What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018_OUT_auto

Pillang

Well-known member
Elhúzódik kicsit a virágzás, biztos lesz valamennyi mag. Úgy vélem, egy szativább fenót melengetek, de az nem baj. Emlékszel még paraméterekre a tiedről? Mennyit virágzott? Mekkora volt?
 

what_can_there

Well-known member
Azt az nl-t blokkolnam, szerintem azon is lesz vagy 100 geza. Nalam a seedsmanes diesel auto lesz viszonylag nagy meretu, mar elhagyta a 40 centit de sehol egy elovirag, meg siman novesben lesz 2-3 hetig.
 

Pillang

Well-known member
Hogy érted, hogy blokkolni? 120cm körül van és még nő, talán most kezd virágot mutatni.
 

Pillang

Well-known member
Jack
picture.php

Ah
picture.php

Bb
picture.php
 

Pillang

Well-known member
Köszönöm a jó szavakat! Van pár, vagyis 4, ami nagyobb lett, mint egy alacsony fajta fotós. Szeretik a tápot, kivéve RH, ő rosszul bírja, de azért megbirkozik vele, muszáj neki, ugyanannyit kap. Szag az van...
 

Pillang

Well-known member
Azt az nl-t blokkolnam, szerintem azon is lesz vagy 100 geza. Nalam a seedsmanes diesel auto lesz viszonylag nagy meretu, mar elhagyta a 40 centit de sehol egy elovirag, meg siman novesben lesz 2-3 hetig.

Sour diesel haze? Ha igen, írj róla, az isten áldjon meg, nagyon kíváncsi vagyok erre a növényre!
 

Pillang

Well-known member
Égig érő northern lights
Ezek a nagyratörő növik mind akác mellett vannak. Rémlik, hogy az jó nekik. Tavaly is ott nőttek a nagyobbak, kezdek gyanakodni...

picture.php
 

what_can_there

Well-known member
Sour diesel haze? Ha igen, írj róla, az isten áldjon meg, nagyon kíváncsi vagyok erre a növényre!
Nem, ami nekem van, azt ugy hivjak, hogy Diesel Automatic Fem (RQS). Most mar az az erzesem, hogy tul nagy is lesz, kint is bent is elhagytak a fel metert es viragzasnak semmi nyoma. Az akaccal kapcsolatban jo a megerzesed mivel 'a gyökerein élő nitrogénkötő baktériumokkal (Rhizobium leguminosarum) képes megkötni a levegőből a létfontosságú nitrogént, javítja ezzel a talaj tápanyagszintjét' - wiki. Az nl-t le tudnad merni, hogy mekkora? Ugy nez ki mar nem fog tul sokat noni.
 

Pillang

Well-known member
120 magas kb, de nagyobb is lehetne, ha nem ferdén nőne. A seedsmant véletlenül írtad, vagy olyan is van?
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top