What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Contestek

iwantmorebuds

Active member
Arra gondoltam ha már nekem bejöttek ezek a contestek, itt osszegyujthetjuk azokat a contesteket amik jo dijazasuak, vagy csak esetleg erdekesek.
Egy csomo lehetoseg van marr it az oldalon is amin akar egy fotoddal magokat nyerhetsz, szerintem tok jo lehetoseg es ezen az oldalon eleg kiaknazatlanok, mast se mondjak a sweet seeds fotopalyazatan juniusban osszesen negy kep kerult nevezesre es az elso harom dijazott volt.
Azert gondoltam h itt osszelehetne gyujteni mert tudom tobben nem tudnak mondjuk angolul de ezmiatt ne kelljen mar elesniuk ettol a lehetosegtol :)
 

iwantmorebuds

Active member
Tudnál erről mesélni? Mit kell tenni? Csak képeket feltölteni? Hogy megy ez? :)
Persze megy az angol? Vagy atforditsam nagyjabol? :D
Adj ot percet es bedobok egykettot peldanak mire gondolok csak mindjart kiszarad a sutoben a chronic :laughing: :D
 

iwantmorebuds

Active member
Sweet Seeds Juliusi foto contest

Sweet Seeds Juliusi foto contest

Na szoval az elso,

A szabaly nagyon egyszeru sajat kepedet hasznalhatsz amit meg nem neveztel mashol es sweet seeds genetika lathato rajta teljesen mindegy a noveny milyen stadium stb. Egy honapban egyetlen kepet lehet hasznalni ha tobb keped van a masikat a kovetkezo honapban fel tudod hasznalni hisz ez minden honapban meghirdetett contest.
Minden honap 1-25 kozott 25. Ejfelkor zarul az adott honap.
Legjobb ha a kepet ide toltod az icmag albumba es ugy teszed be.
A kep cime tartalmaznia kell a genetika nevet illetve korat

Nyeremeny(altalad valasztott)
1. 3 x 5+2 mag
2. 2x
3. 1x

Rezletek es ahova a kepet feltoltheted
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=329623
 

iwantmorebuds

Active member
FASTBUDS - FILM CONTEST

FASTBUDS - FILM CONTEST

Na ez egy kicsit izgalmasabb annal is nagyobb tettel.
Ami szuksegeltetik az hely harom noveny szamara es egy full hd camera.
A neveben is benne van igazabol videonaplot kell csinalni amit aztan ertekelnek.
A szep az egeszben hogy harom magot ingyen kipostazzak, ha nevezesedet elfogadtak, neked csak lekell naploznod.

Jah es az indok amiert megeri nem lelepni a harom maggal:
1. 10 mag
2. 5 mag
3. 3 mag az egesz fustbuds kollekciobol ami az elso hely eseten hozzavatolegesen 200 mag ingyé

32 nevezot fogadnak el, orulnek ha nem egyeduli magyarkent kellene csinalnom :D

Tovabbi reszletek: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=327861
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
Ugy gondoltam h vagyunk itt paran akik a tapon is sporolunk azert egy csomag magonc se olcso mulatsag igy azert, hordoznak lehetosegeket magukban ezek a contestek, ha ezeket eddig is ismertetek akkor bocs, vagy nem erdekel senkit akkor bocs :D
 
Last edited:

Medicropper117

Active member
Gondolkodtam a videonaplon en is h beszallok. Sajnos az a tapasztalatom a grow video keszitessel hogy igazan tuti video keszitesehez már egesz jo kamera kell. Egy sima full hd ip kamera még nem elég. Olyan kell amivel tudsz zoomolni is és nem digitalis zoom van rajta mert az hazabassza a minoseget:(
Pl egy seedling szakasz franko felvételéhez már egy félprofi digitalis kamera kell. Lehet csak en vagyok maximalista de a 20 rugos hd ip kamera egy hulladek és ilyen celra szerintem hasznalhatatlan. Maris 20 ezerről beszélünk és nincs is semmink:)
Gondold meg gubacs, ettol fuggetlenul sok sikert. Tetszik a topik temaja amugy!
 

iwantmorebuds

Active member
Gondolkodtam a videonaplon en is h beszallok. Sajnos az a tapasztalatom a grow video keszitessel hogy igazan tuti video keszitesehez már egesz jo kamera kell. Egy sima full hd ip kamera még nem elég. Olyan kell amivel tudsz zoomolni is és nem digitalis zoom van rajta mert az hazabassza a minoseget:(
Pl egy seedling szakasz franko felvételéhez már egy félprofi digitalis kamera kell. Lehet csak en vagyok maximalista de a 20 rugos hd ip kamera egy hulladek és ilyen celra szerintem hasznalhatatlan. Maris 20 ezerről beszélünk és nincs is semmink:)
Gondold meg gubacs, ettol fuggetlenul sok sikert. Tetszik a topik temaja amugy!
Nekem van egy Sony ILCE 5000-em erre a célre.
ettől független teljesen megfelel azis hiszen a video lehet jó minőségű képekből összevágva is, a szavazas több minden bedolyásolja, többek közt kreativitás ;) ugyhogy gyere csak
Jah és aszonta a csávó h itt kevesen vagyunk uhho elinditja valoszinüleg 16 főnél :p
 

Medicropper117

Active member
Nekem van egy Sony ILCE 5000-em erre a célre.
ettől független teljesen megfelel azis hiszen a video lehet jó minőségű képekből összevágva is, a szavazas több minden bedolyásolja, többek közt kreativitás ;) ugyhogy gyere csak
Jah és aszonta a csávó h itt kevesen vagyunk uhho elinditja valoszinüleg 16 főnél :p

A kreativitassal nem volna gond. Pont h ahoz kellene a profi cucc. Anelkül bele se vagok mert csalodas lenne szamomra. En mar reg kitalaltam a koncepciot. Pont ezzel van a baj;)
Hely is kellene a magoknak. Ezzel van a legnagyobb baj...
Azert nyomassad...vagoprogramot tudok ajanlani. Sony vegas, autodidakta módon tanulható viszont félprofi vágóprogram
 

iwantmorebuds

Active member
Ingyen mag a szerencsesebbeknek

Ingyen mag a szerencsesebbeknek

Cannabis seeds store egyik -nem neveznem contestnek - ugy mond lehetosege, most bukkantam ra, annyi h regelsz az oldalon es a linkre kattintva kommentelsz es ot szerencses nyertes lesz.

Tovabbi reszletek:

http://www.cannabis-seeds-store.co....ectacular-strain-hunters-seeds-and-other-swag
Hatarido julius 28

1st Prize:
10 x Strain Hunter Caboose Seeds
A sweet GHSC T-Shirt
A brilliant GHSC Lanyard Neck Strap
A super-stylish Vault T-Shirt
2nd Prize:
10 x Strain Hunter Caboose Seeds
A brilliant GHSC Lanyard Neck Strap
A super-stylish Vault T-Shirt
3rd Prize:
10 x Strain Hunter Caboose Seeds
A brilliant GHSC Lanyard Neck Strap
A super-stylish Vault T-Shirt
4th Prize:
10 x Strain Hunter Caboose Seeds
A brilliant GHSC Lanyard Neck Strap
A super-stylish Vault T-Shirt
5th Prize:
10 x Strain Hunter Caboose Seeds
A super-stylish Vault T-Shirt
 
Top