What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

polipaja

Member
2 ZJP: ahojcau,
co se tyce dna, jeden kamos od nich momentalne jede LAcon uvidime co se z toho vyklube ale driv jak za dva metry Ti to nepovim jaci sou:) cet sem hodne chvaly na cocolope ale kdovi esi bys z toho vyloupl ten Tvuj kyzenej citrus.

a ted jeste jeden dalsi dotaz co si myslet o mrnice?

nojo hloupe otazky kdyz je tu tlacitko search ale ja porad nevim co si na tech forech myslet esi to nasebe nadava konkurence nebo jsou to opravdu nezavisli lide
 

Malypiko

Active member
2 ZJP: ahojcau,
co se tyce dna, jeden kamos od nich momentalne jede LAcon uvidime co se z toho vyklube ale driv jak za dva metry Ti to nepovim jaci sou:) cet sem hodne chvaly na cocolope ale kdovi esi bys z toho vyloupl ten Tvuj kyzenej citrus.

a ted jeste jeden dalsi dotaz co si myslet o mrnice?

nojo hloupe otazky kdyz je tu tlacitko search ale ja porad nevim co si na tech forech myslet esi to nasebe nadava konkurence nebo jsou to opravdu nezavisli lide

Tak Mr.nice mno co asi říct než že co prodávaj je kvalita.... :wave:
 

polipaja

Member
2 malypiko: Diky... jsem zvedav jeste to bude chtit chvili odhodlavani nez od nich vyberem ale fakt je ze na ne malokdo nadava.. jeste jednou dik
 
Ahoj , nevim kam s tim tak pisu sem ..
Vaporizujete ? pokud ano tak jaky uzivate ?
mam planu poridit si prenosny voporizer .. jenze nevim jaky jestli Iolite nebo Vapir Oxygene Mini .. :(
pokud mate nekdo nejakou zkusenost s vyse uvedenymi nebo mate mate dokonce zkusenosti s lepsimi a levnejsimi tak urcite napiste , a i vy kteri vaporizujete napsite sve zkusenosti , vzdyt tu vlastne ani neni zadne Vapo tema :)
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
Ahoj , nevim kam s tim tak pisu sem ..
Vaporizujete ? pokud ano tak jaky uzivate ?
mam planu poridit si prenosny voporizer .. jenze nevim jaky jestli Iolite nebo Vapir Oxygene Mini .. :(
pokud mate nekdo nejakou zkusenost s vyse uvedenymi nebo mate mate dokonce zkusenosti s lepsimi a levnejsimi tak urcite napiste , a i vy kteri vaporizujete napsite sve zkusenosti , vzdyt tu vlastne ani neni zadne Vapo tema :)

Aromed, imho doposud nejlíp promrdanej 16 litrů (ale mezitím šla myslím cena dolů a jde koupit už i tadyma)
 

nans

Member
mno ja mam vulcano, a taky si nemuzu stezovat :)) lepsi investici do zdravi sem zatim asi neudelal :)
ale prenosny moc neni :D takze OT

ale na Iolite sem slysel zatim samou chvalu, takze ten bude asi dalsi na rade :)
 
kua 16 papiru nedam , to ani omylem .. mam se rad , ale zase tolik ne :D :D no i kdyz to co jsem dal za kolo bych mel 6 tech aromedu :D ale ten Iolite vypada naprosto dokonole , no uvidime , bud to poridim uz tedka nebo pockam mesic :) a dam si to na Jeziska :) ale nasel jsem na youtube typka jak z toho hulija BubbuKushe :) a to bylo podle me nejlepsi video
http://www.youtube.com/watch?v=41uaF4x8bNI
rozhodne me to nuti premyslet , a uvazovat .. zdravi mam jenom jedno a potrebuju neco muzu nosit sebou .. ne jenom doma vapovat :)
no kazdopadne vsem dekuju za reakce :)
 

Malypiko

Active member
2ZJP: Někdo snad psal že z Iolite mužeš hulit jen chvilku pak to začíná být celý horý a pálí tě ruce... nebo to dřžet v tý brašníčce...
 
no vsude to drzeli normalka v ruce :) tak nevim .. uvidime .) jsem rozhodly na 90% procent ho poridit a z toho jsem na 50% rozhodnuty je ho poridim uz ted :)
jenze rootak a hnoje jsou dulezitejsi a to bude palka jako prase , pac nakupuju jednou za uhersky rok v litrech :D muhahah

