What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Out képek gyűjteménye

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
lehet azt is, csak sokkal nagyobb felületen kell óvatosan összeroppantani azt a szivacsos részt, úgy, hogy ne sérüljön a szállítószövet túlságosan
 

vazsi

Member
Már akkor sem szabad supercropolni ha kemény lesz egy szárrész, hát még ha már bordásodik... az ilyet kötözve húzd.

Hát pedig sikerült. Ma voltam viziten, szépen ágaskodnak már felfelé, és az oldalhajtások is már égnek állnak. .)
 
F

FxMaster

Lsd bárniéktól
 

Attachments

  • clean_IMG_20160823_151347.jpg
    clean_IMG_20160823_151347.jpg
    161.7 KB · Views: 48
F

FxMaster

Amnesia lemon barney's farm
 

Attachments

  • clean_IMG_20160823_151407.jpg
    clean_IMG_20160823_151407.jpg
    164.7 KB · Views: 41
F

FxMaster

4 hetes DP Auto Mazarok
 

Attachments

  • clean_IMG_20160823_185942.jpg
    clean_IMG_20160823_185942.jpg
    147.7 KB · Views: 37
F

FxMaster

Hát nagyon remélem, hogy befog... csak 1 TD van még ami sativás, de arról nem lesz sok.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
a legrosszabb tud lenni egy retkes ónoseső vagy ilyesmi ami letördeli a gyantafejeket, ágakat, kb ha csak hideg van pár napig az annyira nem gáz, főleg ha védettebb helyen van, de ha hó/eső jön az odabassza.. sokszor volt az elmúlt években olyan, hogy november 20 és 15 fok van
 

Smok420

Member
Vazsi te mikorra várod a beèrèst? Nekem is hasonló stádiumban van növényem talán még ennyi elővirág sincs pedig szempetberre írja a gyártó 7-8 hetet . Vagy hirtelen ennyire beindul majd ? Első köröm szóval nekem ez új mèg :D
 

vazsi

Member
Vazsi te mikorra várod a beèrèst? Nekem is hasonló stádiumban van növényem talán még ennyi elővirág sincs pedig szempetberre írja a gyártó 7-8 hetet . Vagy hirtelen ennyire beindul majd ? Első köröm szóval nekem ez új mèg :D

Október vége.
 

what_can_there

Well-known member
hogy van ez már ennyire előrehaladva, erre még az nl nem nagyon akar virágzódni

Nem tudom whip, szerintem is egy kicsit koran kezdte, a durban utan egy hettel. Skunk, critical mass, maple leaf meg sehol sincsenek, kb. mindegyik eloviragzik. Neked melyik cegtol van az nl?

Ez a saját magjaidból van? Szép!

Igen, sajat magbol kelt, 2009 ota viszem ezt a vonalat, most tartok a harmadik generacional.
 
Top