What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018_OUT_auto

Pillang

Active member
Amnesia haze. Szépen fejlődnek, de mindegyik ugyanígy néz ki egyelőre, szativás levelek még nincsenek.

picture.php
 

Pillang

Active member
Na akkor ez sztornó, mert acetamipridet tartalmaz, aminek kell vagy két hét, amíg lebomlik és azt csak permettel tudom szabályozni, a rudacskak meg 3 hónapig adják neki. Ha valaki ért hozzá jobban, cáfoljon meg, mert akkor mégsem vettem meg hiába...
 

Pillang

Active member
Asszem, ma reggel túltoltam a táp adagjukat, estére lekonyultak mind. Most kaptak 10-10 liter sima vizet, remélem nem csináltam helyrehozhatatlan kárt...

picture.php
 

dinobacsi

New member
Hello! Ne haragudj, hogy ide dugom az orrom a csúnya kérdéseimmel de elbizonytalanodtam a képeid láttán. Legelső ültetésem, szintén outdoor auto. Kb. 1 héttel később kezdtem mint te és arra volnék kíváncsi: milyen gyakran és hány liter vizet adsz nekik? Elég véznácska a növényem a tiédhez képest.. pedig etetem itatom odafigyelek rá, rosszullétnek semmi jelét nem mutatta eddig. GHS seedbankból vannak a magok egyébként. Köszi előre is ^_^
 

Pillang

Active member
Ha nem esik, akkor majd mindennap kapnak fejenként 10 liter vizet, etetéssel óvatosan, én most lőttem épp túl a célon. A sok víz mellett a laza szerkezetű talajra is érdemes odafigyelni, meg a sok napsütésre... Sok sikert!
 

dinobacsi

New member
Oh én 4 naponta adok 1 litert.. 10 literes cserépben van 25% perlittel keverve. Akkor valószínűleg nem kap elég vizet.
 

Pillang

Active member
Hát sokmindenen múlik, ha nedves helyen van, pl egy völgyben, akkor a természet besegít, de ha nem locsolsz bőven, a hozamon érezni fogod... Ja, most olvasom, hogy cserépben. Ha kint van és nincs le ásva a földbe a cserép, akkor még hozamod sem biztos, hogy lesz.
 
Top