What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

νομιμοποίηση της κάνναβης στη χώρα μας??

Ksaderfo

Active member
ξα βρισκεσαι παντως ακριβως στο νοημα των πραγματων...καπως ετσι κινουνται τα νηματα περι φαρμακευτικης χρησης...εχουμε και λεμε μενου φαρμακειου...super premium buds...premium...hash...oil....budder....Syd θαθελα λιγο απαυτα τα φαρμακευτικα σκευασματα....α και μια Σημαντικη παραμετρος στην ολη φαση ειναι οτι για να συνταγογραφειται η Κανναβη φευγει απο τον πινακα των παρανομων ναρκωτικων ουσιων...οπως ηταν μεχρι τωρα...να δουμε αυτο πως θα μεταφραστει για προσωπικη χρηση...υπομονη....υπομονη .....υπομονη.....γιατι με τον καιρο ο νομος προφανως θα ξεδιπλωνεται και θα εμπλουτιζεται....ωχ γιατρε το κεφαλι μου!θα πιω δοκτορα να
μου περασει κανα jack απτο φαρμακειο!:biggrin:

Έβλεπες Simpsons;; Σε κάποια φάση πάει ο Όττο (ο μαστούρας που οδηγάει το λεωφορείο) και λέει σε έναν που έχει στήσει περίπτερο στο πανηγύρι και πουλάει "φαρμακευτική" και του λέει να πάρει λίγο.
Του λέει ο άλλος:

-Τι έχεις;
-Είχα κάτι λέει, αλλά το ξέχασα!

και του λέει ο άλλος...

-Αμνησία! Μπορεί να είναι όγκος στον εγκέφαλο! Πάρε αυτό και πάνε δες Φαντάζια με Μικυ Μάους!!! :D

Έχω κάνει σαμπσκράιμπ στο κανάλι του Ρέμο που φτιάχνει και τα λιπάσματα... Κάθομαι και βλέπω τι κάνουνε και η φάση πάντως είναι εντελώς hydro, στανταρισμένα προιόντα, πανάκριβα αξεσουάρ κτλ κτλ κτλ. Καμια σχέση πάντως με φυσική καλλιέργεια ή home grown...

Γιατί ; Γιατί μάλλον έτσι βγαίνουν το χρήμα... και αυτό γουστάρουν οι γκόμενες και οι άσχετοι...

Για φαρμευτική χρήση πάντως δικαιολογείται και το THC. Νομίζω είναι για τον πόνο και καλά...

Λες να νομιμοποιήσουνε και το LSD για τη σχιζοφρένεια;;;
Όττο! Όττο! Πόσα τριπάκια έφαγες;;;;;; :D


[YOUTUBEIF]HDPlrfhSZsQ[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Συμβαίνει τώρα: Η νομιμοποίηση του ΣΙ ΜΠΙΤ ΝΤΙ< ΝΤΙ ΝΤΙ Ε ΝΤΙ ΝΤΙ ) ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΙ ΕΤΣ ΣΙ (ΣΙ ΣΙ ) Στο δελτίο της ΕΡΤ.., =/
 

Ksaderfo

Active member
πσσςς.. δες εδω τον Τζιμπρα με τις μπουρουχες... :biggrin:

Ο Αλέξης Τσίπρας στα ελληνικά βιολογικά προϊόντα κάνναβης -Τι δώρο του έδωσαν [εικόνες]

Πηγή: Ο Αλέξης Τσίπρας στα ελληνικά βιολογικά προϊόντα κάνναβης -Τι δώρο του έδωσαν [εικόνες] | iefimerida.gr

1509622861300580.jpg


https://www.iefimerida.gr/news/3731...-proionta-kannavis-ti-doro-toy-edosan-eikones
 

orfeas

Active member
Veteran
...

Λες να νομιμοποιήσουνε και το LSD για τη σχιζοφρένεια;;;
Όττο! Όττο! Πόσα τριπάκια έφαγες;;;;;; :D


[YOUTUBEIF]HDPlrfhSZsQ[/YOUTUBEIF]

αδιάβαστο σε βρίσκω ξάρφε...εκτός κι αν νομιμοποιείται το νόμιμο :biggrin:

:tiphat:Ορφεύς
 

orfeas

Active member
Veteran
Ειναι νομιμο;;;

Καυκαλίδης Αθανάσιος , Οικονομόπουλος Γεώργιος ...

