What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Egy jó süti.

Káresz

Member
Szerintem jó fűből az 1g sütiben elég erős tüneteket okoz, /fő
kezdők biztos magukra hívják a mentőt,
sőt szívással sem tudsz kialakítani toleranciát, hogy 0.5g ne basszon szét,
ha nem így van szar a kábszered, vagy nem jó a recepted.
10-15g normális minőségű biztos, hogy a halálodat kívánod élmény egyben egyedül fogyasztva.
 

Káresz

Member
micsoda ?? :D

ez kicsit nem így van.. mi az hogy nem tudsz olyan toleranciát ? kicsit el vagytok tájolva..

gyerekek ebből a szobából igen hamar menekülnétek :D

https://www.youtube.com/watch?v=PM32flFPdl0

Be se mennék ilyen szobába :D

Én arra gondoltam, hogy ha csak szívsz és sosem eszed,
akkor az orálisan fogyasztásnál nincs akkora toleranciád.

Ha csak eszem akkor meg a cigitől szokok el és abból kell kevesebb.

ugyan azt amit cigibe szoktál rakni, 0.5g
rakd be a sütőbe 105°C kb 30-40 percre vedd ki és edd meg üres gyomorra és egyél rá valami jó kis cukros zsíros cuccot ;)

Sztem elég jó, és hosszuuu
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
én ezt nem tudnám igazolni akármilyen más módon gondoltam hogy jobb lesz.. sehogy nem lett..
legjobb: jeges bong > joint > vapo = süti

és a toleranciáról meg annyit, hogy volt egy baleset altatni kellett mütét miatt, és szóltam előre a narkófelelősnek, hogy ne sajnálja a cuccot mert bírom :D és nagy a toleranciám a nyugtató altató dolgokra, pedig csak szívtam.. az meg nem hitte el és normál adagot kaptam..
vicces volt felébrdni, úgy hogy látod magad szétvágva :D na akkor kaptam egy rendes löketet ami kiütött pillanatok alatt nem úgy mint az első szar amire bealudtam mint valami kisovodás ewbéd után
 

Káresz

Member
A jeges bonggal nem tudok vitatkozni, az tényleg cool.
De azt hogy toleranciát építesz ki csak fűvel más altatókkal szemben valószínűtlen, más is ébredt már fel és nem is szivott.
De azért durva trip lehet felébredni közbe :D

Csak azért mertem a témába okoskodni, ne mondjunk ilyet
hogy nem lehet túladagolni, mert felelőtlenség.
Bele nem halsz, de nem feltétlen esik jól, és míg túlszívod magad,
addig itt ha bezabálsz 6-8 órát is kivagy.

aki 0.2ket szív az ne egyen 0,5-1gnál többet ELSŐRE :D
Lehet te birod de másnak rossz élmény ugyan ennyi.
Azokra gondolok, akik nem tüdőznek le füstöt, de a sok filmben
vicces dolognak tartják,vásárolnak nálad bivaly erőset :D
hát találnak egy receptet 20g fűvel és betolják 3-an, na abból badtrip van és még 3 emberrel kevesebb fog a legalizálásra szavazni 100év mulva :D

Nyilván szélsőséges példa de érted naaa
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
legtöbb embernek tudod miért rossz élmény ? mert kb mindig olyankor "merik" kipróbálni mikor buli van és be vannak baszva ..
az sokkal rosszabb mint megenni 3 g sütit.
 

GK_420

Active member
Mi ez a kislány hozzáállás? :D Hát .6 .8as cigiket szív swim folyamatosan és ez még spórolós....ezt az ordító hülyeséget hol olvastad ami szerint külön tolerancia van orális és inhalált fogyasztásnál? :laughing: Ha nem tudsz szívni mert kómába esel mint króm 3 slukktól akkor valószínű nem kéne szívnod se.
 
Last edited:

Káresz

Member
Mi ez a kislány hozzáállás? :D Hát .6 .8as cigiket szív swim folyamatosan és ez még spórolós....ezt az ordító hülyeséget hol olvastad ami szerint külön tolerancia van orális és inhalált fogyasztásnál? :laughing: Ha nem tudsz szívni mert kómába esel mint króm 3 slukktól akkor valószínű nem kéne szívnod se.

Vágom, hogy itt gladiátorok vannak.
kezdők első fogyasztásáról beszéltem.

A májad 11-hydroxy-THCvá bontja ha megeszed, ami elvileg potensebb.

nyilván akinek a receptorai már nem érzékelnek semmit, annak
egy "uj" cannabinoid sem fog beütni jobban tök8 milyen formában viszi be.

szintentikus cannabinoidok fogyasztáásánál is egy kialakult tolerancia, más cannabinoid esetén szart sem ér, nyilván jobban
tolerálja mint az akinek szűzek a receptorai... pedig azok is mind cb1-cb2-t buzerálják.

