What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Bemutatkozások

HELLO üdv néééktek óó magyarok
ITT A HERBALISTA.
En egy roman forumrol kerultem ide,mivel ott raszallt a rendorseg egy par emberkere.Eddig a román részlegen tanulgattam . . . de engem az outdoor erdekel inkabb ,vagy guerilla ahogy tetszik.Múlt evben volt az elso probalkozasom,volt par magom meg cseh orszagbol,aztan gondoltam telen foldbe rakom,,,hat mondanom sem kell hogy egy 15 cm-s kis szep MALE-t neveltem xD (neveles=amikor eszembe jutott kapott egy kis vizet xD),utánna jott a nyar megint elraktam vagy 5-6 magot...de kis literes cserepekbe ha jol emlekszem,,,hááááát tudatlansagom vegett HERMA-kat neveltem...de már elég sokat olvastam,és idei terv hogy legyen már nekem is saját termesem.(Remelem majd kapok toletek segitseget).
Es igen : - Ahogy sokak mondják ROMAN vagyok . . . szöröstalpu etc...
-A Magyar szokincsem mar nem valami gazdag mielott valaki firtatni kezdene,es mivel reg volt hogy Magyar oran voltam ""LY"",""J""-t nem mindig hasznalom helyesen
Mindenkinek sok szmóóóókot kííííváááánok :)
 

Medicropper117

Active member
Megnyugtatlak, a magyar helyesírás még sok magyarnak sem megy;)
Azt hiszem majdnem mindenki nevében beszélhetek mikor azt mondom hogy mi nem vagyunk az a tipikus sztereotíp brigád. Amíg ugyanaz a cél kb mind1 hol laksz vagy milyen nemzetiségű vagy.
Sok sikert
 

w33dra

New member
Hello szevasz, van nalatok terasz?

Hello szevasz, van nalatok terasz?

THC hydra w33dra vagyok s nem lopom a napot. :)
No hydra csak soil. :)

Jah amugy fentebb irta vki, hogy nem ment a tor regisztralas, megy az csak probalkozni kell, tudom ... :)
 
Es igen : - Ahogy sokak mondják ROMAN vagyok . . . szöröstalpu etc...

Nem lesz semmi hasonló hidd el ha nem szidod a magyarokat. :) Legalábbis személy szerint engem az irritál csak de nagyon. Ha normális vagy (és látom az vagy) mindenben segítünk szívesen. ;) A hermákat amúgy nem biztos hogy te "csináltad" lehet hogy defektes mag volt bár nem tudom mifélék voltak de ha pakkból szedted akkor könnyen lehet. A gerilla lényege amúgy csak annyi hogy olyan helyet találj ahol egy évig nem jár senki viszont ha járnak mégis akkor az ültetésnek kell olyannak lenni amitől beolvad teljesen a környezetbe. Elég egyszerű szabályai vannak majd hamarosan írok róla pár sort. Volt hogy kertész társamat küldtem a növényekhez akivel együtt ültettük és ő maga sem találta meg pedig előtte állt pár lépéssel és 1,5 méteres volt a plant. :D
 
C

chromegamix

akkor az szép növény lehetett... am idén mit dermesztesz és mikor indul a naplopó?
Volt hogy kertész társamat küldtem a növényekhez akivel együtt ültettük és ő maga sem találta meg pedig előtte állt pár lépéssel és 1,5 méteres volt a plant. :D
 
akkor az szép növény lehetett... am idén mit dermesztesz és mikor indul a naplopó?

Figyelj már te fogyatékos bohóc csak miattad csak ezért nem fogok írni inkább semmit. ;) Aztán menj el inkább a jó büdös kurva anyádba impotens kis fasszopó kutya. :) Igaza volt itt a srácnak ez a részleg egy nagy halom szemét csak ilyen emberekkel mert semmi más nem megy csak a rosszindulat. Én léptem innen is majd ez a büdös kutya csinálja amit akar nekem nincs szükségem itt semmire csak segíteni jövök fel de majd ez a bohóc króm megold mindent. Hajrá szevasztok!

