What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kundalfovo zahradka a matkarna

Dslzf

Active member
OK to ja jen pro poradek :) rad ctu ze tu taky kutis svoje boxy a uz se nemuzu dockat tvuj vytvor :)) jukni pak na muj mam ho ve sve galerce
 

Dslzf

Active member
ZA me neni nad poradnej box z neceho pevneho kam muzes pvoesit cokoli a pridelat kdekoli cokoli ... navic jako rybar vim z tech vsech tasek a batohu co mam a mel sem ze vzdy odejde prvni zip ... ty prachy co chtej za ty lepsi stany ani omylem :)))
 

Dslzf

Active member
Super tesim se na vecer ... Dekuju za pochvalu - hodne mi pomohlo ze mam kamarad co vyrabi plechove strechy v praci takze pres nej sem si nechal vyrobit vsechyn ty kovove prvky nebyt nej takle hezky by to nevypadalo. Jinak Orcu doporucuju - v prvnim boxe sem mel takovou tu diamantovou stribrnou a to se neda s Orcou srovnat.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
vítám tě na icmagu, mag znamená magazín a ic znamená iconography, tak šup nějaké pořádné fotky :D
 

Dslzf

Active member
Kundalfe dokonce sem uvazoval ze bych je ve volnu delal na zakazku - moc me to bavi mam na to i vybaveni a prostory - ale proste cenou stanu konkurovat nelze a druhak tu kvalitu asi nikdo neoceni ... vetsina lidi to ma na kseft a pocitaj naklady. A ono ocenit cas sveho volna to je take tezke.
 

Pemek

Active member
Zdar, vitam.
Dostal si ban za ten thread ohledne obednavek jak ses ptal jestli pisi lidi svoje udaje ci jak ?
Neprisel si mi jako duvod k zabanovani.
Holt si asi nebyl prinosnej pro carlose se svyma 20 prispevkama ci co :D.
 

Pemek

Active member
Heh, tak to sis o to rekl , carlos totiz rad vystrihuje vety a dost casto nechape celou pointu clanku. :D
Elanius si toho vsimne , nebal bych se .
Taky sem s tebou mel rozjednany rezy ba G . Porad mi to nerostlo a nechtel sem je palit nakvetly, ted uz to vypada lip , nezapomel sem ,jen to trva :D
 
K

Kundalf

Jo no koukam:D sem cekal aspon varovani. Super diky, nahonim posty at si muzem napsat, padesatka asi chvili veme, nechci dostat ban i tu za hovadinu.
 
K

Kundalf

Neco k soucasnemu stavu

Neco k soucasnemu stavu

.
 
Last edited:

elanius

Well-known member
Veteran
Zdarec, gratulujem k banu na G :D vidim ze Carlos si tam poctivo vede svoju despoticku kruto vladu. Myslim, ze si o moc nedosel. Btw, dam vedet az budu ready, vidim to tak na max 10 dni
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Zdravím

tak to mě mrzí :D. Možná by nebylo od věci založit něco novýho, když už ani není F-G (dle groweru F-G sračka :D). Hltali jsme to všichni moc a MOD má zase menzes - tak jednou za 3/4 roku :woohoo:

K těm klonům a boxu vůbec, překvapuje mě jak to máš velký a koukám, že i na spektrem jsi uvažoval a dal růžovou/rudou.

tak užívej
 

Latest posts

Latest posts

Top