What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed

Dapk

Active member
Veteran
A pride hónap tiszteletére, pöcsök!



LL f2, az f3 generáció faterja /lesz


picture.php
 

Dapk

Active member
Veteran
36. nap, EC 1.5, 30. nap után, le lett levelezve, szépen megindult a virágzat.


picture.php
 
Last edited:

Dapk

Active member
Veteran
d47
Még mindig megvagyok lepődve mennyire mást hoz illatban led alatt. Míg hps alatt, szúrós, kemikália/fenyő és pincés krumpli volt előtérben addig itt friss kígyóuborka, ananász, mentol és csak nagyon a háttérben érezhető ez a szúrós másnapos hányás szag.


picture.php



picture.php



picture.php



picture.php
 

Solon

Well-known member
Igencsak ragadós,ahogy elnézem.Szép!
Tipikus libsi a pali! Az nem gyanta , hanem kokakólából párolt üvegszilánk! Németh szilárd megmondta! Én neki hiszek! Tegnap kétszer néztem meg a képeket, ma már férfiakról ábrándozok, tudjuk ez hova vezet! Elftársak nyugalom! Ennek vége! Itt rend lesz!


Szag! Szerintem erősen köthető ez a jelenség a HPS és LED közötti hőmérséklet különbséghez. A terpének szeretnek kipárologni már elég hamar, LED alatt jellemzően nem annyira gyorsan lévén az nem annyira meleg. Kéne egy próbakör mikor befűt valaki LED mellé :D
 
Last edited:

Dapk

Active member
Veteran
Volt nekem 25 fok hps alatt mégse lett ilyen az illata -habár tény más volt, de nem ennyire eltérő/inkább összetettebb illata volt mint más/. Meg nem mondanám szag alapján erről, h ez LL, ha csak hps alattit szagoltam volna, kinti után inkább.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mondom 22.. NEM 25... de mégjobb 18-22

The most volatile terpenes found in the cannabis plant will start to evaporate around 70° F (filling the air with a pungent aroma). Other terpenes will begin to evaporate rapidly around 100° F, although temperatures will vary.
just sayin'...

70 degrees Fahrenheit =
21.1111111 degrees Celsius


100 degrees Fahrenheit =
37.7777778 degrees Celsius
 
Last edited:

Dapk

Active member
Veteran
Jó azt értem, de led alatt sincs 22, szóval nincs köze a hömérséklethez, de legalábbis nem így, az esetemben.
 

Dapk

Active member
Veteran
Köszönöm, de nincs szükségem rá, számomra amennyi gyanta van rajta, az elég :D -és nem érzem megérősnek azt a belfektetett energiát amit a 22 fok követel.
Amúgy, ha már itt tartunk jelenleg a boxban 28 fok van és 55-ös RH.


És akkor még két kép melyek csak úgy a winyomon teremtek és a dátumok szeirnt is legalább 5 évnél régebbiek. -150w kis COB alatt



Egy Dutchgrown & Rezdog - killer queen redux x Mosca Negra C99Bx1 másnéven Króm izgató


picture.php



picture.php



Itt pedig lotus larry f2 egyik jobban termő példánya mely segítségével szemléltetni tudom mennyire lófaszgeci testalkatúak ezek az OG félék


picture.php



picture.php
 

Dapk

Active member
Veteran
Jó hát van az úgy mikor a prodiktum kárpótol a szopásért, ez jelen esetben is igaz -na meg adjuk meg neki h kb 80% RH-ba is tolhatnám annyira penészbiztos.
Szóval ja jó ez nekem, eheheheh -falun elmegy
 

Dapk

Active member
Veteran
LL vége -vakuval meg vaku nélkül, hátha jobban látszik a gyanta
picture.php





Sensi Star, Dutch Dragon, Super Lemon Haze, sssdh x 91k -itt azért már látszik, h COB alatt is lesz alkarnyi buga.


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top