Ja és a 25 húzodzkodásoddal egy igazi bohóc lehetsz azt bemelegítésnek lenyomom te szánalmas 40 éves kisfaszú korcs. :tiphat:
 
C

chromegamix

Figyelj már te fogyatékos bohóc csak miattad csak ezért nem fogok írni inkább semmit. ;) Aztán menj el inkább a jó büdös kurva anyádba impotens kis fasszopó kutya. :) Igaza volt itt a srácnak ez a részleg egy nagy halom szemét csak ilyen emberekkel mert semmi más nem megy csak a rosszindulat. Én léptem innen is majd ez a büdös kutya csinálja amit akar nekem nincs szükségem itt semmire csak segíteni jövök fel de majd ez a bohóc króm megold mindent. Hajrá szevasztok!

Ja és a 25 húzodzkodásoddal egy igazi bohóc lehetsz azt bemelegítésnek lenyomom te szánalmas 40 éves kisfaszú korcs. :tiphat:
csak járni nem tudsz. :biggrin:

láttam egyszer egy ilyen arcot, felül ki volt gyúrva és a kocsiból magyarázott, hogy "van valami probléma" amiért csúnyán néztem rá, mert egy kereszteződésben majdnem belém jött. aztán máskor láttam, hogy tolókocsis szegény és kb akkorák a lábai, mint vadlábnak a ne légy baromból. te is valami ilyesmi lehetsz.
 
C

chromegamix

hogy ne offoljuk a témát, bemutatom gékát!
picture.php

picture.php

picture.php
 

Gandalfi

Member
Figyelj már te fogyatékos bohóc csak miattad csak ezért nem fogok írni inkább semmit. ;) Aztán menj el inkább a jó büdös kurva anyádba impotens kis fasszopó kutya. :) Igaza volt itt a srácnak ez a részleg egy nagy halom szemét csak ilyen emberekkel mert semmi más nem megy csak a rosszindulat. Én léptem innen is majd ez a büdös kutya csinálja amit akar nekem nincs szükségem itt semmire csak segíteni jövök fel de majd ez a bohóc króm megold mindent. Hajrá szevasztok!

Ja és a 25 húzodzkodásoddal egy igazi bohóc lehetsz azt bemelegítésnek lenyomom te szánalmas 40 éves kisfaszú korcs. :tiphat:

Ne add fel! Meg csak most kezdodik az uj forum, ki kell tartani es epiteni a kozosseget! Idaig alkalmasnak tuntel szamomra, ne add fel!:grouphug: Tudom hogy amit irtal azt csak azert hogy az ilyen chrome szinten levok megertsek es Te ennel sokkal magasabb szinten vagy!:)
 

Gandalfi

Member
Mikor zk-rol bannolva lett irtam is az adminoknak hogy toroljenek engem is! Egyetlen kertesz aki ert hozza es tanit is onzettlenul!
 

Kukutyin

Member
Off: Chrome én téged már a KF-es idők óta úgy szemközt húgyoználak. Most komolyan, békés füves embereket miért kell folyton piszkálni. Chaten se ment sose más csak az, hogy te voltál a bohóc, ők cukkoltak, te meg játszottad az eszed.. akárki aki csak 'ismer' a kf óta tudja, hogy hajlamos vagy túlozni, kamuzni meg minden szar és még ez sem probléma. Semmi gond azzal ha csak néha, de irritáló amikor valaki jóformán csak ilyen savas-szaros hszekkel gazdagít egy fórumot.

:smoke out:
 

vazsi

Member
Hát kukutyin, itt is 1-2 nap leforgása alatt nem egy olyan posztot lehetett látni, hogy króm így króm úgy, szóval megkérdőjelezném azt, hogy ki is "piszkál" kit. Egyébként nem rossz ez a topic. Hű a címéhez nagyon! Ne erőltessétek ezt szerintem...
 

Latest posts

Latest posts

Top