What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Razno

blaugrana

Member
rastejo mi 4 ljubice jacky white....rožice so res lepe vrhi že v polnem cvetenju, ampak zdej mal kazijo teli rumeni listi spodaj. Kaj pa če bi jih mel zdej kšn teden samo na vodi, pa še to zelo majhne količine ker imam občutek da je zemlja znotraj korita zelo vlažna saj ko zalijem že 1/2 l mi spodaj priteče ven, in to v 35 l koritu!!!
 

lasko

Member
Ce so u polnem cvetu potem je rumenenje spodnjih starih listov normalen pojav, se nimas kaj sekirat. Zalivanje pa bi na tvojem mestu spravil na minimum, vsaj po mojih izkusnjah v tako velikih loncih zna bit 1x na teden dovolj
 

blaugrana

Member
hmm...kaj naj rečem iz božjih ust na moje lubce:bow:
Bomo tole mal spremlal, slike pa pridejo

Fantje hvala za info...peace :joint:
 
blaugrana...poglej malo ven skoz okno..bos vido da je puno rumenih in rdecih listov zunaj...mogoce se ti not zacenja jesen.za nas dehače Vesela jesen ;)


Pozdrav slovenija...je se tu kaki heroj ko ima se kako pozno drevo zunaj?zaj en tedn bo se haralo toplo, tak da se se splaca pocakat do prvega deza pol pa sekira ..sem jo glejdal 4 dni nazaj in samo na enem vrhu sem zagledal malo zacenjanja plesnoce vendar sem jo odstr...v kolikem casu ti lahko plesn unici drevo? hvala majstori in lp !
 

lasko

Member
Janez pozdravljen
Imam jst se eno zunaj :D brez plesni :D
Plesen ti pa zna zjebat rastlino v par dneh ce so pogoji tapravi tako da keep an eye
 
pozdravlje lasko! kero vrsto pa mas ,ce lahko izdas ?:D ...vjutro malo megla pade,to sn se edino zdaj bal te 4 dni,da bo malo mokro ,drugace pa na enem vrhu blo cist malo zacenjanja,kaki pol cm okoli vrha je blo rjavo sem odstranil vrh...drugje pa vse lepo mastno brez ene same pikice ,je pa res da ni take masnoce gor ko lani ta cas...pomoje lani blo lepse poletje ko letos...lasko vse bi dal da nama rata!!!! RATATATATA ;)
 

lasko

Member
Cascadia x destroyer je se zunaj
Plesen mores cekirat drugace, ne na vrhih, ker ko je na vrhu plesen zna bit ze prepozno. Pogledas tako da odmaknes vrh in cekiras steblo, ker plesen zacne na steblo in gre potem proti ven na vrh. tista jutranja meglica pa zna bit pizdarija
 
JAJA ..vse jasno kaj mislis...tocno na zacetku pri steblu zacenja (pocn mokri) ,samo sem tisti naceti vrh odstrano... okoli pa menda ni blo vec nic....UPAMM! bom sel pogledat jutri pa napisem kaj vec.
aja lasko.. nekaj bi te vpraso na privat pa sem novi tu pa nevem nic ,bi me lahko ti nekak klikno? nespoznam se še najbolje . Hvala, LP

oz.ko kliknem na PM mi napise :you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

? se bo
 

lasko

Member
JAp dokler nimas 50 postov ne mores ne ti mene ne jst tebe kliknit :D jebat ga taka so pravila tukaj
Sej bos hitro nabral bos videl
 
zadnji janezi hahaha...treba ga je gor drzat da ne izumre
Lepi dc peksman...
prej si omeno na dc forumu¨¨¨¨lasko, če ti povem ne boš verjel...pod CFL žarnicami je zrastlo 150W, medij je pa Neuhaus Humin substrat N8¨¨¨¨¸
Pisem tu ker se to vec ne nanasa na temo DP! Mas kake izskusnje z Cfl growom,ti je kaj zacvetelo al mas CFL lampe samo za vege...pa kolk zarnic((cfl),(?W)) rabis da bi dobo IDEAL ki ga ma Hps? . mislis da je mogoce z CFL svetlobo vzgojit rozo, kera bo zadovoljila potrebe? tnx
 

Peksman

Member
Celoten cikel je šel skos CFL. Samo da sm za rast nucal cool white, za cvet pa dodal warm white. Je pa po mojem hps-še zmeri boljša za cvetenje. To je dost majhen box, tko da ni blo problema s cfl-jkami, za naslednji grow, k bom dlje vegal bom za cvet uporabil hps. Tko da, če maš mejhen plac lahko pod cfl, za kaj večjega pa nujno HPS.(aja 23w so cfl pa zračunej kolk jih je not... skupaj je v bistvu 161w) :D
 

blaugrana

Member
morgen

Ja Janez očitno si mel prav da se je pr men začela jesen...očitno mam premalo izkušenj in sem takoj zagnal paniko...zaenkrat zgleda vse okej

zdej pa še obljubljene fotke:

jacky white
600w hps, 26 dan 12/12



pa še en mutant, ki je bil 1 mesec vzunaj, zdej pa je tud 26 dan pod lučko




mislim da rabi še kašen teden

peace bro
 

Stevius

Member
morgen

Ja Janez očitno si mel prav da se je pr men začela jesen...očitno mam premalo izkušenj in sem takoj zagnal paniko...zaenkrat zgleda vse okej

zdej pa še obljubljene fotke:

jacky white
600w hps, 26 dan 12/12



pa še en mutant, ki je bil 1 mesec vzunaj, zdej pa je tud 26 dan pod lučko




mislim da rabi še kašen teden

peace bro



Sem edini ki ne vidi fotk? :confused:
 

blaugrana

Member
hmm nevem zakaj jih nebi videl...naložil sem jih na icmag in nato prilimal ob postu, jest jih vidim!
Kako pa vi delate?
 

Latest posts

Latest posts

Top