What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Aeroponic stIIl

Flores

Member
Vítam všetkých priateľov zeleného listu pri mojom ďalšom počine.

Po minulom nezdare s vlastnoručne vvyrobeným TAG systémom, ktorý som tu radšej ani neprezentoval :)biggrin:), bolo načase vrátiť sa k overenému nízkotlakovému aeru a konečne rozpáliť sexy žárofky v Roome.

Podmienky viac menej rovnaké, ako minule - zmena jedine vo svetlách - ubrali sme wattáž v "bloom rome", aby sme zažali aj v boxe na selekcie a maminky. Taky čoskoro pribudne Arduino a Rapsberry Pí s čidlami na vlhkosť, EC, Ph etc.

Posádka:

ECSD (DHK cut)
Sour Diesel (Riri cut)
Lemon Garlic OG
Agent Orange
Princess 75
Blue Meanie
Alien Abduction 8
Alien Abduction 9
Alien Abduction x Chocolope
Bubba Kush (Katsu cut)
Girl Scout Cookies (Forum cut)
Mutant Cookies
Lary OG x The Purps
Sour Diesel, u ktorého si však nie som istý povôdom

Za kloníky zúčastneným ešte raz veľké dík! :tiphat:

Prckovia korenili pomerne dlho, po presunutí z prostredia s fakt veľkou vlhkosťou do pripraveného roomu s fakt nižšou vlhkosťou sa to na nich prejavilo, rovnako tak aj nedostatok živín, ale korienky sú už fajnové a podmienky majú už výborne, tak by sa to malo dať všetko dokopy a bude to v cajku.

Zrejmosť samá, nie všetky sa zmestili do aera - niektoré sú preto zatiaľ v kelímkoch, po prepnutí budú presunuté v kvetináčoch do grow roomu.

Á fotečky - zatím ale nie je moc na čo koukat. Udivuje ma akurát vitalita SD (zrovna ten, u ktorého si nie som istý pôvodom) - rastie ako bláznive, opäť.

picture.php
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mně se taky líbí rozmanitost kmenů, že člen kmene ze slovenska pěstí genetiku pražského kmene.
 

Easy7

Active member
Veteran
Don't know if you can read English. But hydro is best mono-cropped.

How you got those cuts, I'll never know.
 

Flores

Member
its Easy. you need friends.

Truth as hell, thanks for them and all the good people. :thank you:

To your advice - you're damm right, but I would like to taste all of these gems as soon as possible, so I will rather take a little risk with different needs of each strain. From my experience, in the end, it won't be so bad at all :)

F. :tiphat:
 
Last edited:

spachal

Well-known member
Veteran
No, drzim palce, tohle bude vcelku narocne nakrmit tak, aby vsem smakovalo .. ale proc ne, +1 za odvahu :))
 

Flores

Member
No, drzim palce, tohle bude vcelku narocne nakrmit tak, aby vsem smakovalo .. ale proc ne, +1 za odvahu :))

Určite, ale ako říkam, vo výsledku to vôbec nemusí byť zlé. Nedostanem z toho maximum, ale kvalitu, s ktorou budem spokojný celkom určite. V poslednom rounde som mal na jednej strane Tom Hill Haze a na druhej Cocoa Kush. Hazíky boli prepálene dusíkom, ale vo finále, kouř - :headbange:

F.:tiphat:
 

Flores

Member
Kdo si hrá, že prý nezlobí ...

Mutant Cookies

picture.php


Arduino, Pí, čidla, čerpadielko pre dávkovanie jednotlivých zložiek hnojiva, kyseliny a zásady, kompjútr a nasávanie nových vedomosti:biggrin:

picture.php


Kdo si hrá :tiphat:
F.
 
Top