What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

season 2013

godrick

New member
Hi guys!
Since only less than a couple of months is left til first plantings, lets share our plans for the season.

What strains, ferts etc are planning to use?

Ahoi kutid!
Hakkab pihta! Jagame tarkust, et kõigil tuleks hea suvi :plant grow:

Natuke pilte mu plikadest ka, et teid kihevile ajada :)
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    15.1 KB · Views: 89
  • 2.jpg
    2.jpg
    17.2 KB · Views: 84
  • 3.jpg
    3.jpg
    12.8 KB · Views: 87
  • 4.jpg
    4.jpg
    8.3 KB · Views: 83
  • 5.jpg
    5.jpg
    12.5 KB · Views: 86
  • 6.jpg
    6.jpg
    10.4 KB · Views: 86
  • 8.jpg
    8.jpg
    11.3 KB · Views: 83
  • 9.jpg
    9.jpg
    19.2 KB · Views: 92
  • 10.jpg
    10.jpg
    19.7 KB · Views: 90
  • 11.jpg
    11.jpg
    13.2 KB · Views: 93

spongebong

New member
Pole pahaaa, minu kiidusõnad. Ise ehitan ka ajamasinat ,kuid pole midagi sinna kasvama panna :( . Sul seemnete tellimise koha pealt on kogemusi sheerida? Mingi hetk katsun oma masinast ka pildid äkki üles toppida. Anna siis progressist teada ja palju tuli. Edu!
 

godrick

New member
Seemneid olen tellinud küll näiteks shortstuffseeds.comist ja femaleseeds.comist. Ilusti on kohale tulnud, aga femaleseeds saadab lihtsalt paberist pakikeses, nii et on juhuse asi, kas seemned jäävad terveks või ei. Shortstuff saadab heas väikses ja kindlas plastikpakendis. igaks juhuks olen teinud nii, et maksja ja saaja ei oleks üks inimene. Ei tea, kas sest tolku ka on, aga siiani pole probleeme olnud.
võib-olla mõne aja pärast saan rohkem seemneid, siis võin ka sheerida muidugi, kui huvi on.. eks ma siis annan teada :)
Ootan su pilte! edu!
 

spongebong

New member
Mis need täpsed veebiaadressid olid, femaleseedsil mitu aadressi. Katsun pildid läti päeval teha. Mitu korda sa tellinud oled edukalt? Mul kogemus puudub ja seemnetest oleks väga huvitatud, kuna projekt seisab selle tõttu.
 

spongebong

New member
oeh vana hea telefoni autocorrect :D kohutav , siin ei saa postitusi ära ka delete-ida ,mis on jabur. Aga , ühesõnaga seemnetest oleks väga huvitatud , kuna asi pmst seisab selle taga.
 
Top