What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2010

C

coxswain

BJ x DC

Vpliv DC v crossu je zelo dominanten.

Pheno 1

Pheno 2


Oba v tisti zgornji luknji.
 
C

coxswain

kako ni problem , ko pa avgusta kdaj ni lahko celi mesec poštenega dežja ?

Ni ravno cel mesec. Imas pa se dnevno variacijo temperature in jutranja rosa vcasih zadostuje, da rastlina nahujse prezivi. Drugi dodatek so kristali vode ki se napihnejo do 50x svoje velikosti. Z njimi zagotovo dodas kak teden rastlini. Torej ce ni dezja dva tedna bo rastlina brez kristalov crknila rastlina s kristali pa bo zdrzala se en teden ali vec. Dodatno omejis spodnji del luknje s polivinilom, da vlaga ne odide v okolico. Torej ne dna luknje ker mora odvecna vlaga tudi odtekati temvec spodnjo stran luknje ce smo na hribu ane,, drugace pa okoli in okoli razen dna. Pomembna je tudi globina luknje. Predvsem tisti del v katerem so kristali. To je nek rezervar vlage. Zgornja luknja na sliki je bila na spodnjem delu globoka 70 cm. Jasno ... korenin tam doli skoraj ni vendar pa vlaga se vedno preide v zgornje susne predele prsti s pomocjo kapilarne reakcije. Tiste dve plante nista ble niti enkrat zalite lanjsko sezono! Ce hoces imeti mir je priprava luknje vse! Komu se pa da hodit zalivat na plac?
-Prides prvic, skopljes luknjo, dodas gozdno prst in kurjak, kristale ter pustis, da se kuha
-prides drugic cez kak mesec in posadis ze precej mocno rastlino, ki se ze kake tri tedne sonci in spi zunaj
-tretjic preveris kako jim gre cez kake 3 tedne in po moznosti delas supercroping
-cetrtic, potolces plevel okoli roz in spet supercropas
prej: potem:
-petic zetev

To naj bi blo idealno.
Z guerillo se probas ogniti zalivanju. Malo pa se molis bogovom za dez ;-)
 

Stevius

Member
Ah... počakajte na 2012... boste vidli ki bomo imeli tropsko vreme in soncu se bo zmešalo. :crazy:

Mi pa bomo sadili sative čez celo leto :kos:

j/k
 

lasko

Member
Cox lepo napisano
Wu glej sadim ze cez 20 let na primorskem, od trnovske planote do krasa. problem ni avgusta, problem zna bit v maju/juniju ko so rastline se majhne in v zadnjih 5 letih je bla 3x susa spomladi. Redko je bila poleti taka susa da je bilo treba zalivat
 

Wu-Skunk

Member
Ja jaz tudi v zadnjih 5 letih sem vsakič imel sušo poleti z agrogelom ali brez. Takrat bilka če ne dobi dovolj vode , teden , dva praktično kot rečem jaz "meditira". Pol ko dobi kak dež ali v primeru prinešeno vodo komaj se obudi in spet pogane kot je treba. To je res , bilko je treba dat čim prej ven da se lepo ukorenini ko je majhna in pol tudi nerabi tolko vode kot bi sicer rabla če bi jo dali maja /junija~je brezveze sadit preizkušeno lani ;)
Samo kaj ko vsak hašišar se zavleče in smo spet na koncu maja ... sej veste luknje ahh bom ju3 :D
 
S

shushslo

jst jih bom maja...
nekaj jih je že štartanih,drugo kloni,ostalo pa še pride;)

na sliki pa so sweet kush,dc,ed rosenthall super bud in pa afromix buzz..
 

nekdo

New member
Jaz bom pomoje tudi maja nekje šibal ven. Letos prvič. Spljoh.

Štartal pa sem en rasta mix od GHS in ColorMix 1 in 2 od DP (nea se mi da pisat kaj je not, lahko si sami pogledat če vam je) :) Zaenkrat lepo napreduje.

Lep pozdrav...:smoke:
 

tripa

Member
Ja maja bom jas tudi poflancal, dam kalit ta teden vse.

Drugač pa danska genetika, mandala#1, autoflowerji, guerilla gold, eno ali 2 roži vsakega
 
H

hunt

Jaz bom dal ven nekje proti koncu aprila , nekaj WW in DC skunka pa purple tops :)
 

lasko

Member
Jst bom dal pa sredi maja ven kot vsako leto, se pa se nism odlocu kaj :D je prevelka izbira ker sm si reku da dam samo 10 flanc ven letos :D
 

lasko

Member
ne tripa me zdravje jeba pa si vec lukenj ne morem prvoscit :D razen ce se kak prostovoljc javi da mi bo v rovte zakle nosil :D
 
Top