én elvagyok 0.2-0.3 cigikkel meg max grammos sütikkel
mindjárt elszégyenlem magam, és valószínűleg szívnom sem kéne..
;)
 

Káresz

Member
legtöbb embernek tudod miért rossz élmény ? mert kb mindig olyankor "merik" kipróbálni mikor buli van és be vannak baszva ..
az sokkal rosszabb mint megenni 3 g sütit.

Én szeretem a kombót :D
de kezdőnek tényleg legtöbbször ezért jön a vukk :D
 

iwantmorebuds

Active member
legtöbb embernek tudod miért rossz élmény ? mert kb mindig olyankor "merik" kipróbálni mikor buli van és be vannak baszva ..
az sokkal rosszabb mint megenni 3 g sütit.
Nekem is ez a tapasztalatom. Mindennapi fogyasztas mellett is tudjuk hova vezet ez a kombo. :D aztan akkor nem kell sok belole
 

GK_420

Active member
Ez olyan kérdés amúgy mint az enteogéneknél...teljesen set/settings függő és a kender nagy dózisnál már pszichedelikus hatású lehet amire onnantól ugyan azok vonatkoznak. Innentől meg a 10+ éves enteogén fogyasztásom meg csak segít szóval ez egyéni.

De a szintetikust ne vedd ide kérlek! Ott már az alapvető probléma hogy túlterheli a receptorokat amire a kender szívásnál képtelen lennél. A kenderben a cbd és a többi hatóanyag egyensúlyba tartja a szintet. Ha kevés a thc fel tudja erősíteni ha sok akár semlegesíti is egy ponttól. Tehát védett fasza tutibiztos a rendszer...ezért halálbiztonságos. :D DE a szintetikus lóf*szok meg csak stimulálják és túllökik és onnantól minden klasszik drog tünet előjön ami mondjuk a dopamin receptorok szétcseszésénél is lenne. Azzal ellentétben hogy a dopamin nem egy rendszer mint az endokannabinoid rendszere az emlősöknek (mert ugye mindben van) ami rengeteg funkciót befolyásol a testműködésben. Ezért is olyan jó annyi mindenre....de ezt mindenki tudja nem? :D
Szóval ne hasonlítgasd az a lényeg....jó a kender mindenhogy kislányok meg csak tapasztalt utaztatóval ezt is aztán kéééész....

Amúgy most swimben van 2,1g kalap meg 120mg mdma és kb 3g kender...szóval egész jól vagyok egy kibaszott jogi esszét írtam meg közben...jah ez ilyen. :D Aki nem bírja ne csinálja aki bírja az meg mint kémiai kapcsolókat használhatja hogy ilyen kibebaszott jó legyen mint én. :D :D
 

GK_420

Active member
Kapd be :D én ezt olvastam,oszt ennyi :=)
Dobj már egy forrást bro. :D Bocs de tényleg hülyeséget mondtál. ;)

"For THC, there are varying figures, ranging from 1,260 milligrams of THC per kilogram of body weight down to 666 mg/kg. Even going with the lowest figure, a 175-pound man would have to consume more than 53 whole grams of pure THC all at once. And pure THC isn't something you are going to find in even the purest shatter oils and waxes produced. If we're talking commercially produced edibles, then you would probably die from an overdose of salt ( 3,000 mg/kg ) or sugar ( 1,100 mg/kg ) before even coming close to the threshold for marijuana. "

Forrás
http://www.mapinc.org/drugnews/v14/n599/a06.html
 

DonJoo

Member
Bocs ez most chro masteres valasz lesz,de lövésem sincs,hogy hol olvastam :D még a huuuuderégi kenderforum idején találtam a cikket :D Jah valaszolj mán a péjemekre bro :D
 

GK_420

Active member
Sütit készítettem. 100g vaj tejjel felötve 1,5 óra gőz felett. 22g virágos trim ment bele abból lett 21 sütike. Finom, jó...egyszerű. :D Betéptem nagyoooon. :laughing:
 

GK_420

Active member
Report, őőő megettem pár sütit, csináltam teát a vajból meg kb 1dl vajastejből amivel felöntöttem. Hm nagyon fasza minden. :D A fahéj a titka...asszem.
 

Off/On

Member
Én régebben olyat csináltam, hogy kb 5g mottát 15-20 percre be a kb 130 fokos sütőbe, onnan ki morzsolás apróra, majd bele egy fél üveg nutellába. két háztartási keksz közé egy teáskanálnyi nutella és hamm. asszem 4-et ettem meg így. durván elvoltam kb 1,5-2 órát aztán bealudtam :D
 
Top