What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Out képek gyűjteménye

1MM0RT4L

Member
TD
picture.php

TD
picture.php

TD
picture.php

MINI TD
picture.php

MINI TD
picture.php
 

gabona

Member
Ez lett a kintiekbol.5novenybol 3jany lett.ugy latom nem szenvednek hianyt semmibe.holaptol kapjak a viragzos tapot vagy azzal meg raerek?
 

God_Speed

Member
Pedig valóban egy úton jártam be oda mindig egy nyomba lépve kifelé meg a lépés nyomból felfelé húztam vissza a növényeket meg két oldalról ráhajtom a többit és semmi nem látszik. Persze egy indián nyomolvasó meglátná de amúgy átlag ember nem.

Én egy kis petisot szoktam kifelé menet elszorni mint jancsi&juliska ha száraz az Idő feloldva kilocsolom a nyomomba.
 

1MM0RT4L

Member
picture.php

2-3hetes foto, az 5ös fogat, 2 skunk , 2 nl,1 mli.. lelettek kötözve, azota nagyon bokrosak majd hozok friss képet
 

1MM0RT4L

Member
1,5 hete csiráztattam , TD outban lesz, kicsit erősödik azt megy ki tőzeges perlites kertészeti mixbe gerillába.

picture.php

picture.php
 

MGK19XX

Member
Kövi idényre szemezgetek ezzel a drágasággal meg nég néhány SS autoval. Írnál róla hogy mi volt vele? Előnevelés? Mennyi időt? Milyen lámpa alatt? Mibe ültetted? stb

Ez az outdoor képek gyüjteménye,szóval a lámpa az a nap volt.
A plant nem az enyém,sokat nem tudok róla,és tegnap le is lett vágva.
Annyi biztos,hogy sima virágföldben,olcsó táppal öntözve,70nap alatt lejött.
 
Top