie maja czasu :) Moze dla nie ktorych bezpieczniejsze jest jego nie robienie ? Mysle ze powodow moze znalesc sie duzo :) Mi osobiscie sie nie chce :D
 
S

Szot

Odpowiedzialas sobie sama na to pytanie ze mamy threada co w ogrodzie rosnie :) A ty dlaczego nie prowadzisz zadnego loga ?? skoro tak ci sie podoba prowadzenie grow logow


pozdro
 

Zathir

Member
Powiedzcie mi z jakiego powodu jest tak malo growlogow prowadzonych na polish ic ciekawi mnie to bo wiekszosc widze raczej dodaje pojedyncze foty w temacie co w ogrodzie ... a mysle ze fajnie prezetuje sie caly grow w osobnym temacie pozdrowka

Czesc. Na icmagu są podfora na których ludzie prowadzą growlogi i wg mnie tam jest ich miejsce :). Na Polskiej cześci forum raczej sie utarł zwyczaj, ze ludzie wrzycaja foty do jednego tematu, dzieki temu łatwo jest być na bierząco. Moim zdaniem to dobrze. Pomysl co by było jak by nagle na forum powstało 20 nowych tematów w których każdy wrzuca mase zdjeć np z wega, a z całego tematu nie wynika nic wiecej jak to co można by zawrzeć w opisie do strain guide. Wiekrzośc ciekawych tematow np o chorobach, aero, indoorze itp gineła by w tłoku, a nowi użytkownicy zakładali by tematy z bzdurnymi pytaniami jak to juz sie zdarza.:shooty:
pozdrawiam
 

Amnnesia

Member
Wsumie masz racje nie jest to moje pierwsze forum i przyznam szczerze ze z 2 zrezygnowalam przez bajzel jaki tam panowal i mase malolatow ktozy startowali z pierwsza uprawa a zachowywali sie jak by zjedli wszystkie rozumy a naj czesciej nawet nie konczyli loga bo to z mama przypal albo podstawowe buraki w stylu przelania czy popalenia nawozami niestety nieda sie tego uniknac mozna tylko probowac to ogarnac i reagowac na glupote pozdro
 
A

ares420

na icmagu jest już dział poświęcony growlogom który zwie się "Growers Forums"! nie na polskiej sekcji ic :)
 

Amnnesia

Member
Odpowiedzialas sobie sama na to pytanie ze mamy threada co w ogrodzie rosnie :) A ty dlaczego nie prowadzisz zadnego loga ?? skoro tak ci sie podoba prowadzenie grow logow


pozdro

szczerze szot to z powodow technicznych komp powaznie padl naprawiac sie nie oplaca a na nowy narazie brak siana a jaki jest ses prowadzic growloga i wstawiac foty robione fonem kto wie moze za jakis czas z czyms rusze pozdrowionka :dance013: edit : nie chciala bym byc posadzona o spamowanie i nabijanie postow bo jestem nowa jesli ktos tak uwaza z czystym sumieniem skasowac peace
 

asdfasf

Member
czesc, dokonalem juz wyboru. poprzegladalem i wybralem najbardziej popularne gatunki, a oto moj wybor:
AK 47 - Automatic (5 sztuk) 35,00zł
Passion#1 (5sztuk) 22,50zł
Maroc x Shaman (5 sztuk) 25,00zł
edit kov: patrz poniżej na post Szota
 
Last edited by a moderator:
S

Szot

7. Thready lub posty majace zwiazek z kupnem/sprzedaza/handlem/wymiana/testowaniem/oddaniem za friko nasion, klonow, pylow, konopii, haszyszu lub wszystkich innych substancji lub artykulow z tym zwiazanych sa niedozwolone na otwartym forum uzytkownikow i beda one usuniete. Tready lub posty, w ktorych uzytkownik prosi lub ubiega sie o cos z wyzej wspomnianych, bedzie skasowany, natomiast wlascieciel posta bedzie wyrzucony ze strony. Dodane 28Aug2006: Thready i posty zwiazane z "rekreacyjnym uzyciem" narkotykow jest niedozwolone uzytkownikom na otwartym forum i zostana one usuniete.

REGULAMIN NAJPIERW
PRZECZYTAJ
 

Zathir

Member
A ja kolejny raz przypominam wszystkim przybyszom z haszysza, ze zanim cos sie napisze należy przeczytac regulamin oraz ten temat o nazwie PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ!:
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=62909
temat jest przypiety u góry ale jak widac dla niektórych tekst tam zawarty jest zbyt długi aby poświecili swoj cenny czas na przeczytanie go...



:shooty: <--- dobrze ze Szeryf Szot czuwa :biggrin:
 

czerwony

Member
Mam takie pytanie z tak zwanej zupełnie innej beczki (w końcu to offtopic :)) - jakie jest wasze, a więc wytrawnych growerów i fanatyków trawy - stosunek do innego rodzaju substancji psychoaktywnych: alkoholu, psychodelików, roślinnych używek i narkotyków twardych?

Czy nie jest tak, że wykazujecie w jakimś zakresie nietolerancję dla pewnych środków czy też stereotypów ich dotyczących, w podobny sposób jak nasze wschodnioeuropejskie społeczeństwo (starsze pokolenia / media) zieje nienawiścią wobec trawy?

Zaznaczam, że post nie ma nikogo prowokować / atakować, pytanie to wynika wyłącznie z ciekawości.
 

Bubbles84

Member
ja uwazam ze wszystko dla ludzi, z umiarem oczywiscie i zdrowym rozsadkiem... ja sam tylko pale (choc za mlodu sie prubowalo tego i tamtego ;)), znajomych sie ma roznych, ale mocno uzalezniajace dragi jak heroina i pochodne to nigdy nikt nie widzial u mnie nawet wiec nie biore pod uwage czegos czego u mnie niema, jakies guziki na mdma to chlopaki jedza po imprezach wszedzie takze standard - kiedys czytalem na hypku ze mdma i ogolnie extazy nie sa tak grozne jak np alkohol - byly jakies badania w uk nad kolejnoscia szkodliwosci na spoleczenstwie wsrod dragow to hera na 1 miejscu byla alkohol chyba na 3 szlugi na 7 (to przyblizone wartosci dawno czytalem) marihuana na 10 ekstazy na 13 bodajze. pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top