What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018_OUT_auto

hobbi ur

Active member
énnemtudom, nagyon rossz szagú a románok történelme, félreértelmezett, nem vágyok tőlük kérdezni. tisztelem a román népet, de azért Erdély magyar föld és ez ennyi. Egy ideig gondolkoztam hogy megtanulok románul, de hamar elvetettem, nem visz rá a lélek. Sajnálom az erdélyi magyarokat, no.
 

Pillang

Well-known member
Egyéneket lehet kedvelni, vagy nem kedvelni, de egy népet? Köztük is hasonló arányban vannak jó fejek és seggfejek, mint nálunk. Ráadásul az a pár huszonéves román gyerek, aki próbál termeszteni néhány növényt magának, nem hibás az elcsatolt területekért. Ezzel le is zárom ezt a témát, foglalkozzunk azzal, ami miatt itt vagyunk. Béke
 

hobbi ur

Active member
Egyéneket lehet kedvelni, vagy nem kedvelni, de egy népet? Köztük is hasonló arányban vannak jó fejek és seggfejek, mint nálunk. Ráadásul az a pár huszonéves román gyerek, aki próbál termeszteni néhány növényt magának, nem hibás az elcsatolt területekért. Ezzel le is zárom ezt a témát, foglalkozzunk azzal, ami miatt itt vagyunk. Béke
joffan, no. úgy van.
 

Pillang

Well-known member
Szépen fejlődnek, az eső nagyon meggyorsította a növekedést, a legnagyobb kb 65cm, most már a virágzós tápot kapják.

AH

picture.php


picture.php


WW

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Szépen hízunk, vagyis egyre kevésbé növekszünk felfelé, viszont annál inkább bokrosodunk. Ah magassága 1m körül van. A virágzós tápot jobban bírják, (persze, mert nagyobbak) :) úgyhogy kapják is, egyszerre csak fél adagot, de azt gyakran.

BB

picture.php


AH

picture.php


SK

picture.php
 

Kispokol

Member
Es ezt a dohany tea kombot megelőzés céljából is lehet vagy ha már meg van a baj akkor? Most kezdek kint egy kört és kellenek az infók.
 

Pillang

Well-known member
Whiped, annyira betartom az "utasításaid", hogy beszereztem egy szöcskét is, ezen ne múljon.

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Valamiért a NL nem ketdett el virágozni, pedig a nála szativábbak már igen. Viszont akkora, mint az állat.

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Ja meg ez a kép sorozat miatt van most nekem northern lights-om. Arra is emlékszem, hogy ez is automata
 

Latest posts

Latest posts

Top