What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Razno

blaugrana

Member
stevi a teb je to smešen:noway:...no sej posvoje majo pa prov k je že tko čist preveč sranja ne teh forumih, vključno z mojimi:D
 
lp Borci ! do you love music? I LOVE MUSICA !

Kaj ce bi en sound music thread naredli...da pokazemo kaka glazba je popularna med nami hashishari ;)
kaj pravite......se sploh da pastat linke brez da bi kdo zaguso?

lasko:tak bolj bad news iz moje strani ,kr lepo mi je plesn skurla vrhe,samo pol ko sem lickal sem vido da ni tak hudo ko sn prvo mislo,cca 10g je slo u K..tak da sn jo kr spipo ven..Drzim pesti ZA destroyercica...tak ti bo ratalo !

Slike pridejo ko bom mel koncno 50 postov ! ce to nikam ne gre !!!!! bad english pa tak malo... smoke
 

weedster

Active member
blaugrana prestavo sem tvoje slikce oz. update tvojih rožic v indoor 2009, zaradi tega ker tja bolj paše, da ne bo spet vse razmetano po forumu. In nadaljne update glede indoora delaj v indoor 2009.

Za "nabijanje" postov pa maš recimo forum "Toker's Den" in tam debatiraj boš v enem dnevu prišo do 50 postov ziher :yes:

lp Borci ! do you love music? I LOVE MUSICA !

Kaj ce bi en sound music thread naredli...da pokazemo kaka glazba je popularna med nami hashishari ;)
kaj pravite......se sploh da pastat linke brez da bi kdo zaguso?

komot narediš novi thread in linki se brez skrbi lahko limajo :yes:

peace :wave:
 
tnx weedster za pozitivnost !

Slisal sem da baje lahko uploudas slike sem na icmag?pa pol pastas lepo sem. sem malo raziskoval pa nisem najdo tega ...drugace sem probal na image shack pa se baje slika sploh ne vidi,pa se dolgi uploud imajo ! any help?
 

weedster

Active member
Kak nisi najdo tega ? Greš pod "User Menu" > "My Albums" > maš gumb "Create New Album", si narejiš album potem pa greš v album pa klikneš "Upload Images" pa zbereš slike pa jih uplodaš.

Sliko vstaviš not v post tako, da greš pod "Go Advanced", te pa maš na desni strani smajlije pa spodaj "My Photos" pa [insert]. Stisneš insert pa klikneš na kere slike hočeš met.

Al ti kaj drugega ni jasno?
 
Kak nisi najdo tega ? Greš pod "User Menu" > "My Albums" > maš gumb "Create New Album", si narejiš album potem pa greš v album pa klikneš "Upload Images" pa zbereš slike pa jih uplodaš.

Sliko vstaviš not v post tako, da greš pod "Go Advanced", te pa maš na desni strani smajlije pa spodaj "My Photos" pa [insert]. Stisneš insert pa klikneš na kere slike hočeš met.

Al ti kaj drugega ni jasno?

do albumov sem priso ja,glih cekiram ,samo sem mislo da je se kje posebaj za uploudat.

tnx za osnove weedster,peks,stevius &others
 
P

pohandrek

mi lahko kdo svetuje pri naslednjem problemu :) , rastlino(dc/pv) sem dal iz cvetenja nazaj na reveg takoj ko je pokazala prve znake spola pod lupo , tri tedne je zdaj na 18 6 ampak se ni revegala , naj jo dam rajse na 24 0 ali bi pomagal kak drug rezim svetlobe ? hvala pa lep dan :)
 

Latest posts

Latest posts

Top