What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Contestek

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
minek neked, te vajákos.. csak megpurczannak nálad, mert nem ülteted el, amikor meg mégis akkor már nem kelnek ki :DD
 

iwantmorebuds

Active member
Ja hat ezek ilyen ingyen magot mindenkinek contestek :D
Van par konolyabb contest is ahol a teljes genetikat meglehet nyerni pl fastbuds. De itt seedmannel is csak harom lepcsos
 

Dapk

Active member
Veteran
Miről beszélsz whip hát én az 1000 éves kínai sírokban talált magokat is kicsíráztatom se perc alatt :D
Amúgy én azt hittem hogy a seedsmanesnél lehet választani két csomag magot a boltból. ezt akkor most félre olvastam? mert azért egy Dank Sinatrat mondjuk simán beválalnék :D
 

Dapk

Active member
Veteran
FUKKK tudtam, hogy ezt egyszer még megkapom -de gyorsan tegyük hozzá 4x költöztem és legalább 4-6 állás után próbáltam csak rá -ne kérdezt miért /amúgy meg nyald meg a balherém adok helyett jobbat :p
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
:DDD hetedik érzék segített biztos, az a baj az enyém is behalt
anélkül, hogy egyet is kipróbálhattam volna
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mi van hol a képed more ? nem látom még van egy napod, nmehogy kihagyd me feeeeeeeeeeerúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúglaaaaaaaaaaaaaaaaaak
 

iwantmorebuds

Active member
Na a seedsman megint feldobott egy jo kis contestet, amellett h 3*3 ingyen mag jar a naplohoz a legjobb ot naplo ev vegen dijazva lesz es az elso 3 egy-egy vapoval is jutalmazva van :)
Mutassatok meg mit tudtok ;)
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=336526
Edit: jobbanatolvastam, es az ingyen mag 5 zod rep kockaer jar amit eleg konnyen meglehet szerezni, de vkinek van toluk mag az amugy is reszt vehet. Minden toluk rendelt mager jar gratisba
Illetve lesz egy photo contest is, reszletek a linken :)
 
O

offika

Háj! Üzemel még ez a topic? Nem nagyon vagom az angolt sajnos, tanuloba megy!
Kellene egy kis segítsééég szivesen beneveznék én is egy ilyesmiséégre
 
O

offika

Az érdekelne, hogy tudok nevezni, ha küldenek magot mit kell megadnom, hogy küldik ki, mi a folyamata, mennyi időt adnak,mikor kell képet küldeni hová,esetleg valami eredményt elérsz hogy küldik a nyereményt, ennek mi a folyamata ilyesmik érdekelnek! Gondolom mindig másfajta ilyen cucckombók indulnak, esetleg autokkal vagy simákkal, ezek érdekelnének. Köszi Bírlak :D
 
Top