What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Infók, kérdések a fórumról

Kukutyin

Member
Jut eszembe, talán második nem off hsz-em... rohadt jó a szövegszerkesztő, tetszik, eljátszok a színekkel smilekkal :D
 

Son of Soil

Member
Nagyon egyszerű a válasz a kérdésedre. Ezt a forumot a Béla nyitotta, ide csak a Bélák jöhetnek. Minden Bélát szeretettel várunk. Sadmin igazi neve Béla.

Gyerünk, Béláim! Hordjuk a Napfényt!
 

w33dra

New member
Azért azt vedd számításba, hogy míg a neten ha nem vagy lusta vagy hülye akkor simán tudsz nyom nélkül vadászgatni. De ez az egész amit úgy írtál le mintha keményen be lennél speedezve nekem valahogy arra megy, hogy valaki esetleg lehetett volna olyan jófej és odasúghatta volna, hogy "te figyelj csak van a Kalász Jóska a petőfi ucca 55ben, neki van a legfaszább indicája próbáld ki"... vagy "persze ráérek fél négykor csepel sziget".

Azt írod, hogy "sok cinikus ostoba kioktatas nem erdekel, mert NEM bizniszelni jottem ide." de utána azt ecseteled milyen szar ha fű nélkül maradsz a semmi közepén. Utána meg... "fel napot elbaszol hogy talalj vmi nyomorult szaros faszom dealert akinek fingja sincs a novenyekrol, csak a kibaszot penz ami a szemuk elott forog." - nem azért, hogy piszkáljalak, de neked meg a kibaszott fű forog akkor csak a szemed előtt, annyira, hogy egy ilyen helyzetben rögtön beugrik egy normális embernek, hogy ez kockázatos. Hacsak!!! nem tudod tor hálózaton belül elküldeni vagy a fogadni a zöldet. Neked pedig nem.. lehet, hogy te vagy rendőr, lehet, hogy én vagyok? Ezen a fórumon is ha jobban megnézed, ezer olyan friss topic nyílik, hogy kuala lumpurban vagyok kéne egy kis fű, somebody help a brother out? - és ott is ugyanúgy csak elmondják, hogy ez így nem biztonságos, esetleg próbálkozzon a vasúton vagy akármi. Lehet, hogy a reakció és a tálalás nem a legjobb most itt a fórumon (sok a feszültség ahogy nézem a zk végével), de a logika alapján nem neked van ebben igazad.

:smoke:


ok ez mar tul van lihegve :) nem az a lenyeg kinek van igaza es hogy bevagyok e speedezve. Nem elek ilyen szerekkel. Csak pipa voltam a kiokatats miatt, valamint hogy mennyire para van otthon, igy kell felni a rendorsegtol? Kint max elveszik toled es masik sarkon ok szivjak el. ennyi. Szerintem zarjuk is. Egyebkent a deepweben van egy dealer mar meg is jott a manna, egy a gond csak hogy nagykerbe nyomba a srac es csak bitcoin. Amugy korrekt es kurva gyors. Szoval kosz skacok, bo termest nektek idenre.
 

vazsi

Member
Csak bitcoin? Miért, mit gondoltál, átutalod neki erstebe? =)) ha meg annyira bevásároltál deepen nem értem mit teszed itt az eszed.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
hagyjuk már a csodamixet.. passziv hidrót imitálni vízbe lógó gyökerekkel egy retkes tálcán. mintha épp spanyolviaszt szarna ? :D jó vicc.
 
Top