What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy x Purple strains!

ZoldOvezet

Active member
Fehéregyensúly. Ilyen beállítást keress!

ilyenek vannak csak...



picture.php
 

Charass

Active member
Az a WB az! White Balance. Azt kéne 2000K körülire belőni( asszem annyi a hps) Vagy amennyire lehet.
 

ZoldOvezet

Active member
5.nap

5.nap

Látható jelei vannak a virágzásnak :)
annyira veszélyesen nem nyúlnak,ami nyúlt azt ma lenyomkodtam..hnap újra ami kiáll nagyjából egy szintűen vannak...

próbálkoztam a kamera beállítással,nemsok szerencsevel..majd csinálok lekapcsoltlámpás vakusképet :)

nagyon sokat isznak ezért vigyázok a táppal..van 1-2 sárguló alsóbb levél mindnél a többi szép egészséges meg belül is van pár..legközelebb teljesen másképp csinálom ezt a veg/tőszámot mert ez így nem kényelmes :D

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
8.nap

8.nap

Összkép:

picture.php


X18:

picture.php


picture.php


BlueWidow 1:
Nagyon el volt hanyagolva..ha legközelebb toppolásba gondolkozom max 4 növény és tuti kell háló,mert ennek így értelme nincs

picture.php


BW2:
ugyan ez

picture.php
 

Handmade

Member

Egy-két kérdés veg-ben MH vagy a led-a jobb? (olcsobb)
A ledes lámpának mi a neve és hol tudok ilyet venni?(hány w-s?) Linkelnéd esetleg? (aliexpressen láttam ledes lámpákat csak nem merek venni mert lehet szar...)Még valami a sátrad mérete mekkora és mi a neve? előre is köszi a választ!
 

ZoldOvezet

Active member
Egy-két kérdés veg-ben MH vagy a led-a jobb? (olcsobb)
A ledes lámpának mi a neve és hol tudok ilyet venni?(hány w-s?) Linkelnéd esetleg? (aliexpressen láttam ledes lámpákat csak nem merek venni mert lehet szar...)Még valami a sátrad mérete mekkora és mi a neve? előre is köszi a választ!

szia :) ez hps és nem mh,de szerintem ha egyforma méretű legyen az hps,mh vagy led mind a 3 ugyan olyan jó..ezzel a hpssel még nemsok tapasztalatom van, a led neve MarsHydro 300 ami 145+-10watt ez a pontos a gyártó szerint...


https://m.ebay.de/itm/Mars-Hydro-300W-LED-Grow-Light-Voll-spektrum-Lamp-licht-Pflanzen-Blumen-Gemuse/310850773085?hash=item486026605d:g:KpkAAOSwGHJaYZjW

a sátor neve MarsHydro szintén 100x100x180-As

https://m.ebay.de/itm/MarsHydro-Tent-Zelte-Indoor-Reflective-Growbox-Hydroponic-GrowRoom-Gewachshaus/312004917927?hash=item48a4f13aa7:m:mm8-a0QanODu6SWeq_HBGFQ
 

ZoldOvezet

Active member
Most indul az átváltozás.

12. nap

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



hogyha dagadnak a bugák levágom az utat máma este kopogtatok zavard el az urad :D
 
Last edited:

ZoldOvezet

Active member
15 nap virágzás

Ha jobban megnézitek ti is úgy látjátok,hogy LILULNAK?????

picture.php


picture.php



Tudom tudom szomjasak nagyon de kaptak 2 litert hagy nőjjenek nagyra a papának tápos vizet kaptak. 1.2 mili grow (vonom el a végéig hetente) 2mili (ez a végéig marad) 1 mili micro (marad a végéig) a kovetkezo tapos locsolas szerdara utemezem viszont minden nap kapnak simavizrt 1-1.5 liter...

picture.php


Ez csak a 3 nagy Purple OG a hátsó 2 meg a bal oldali ha szemből nézzük) a jobb oldalon meg az x18 ,az x18 on még nincs színváltozás na hátha bízok lesz valami de amúgy gyönyörű szép és neki van / lesz a legnagyobb gubája

picture.php
 

fatherearth2011

Member
ICMag Donor
Just checking in

Just checking in

We love the purp too, can’t wait to see you flowers
album.php
 

Attachments

  • 5D7DF037-93D3-4492-B395-9C2AE22B8E6A.jpg
    5D7DF037-93D3-4492-B395-9C2AE22B8E6A.jpg
    87.3 KB · Views: 24
  • 1C684057-DFBE-49BB-9578-002124BDFC50.jpg
    1C684057-DFBE-49BB-9578-002124BDFC50.jpg
    129.1 KB · Views: 21

little guru

New member
LG

LG

High!

Szépek és egészségesek.
A Kush jelleg mellett meglehetősen sativásak is.
Prémium minőség várható tőlük. De szerintem a végére nem lesznek lilásak.
Ami csak egy dolog... de lehet, hogy tévedek.

Béke!
 

ZoldOvezet

Active member
A kis fellépő Zn hiányt kis micro táp emelésével rendbehozom. Nagyon hamar elkiabáltam ezt a maradok 1 milinél micrónál dolgot...1.4-1.5re felemelem csak nagyon új még minden..de korrigálom :D
 

Latest posts

Latest posts

Top