What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Breeders / Seedbank

Medicropper117

Active member
Egyszer vettem egy tizest meg nem olyan rég 6ot:) Mar elfogyott. Most a thunderberry (aka safarmantha - bluethunder) lesz a soros. Lehet az lesz a köv. szerelem:)
 

Káresz

Member
Nekem a bushdoci kínálata tetszik nagyon. Paradise, Dinafem, RQS, Serious seeds, Sensi. Ezek elég jó cégek. Persze, lehet, hogy csak én vagyok túl maradi. :D

Akkor énis maradi vagyok,
Paradise wapp,sensista
humboldt drgreenthumbsemdog
royalQS ww
dinafem origi amnesia

ezeket próbálgatom végig, és tetszik,
rqs olcsó és ahoz képest jó.
 

Káresz

Member
TGA sub - Dr who
aki szereti az indikákat ezt kikell próbálnia :)
mondjuk magról nem tudom milyen, én bushdoki melletti klónboltba vettem,
és eszméletlen szimpatikus, még be se ért de a többinél sokkal hamarabb vastagodik,
szüretre kopasz lesz állandoan dézsmálom :D
 

dev.

Well-known member
Dinafem C+2.0 mennyire nyulekony? Mondjuk egy NL-hez kepest. Akinek van tapasztalata vele irhatna rola par szot.
 

magocska

Member
Egyátalán nem nyúlik ez a strain. Én még csak vegben vagyok 5 lánnyal, de felfele alig nőnek, szépen bokrosítható. Virágzás kb 2hét múlva indul, nem tudom, hogy átkapcsoláskor hps alatt mennyire fog nyúlni. Most 110w pll alatt vannak, a napokban kapnak 400w mh-t.
Arra készülj, hogy annyi feno amennyi mag, bár ez nem feltétlen baj főleg ha az ember egy fajtával indul csak.
Káresz neked külön köszönet, hogy leírtad életem legjobb strainjának a nevét, azt hiszem ezt kerestem. Kicsit több mint 2 éve vettem jópár klónt a bushdoki mellett, és volt egy elképesztődurva citrom ízű gyantadús állatság. Azthiszem ez volt az. Mennyit kerestem én ezt. Ölni tudnék egy klónér. Hatalmas köszi pajtás.
 

magocska

Member
Közvetlen a bushdoki mellett van. Ha megy valaki akkor hozzon nekem egy Dr. Who-t. De ezt full komolyan mondom. Feláll a faszom ha az ízére gondolok, meg a hatására. Citrom íze van, nem citromos. A szaga is ááááááá. Felállt.
 

hungrowboy

Member
samenwahl(pont)com aka. Hipersemillas(pont)com
Kíválló minőségu magokat küldenek összesen 10 magot rendeltem tőluk kaptam mellé 2 ajándék fem magot. Mindegyik kikelt! Most is tőlük rendeltem cbd tonic, green poison f1 egy het alatt megjottek! Ajánlom annak aki bizonytalan honnan is rendeljen.
 

Nokedlis

Member
Seedbank: Barneys Farm Shop
Breeders: Barneys Farm
Fajta: Cookies Kush
Genetika: 70% indica 30%sativa OG KUSH x Girl Scout Cookies
Csírázási arány: 1/1
Íz: Nagyon édes földes, nagyon finom
Hatás: atom betépés intenzív rush aztán 1 óra mulva relaxing/bealvós
Elégedettség: 10 pont tízből.
 

Nokedlis

Member
Seedbank: Barneys Farm Shop
Breeders: Barneys Farm
Fajta: Acapulco gold
Genetika: 70% Mexical sativa x 30% tökömtudja indika
Csírázási arány: 1/1
Íz: Lágy földes, nagyon gyenge citrom fellelhető benne.
Hatás: Túlhájpolt semmi extra, sativa hatás.
Elégedettség: 7/10 csak mert bitang hozama volt.
 

Nokedlis

Member
Seedbank: Barneys Farm Shop
Breeders: Barneys Farm
Fajta: CBD Critical Cure
Genetika: Critical Kush X CBD Enhanced (CBD Crew-os) 80% indica
Csírázási arány: 5/5 (4 indica fenó - 1 sativa fenó)
Íz: nagyon erőteljes mézédes critical, enyhén földes.
Illat: Skunk nem volt ennyire erőteljes.
Hatás: Erőteljes CBD - Képen levős mégis nagyon betépett+ jókedv pozitív életérzés.
Elégedettség: 10/10 nincs kivetni való benne azt kaptam amit vettem :)
 
Top