Επειδή η μάθηση-γνώση πραγματώνεται μέσω της έρευνας και της δοκιμής κι όχι μόνο... :biggrin:

:tiphat:Ορφεύς
 

Ksaderfo

Active member
Καυκαλίδης Αθανάσιος , Οικονομόπουλος Γεώργιος ...

Επειδή η μάθηση-γνώση πραγματώνεται μέσω της έρευνας και της δοκιμής κι όχι μόνο... :biggrin:

:tiphat:Ορφεύς

Αυτοι γραψαν και βιβλιο ε;; Δεν παιζει να μου γραψουνε τπτ οδοντοκρεμες να παρω με κανα 20άρικο... Για κανα 70άρι την επισκεψη τους κοβω!!! :biggrin:
 

Ksaderfo

Active member
Τι να διαβάσουμε ρε αφεντικό.. Η κανναβη σατιβα LOL.. Δεν υπάρχει..

Η κανναβη στον πίνακα Β..

Εν ολίγοις.. Και θα σας φάμε όλο το χο..και φυλακή θα πάτε, και μετά αν βγάλεις άδεια.. Θάσου φάνε και το σπίτι μετά πρόστιμα επειδή δεν ήταν Μπομπ Μάρλεϊ ντυμένοι οι υποχρεωτικοι σεκιουριτι στη μόναδα παραγωγής και η γύρη είχε περιεκτικότητα σε κάτι, κάτι δε ξέρω τι αγάπη μου,τι είμαι εγώ να τα ξέρω αυτά, έχω και ένα επίπεδο, σε ποσοστό άνω του. 0.2353.. :woohoo:
Φειλ..


12 Monkeys (4/10) Movie CLIP - Institutionalized …:

[YOUTUBEIF]wcztDZ13TLI[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Eeeeeeelλαααααα\

ντακσει.. πσηφυστυκε...

λεπον μαγκες...

η φαση ειναι ως εξεις...

το καναμπη - πσι πσι πσι μπι ντι ειναι νομιμο μονο απο σατιβα... οκ ; η ιντικα τζιζ, το σατιβα πρεπει να ειναι ελ (δε κσερω χρισσο μου, ελ μου ειπανε, ελλ-ηνες; το ελλη που βουλιακσαναι οι υταλοι; το αλλο το ομαδα ελ που λεει κσαντερφο; )

ΑΛΛΑ ΕΠΥΔΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙς ΠΡΩΤΑ! ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΕ ΔΩΣΟΥΝΕ ΚΑΝΝΑΒΗ! ΔΕΝ ΚΣΕΡΟΥΝΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ Η ΚΑΝΝΑΒΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΣΙΚΛΙΔΕς ΓΙΑΤΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥς ΤΩΝ ΤΡΟΕΙ. ΤΕΣΠΑ.
ΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙς ΑΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝΕ ΑΥΤΟΙ... ΑΛΛΑ ΜΟΥΦΑ ... ΕΝΑ ΛΑΔΙ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Η ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟ ΤΙς ΜΠΟΥΡΟΥΧΕς ΤΗς!!!

τεσπα απο σατιβα το σι μπι ντι (εχει να δουλεπσει κσαντερφω σε εργκαστηριο βυσμα παιζει με μπουκαλια και βαρυδια ) και... ναι το σκευασμα το φανταστικο το καταπληκτικο να γκαμισει φυτο κομπλεξικο μαλακα παρει μονο φαρμακευτικο ζουμι και οχι το αλλο που σε κανει γκει και πεφτουν οι τριχες απο τον κωλο σου και μετα πας στο στρατο και το βλεπουνε και σε κανουνε γιωτα πεντε... αυτα..

φιλαρακι... αν ψηφισεις μια φορα λαμογια.. απο αδυναμια... η απο μαγκια... παει .. τη γαμησες... και να το μνημονιο... να και η απολυση.. να και η ταφοπλακα...

ΕΝΤ ΧΟΥ ΔΕ ΦΑΚ ΓΟΥΟΝΤΣ ΤΟ ΜΠΑΙ ΔΙς ΣΙΤΤΙ ΑΣ ΓΟΥΙΝΤ ΓΙΟΥ ΑΡ ΣΕΛΛΙΝΓΚ ΓΚΟΒΕΡΜΕΝΤ;

[YOUTUBEIF]_mSmOcmk7uQ[/YOUTUBEIF]
 

Latest posts

Latest posts

Top