What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Jimy x Purple strains!

ZoldOvezet

Active member
Breeder: Huba Seeds

Strains:

-Purple Og regular (5x)

-Purple 18 regular (4x)

Gondolatok:

-1,5-2 hónap veg
-Megpróbálok minden növényből a maxot kihozni ami tőlem telik.
-Remélem több anya lesz mint apa.
-Biobizz Light-mix.
-Biobizz All-mix.
-Biobizz indoor-pack.
-Esővizes locsolások.
-2 ültetés. (2 decis(light mix), és 6-10 literes (allmix) ezt még nem tudom..
-Ma már zsepiben vannak 10 óra ázás után)

Köszönöm a figyelmet!

picture.php
 

Charass

Active member
Csak ügyesen! Ment a sub! ;)

Én nagy bizakodón azt mondom legalább 6 lány lesz, kérem tegyék meg tétjeiket! :D
 

ZoldOvezet

Active member
Csak ügyesen! Ment a sub! ;)

Én nagy bizakodón azt mondom legalább 6 lány lesz, kérem tegyék meg tétjeiket! :D

Túl nagy pechem lenne ha ilyen arányba jönne de hát majd látjuk tesó ;) :D elszívom az apát is egy cigibe :DDDDDD (dehoggyiss xd )
 

what_can_there

Well-known member
Sok sikert a kerthez, 2-2 termos csak lesz fajtankent. Jo tomor viragok lesznek az biztos, az OG is meg az X18 is betonkemeny budokat hoz.
 

ZoldOvezet

Active member
8. Nap

P.O.G 1#

picture.php


P.O.G 2 #

picture.php


x18

picture.php


Locsolóvíz PH :6.5

Amúgy ezek Light Mixben vannak.

(Jobb oldali 4 kisebb cserép 4. P.O.G)

picture.php
 

ZoldOvezet

Active member
OG 1:
picture.php

OG 2:
picture.php

x18:
picture.php

Kicsik:

OG3,4,5:
picture.php


Találkozott már valaki ilyesfajta dologgal?! 3/2 kicsi így néz ki...nem sárgul,szépen nő...csak beteges

picture.php
 

suhanc

New member
Üdv!

Pár magot már csíráztattam életemben, és volt olyan amelyiknek az első egy két levele fura volt.
Én ennek nem tulajdonítanék nagy jelentőséget.

Jó kertészkedést!
 

suhanc

New member
Kérdés kimaradt. Mindig érdekelt a led, hogy mire lehet képes. A 12/12-őt a ledekkel viszed majd végig?
 

ZoldOvezet

Active member
Kérdés kimaradt. Mindig érdekelt a led, hogy mire lehet képes. A 12/12-őt a ledekkel viszed majd végig?

Nem,a 12/12t majd egy 600wattos hps viszi :) ez a kis led egy max 70x70es boxba jó talán 2-3 növénynek Maximum flowban :) kössz,hogy benéztél :D
 

what_can_there

Well-known member
Hamar helyrejottek a gyurott leveluek, szepek. Ezeket is erdemes lenne majd treningelni, az OG vervonal miatt. Igy tovabb!
 

Latest posts

Latest posts

Top