What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Másodvetés out - 2017

GK_420

Active member
:peacock:Akkor a korai után most egy kései kör lesz. Mivel gerillában azóta minden kipusztult (tuti mert nem naplóztam) így most akkor is ültetek. 2x3 méteres hely előkészítve, magok kicsíráztak (c vitaminos vízben mind) ma benti ültetés és start. A szomszédok a vadak...felgyújtottam a parlagot, szalma mulcs pár hétre aztán beforgattam tegnap, jó puha szép talaj. Levágtam a fényt takaró fákat, de hagytam azért, telek sarka. Kezdődjék a sztori. ;) :tiphat:
 

GK_420

Active member
Na "földbe" is kerültek épp. Vermikulit-kókusz felesbe, a csírákat nagyra hagytam nőni, egy egész réteget dobtam rájuk csak óvatosan töörítve. Szellős közeg az biztos..
 

GK_420

Active member
VC/DC fem, meg a TD - Hubaseeds mindkettő. 8 td meg 6 vcdc csíra elrakva meg van egy növényem vegben..azt nem tom mi lehet regular vagy fem..majd kiderül. :D Geotextilt teszek a talajra, addig marad a takarás, hogy ne száradjon ki. De lehet teszek még el tavalyi felmagzásból vagy valami vackot, mert ezzel nem töltöm ki a teret eléggé.
 

GK_420

Active member
Hát ez kezd morbid lenni...egy vegelő növényt a nap nyírt ki a kicsiket védett helyen meg a víz. :D Najó...marad az in engem nem érdekel.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
:D kint neveld elő ilyenkor, tényleg az a titka... jól mondták itt, ne óvd egyáltalán, baszd ki cserepestül az ablakba vagy hasonló, ha nincs jobb helyed, még egy vetés simán belefér
 

GK_420

Active member
:D kint neveld elő ilyenkor, tényleg az a titka... jól mondták itt, ne óvd egyáltalán, baszd ki cserepestül az ablakba vagy hasonló, ha nincs jobb helyed, még egy vetés simán belefér
Ember hát ezt csináltam...:D Kint voltak félárnyékban tejfölös dobozokban oszt' jött akkora eső, hogy mindenestől elvitte őket. Kifogytam a magokból az a baj, szóval most elkezdtem a benti helyet szerkeszteni csináltatok ledet aztán nem lesz gond, tavasszal majd gerillázok jól előnevelve.
 

hobbi ur

Active member
mindig bizakodni kell, mi most voltunk kint a csalánosban és megállapítottuk hogy ellopták az automatákat :( 3 picikét találtunk, volt rajtuk mag, remélem az a nigger viszont csak magokat lopott el :S 3 hete kb. 50 cm-esek voltak, akkor fordultak virágzóra hova bóklászik az embermagas csalánban, nem értem
 

Grinko

Active member
:peacock:Akkor a korai után most egy kései kör lesz. Mivel gerillában azóta minden kipusztult (tuti mert nem naplóztam) így most akkor is ültetek. 2x3 méteres hely előkészítve, magok kicsíráztak (c vitaminos vízben mind) ma benti ültetés és start. A szomszédok a vadak...felgyújtottam a parlagot, szalma mulcs pár hétre aztán beforgattam tegnap, jó puha szép talaj. Levágtam a fényt takaró fákat, de hagytam azért, telek sarka. Kezdődjék a sztori. ;) :tiphat:
[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=72279&pictureid=1764854&thumb=1]View Image[/URL]

Csumi!!! mi lett a késői körrel? össze jött?
 
Top