EDIT : no myslim ze ho poridim co nejdriv , procetl jsem diskusi na FreeGroweru a musim uznaat ze to mam sve minusy a plusy , ale asi to bude za ty keke nejlepsi volba ! momentalne nemam penize na stolni a chci vapovat i na kole , u kamaradu .. popripade v hospode :D
 

berrea

Member
zjp : mě pořád příde efektivnější kouřit koncentráty (hašiš, bho, ...), než si pořizovat vaporizér... mě to z toho nechutná, ale nakonec každýho věc
 
no jo , ale ja po tom hasi hrozne kaslu , a to me i pres tu uplne silene chutnou chut hase co mam z listu AmnziaHaze , nuti to nekourit .. je to takovy hnusny nadavovaci kasel .. ble :(
rozhodne se chci zbavit ale spalovani ..
casem urcite poridim i nemobilni verzi , ale momentalne pred Jezsikem budu rad kdyz si najezim Iolite :) .. a to budu muset ozelet nakup novych trenyrek a ponozek a svetru co pak svihnu do skrine a nikdy ho nedam na sebe :D znate to klasika vanoce :D
ale ne , tedka vazne .. chci ''zdravou'' alternativu jak ''kourit'' tu krasnou rostlinu :)
klido z toho muzes odparovat i hash , nebo i klido vytazek .. je tam nejaky mrd urceny na odparovani tekutin :)
rozhodne to beru jako investici do sveho zdravi , pac se neco nahulim :)
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
zjp : mě pořád příde efektivnější kouřit koncentráty (hašiš, bho, ...), než si pořizovat vaporizér... mě to z toho nechutná, ale nakonec každýho věc

taky jsem zastával názor že než vaporizovat přestanu radeji hulit (nechutnalo/nezhulovalo),
pak jsem skusil Aromed abych si vzápětí jeden koupil :)
hodně záleží na kvalitě vapiku (nejsem tak bohatej abych kupoval levné věci které pak nebudu používat, páč jsou k ničemu), a z těch několika co jsem prubnul bych nekupoval nic krom Aromedu, nebo Vulcana (u toho mi vadí hlučnost a balóny).....
zajímal jsem se o to cca 2 roky z5, tj. o novějších nemám šajn
dobře vypadá taky silversurfer/dabudha (taky má dobré recenze)
ale jelikož jsem je neskusil neposoudím
 

berrea

Member
tak zase já toho nespotřebuju až tak moc... teď když chodim do školy mam gram paliček na nějaký 3-4 dny a gram hašiše na měsíc :)

hlavně mě by nebavilo cokoliv kouřit bez kouře... to vyfouknutí a hraní si s obláčky dýmu je pro mě důležitá součást celýho prožitku

cornfield : no... něco jako aromed nebo volcano u mě nepřipadá v úvahu... z toho obnosu žiju 5 měsíců
 

BloodyBeer

New member
Zdravim .... ja sem si ho koupil tento tyden a zatim to vypada dobre. Teplota neni nejaka moc velka, urcite nedosahuje 50°C a jestli tak jenom misty -> tam kde je butanovy horak se to trochu zahriva a samozrejme nadobka na plneni byva taky z venci trochu horka, ale nic strasneho. Prozatim vaporizuju pouze caje protoze jsem si ted tady ve skotsku nic neshanel (holt studium a prace daji dost zabrat i bez huleni no ...), ale zitra by sme meli s kamosema jet na vylet do mesta tak bych mohl vyzkouset nejaky ten test round :-D

zitra poreferuju co a jak ;-)
 

nans

Member
parada, tak to sem rad ze se tu nasel aspon jeden clovek s primou zkusenosti. dej vedet, fakt me to zajima.

ja sem taky brka palit neprestal, ale kdyz sem doma tak si radsi nabiju vulcano nez abych motal speka...

zalezi samozrejme na teplote, pri nizsi teplote neni chut tak intenzivni ale zase minimum dymu.
pokud to zahrejes vic, chut (resp. vune :p) krasne vynikne, mnohem vic nez v jointu nebo bongu. ale je uz citit ze to je tezsi na dychaci ustroji. takze bych nesoudil tak rychle, nektere veci chcou cas ...

navic se v tom da fakt vaporizovat cokoliv, tady je docela dobry web http://www.vaporizer-club.cz/profily-bylinek.html

pokud znate podobny tak to sem postnete, rad se priucim :thank you:
 
no kurna tak ja asi taky poridim :) hm hm hm pockam tady jak BloodyBear poreferuje a poridim :)
nejak urcite neplanuju prestak ''hulit'' jenom chci taky uvolnit plicim .. pricemz doufam ze se mi odmeni vetsim vykonem plic a ne ze jenom co se zahreju na ''provozni'' teplotu pri jizde do kopce , ze me leti veci o kterych sem si myslel ze jsou jenom ve filmech o vetrelcich :D :D :D
no a kdyz jsme u toho , uvolnilo vam to plice ? nebo je to same ? tezko na pajslu a dusnost + chrchalacka ?
 

nans

Member
tak to tezko rict, jeste ho nemam tak dlouho abych to mohl rict na 100%.

ale je fakt ze se mi od te doby docela uvolnily dutiny. a po x balonech vecer, po ranu nekaslu svinstva a nemam tak podrazdenou sliznici na vrchnim patre, jako kdyz dam vecer 5-6 speku.
 

polipaja

Member
Ahoj,
nedavno jsem byl majitelem Vapir oxygen O2, ten mi nevyhovoval tak jsem se ho zbavil.
Do ceho bych asi sel je Arizer extreme kterej se da koupit za slusnej peniz a vypada celkem kvalitne..
Osobne se priklanim radeji ke slukum z bongu :D
 

Latest posts

Latest posts

Top