Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Polish > Offtopic Thread

Thread Title Search
Post Reply
Offtopic Thread Thread Tools
Old 02-10-2006, 11:16 PM #1
CupsLock
Member

CupsLock is on a distinguished road
Offtopic Thread

Dobra zalozylem taki temat zeby nierobic balaganu gdzie indziej. Tutaj piszcie wszystko niezwiazane z konopiami.

Ja np napisze ze jezdzilem dzisiaj na rowerze i bylo zajebiscie mimo iz dopierdalal snieg w oczy i wiater wial.
Kobaia jak sie tu pojawiasz to daj jakis znak zycia :P Moze marekdz tez tu zagląda. Dalem moherowi adres tego forum bo koles wydaje sie pewny i rowny ale jakos go niewidac. Aha niewiem czy wiecie ale wchodzac na www.icmag.com jak sie dobrze przyjzycie to tez jest tu chat wiec jak ? standardowo spotykamy sie o 21 ? fish131 cheech co wy na to ? ja dzisiaj niemoge zabardzo wpadlem na chwile ale mozna by ten obyczaj przeniesc na icmag co nie ?
CupsLock is offline Quote

Old 06-26-2009, 08:22 PM #2
RaStart
Member

RaStart's Avatar

RaStart will become famous soon enough
Pisze tutaj bo nie wiem gdzie indziej to wziołem ten stary temat bo jakos nie mogłem przemilczec . jestem dzisiaj u turka ,czekam na pizze patrze w telewizor a tu lecą odlschoolwe teledyski jackson5 czytam i własnym, oczom nie wierze:kurwa !! MAJKEL NIE ŻYJE!!! az zapytałęm barmana czy to prawda hehe nie mogłem sie powstrzymac zeby sie podzielic zaskoczeniem hehehe
RaStart is offline Quote

Old 06-29-2009, 12:21 PM #3
thcfanatic
Guest

siemano zamierzam zaczac hodowac tyton na potrzeby wlasne moze ktos jest doswiadczony z tym temacie ,zna tajniki uprawy i moglby sie nimi podzieli

peace

Old 06-29-2009, 12:38 PM #4
adrianmenyo
Guest

heh szkoda ze nie ma mojego ziomka po fachu co jedzie z indorem 4m2, jego starsi uprawiali tyton masowo, jak chcesz podpytam go co nieco, a co Cie interesuje ?

Old 06-29-2009, 12:44 PM #5
thcfanatic
Guest

bylbym wdzieczny wiec tak pierwsze to odmiana nie mocna delikatna jakie wrunki czy np w domu przy oknie cos z tego bedzie lub na balkonie szybki i dobry sposob fermentacji i ogolnie wymagania jak czesto podlewac czy ewentualnie nawozic
pozdrawiam

Old 11-22-2009, 05:45 PM #6
thcfanatic
Guest

siemanko
wie ktos czy mam tu do czynienia z łysiczka ??
prosze o szybka odpowiedz

Old 11-22-2009, 06:13 PM #7
ares420
Guest

łysice w odrˇżnieniu od kołpaczkˇw itp mają dosyć mocne nˇżki tzn żeby ją przełamać trzeba użyć odrobiny siły, albo przeciąć np paznokciem. jak nˇżki są słabe i łatwo łamliwe to raczej nie łysice.

Old 11-22-2009, 06:36 PM #8
1337grower
Member

1337grower's Avatar

1337grower will become famous soon enough1337grower will become famous soon enough
Nie wierzyl bym zbytnio w metode z lamaniem lodyzki - jak zbierasz MUSI byhc ktos kto sie zna i wie na 100 % z grzybkami nie ma jaj - mam zdjecia w swojej galeri grzybkow ale jakos nie pozwala na "identyfikacje" . to co masz na zdjeciu to napewno nie sa lysiczki,,,,,podobne bardzo , ale lysiczka ma blaszki ciemne , podchodzace pod fioletowy kolor i zoltawy kolor (albo przynajmiej tak sie wydaje ) - to widac w mojej galeri . W tym roku bardzo mocne grzybki byly - uwazajcie z grzybkami bo naprawde moga "przepalic obwody". Musisz miec kogos przy sobie kto sie zna pytanie o grzybki na forum ktore zjesc a ktore nie mija sie z celem.
I had always heard your entire life flashes in front of your eyes the second before you die. First of all, that one second isn't a second at all, it stretches on forever, like an ocean of time.... I guess I could be pretty pissed off about what happened to me... but it's hard to stay mad, when there's so much beauty in the world. Sometimes I feel like I'm seeing it all at once, and it's too much, my heart fills up like a balloon that's about to burst... And then I remember to relax, and stop trying to hold on to it, and then it flows through me like rain and I can't feel anything but gratitude for every single moment of my stupid little life... You have no idea what I'm talking about, I'm sure. But don't worry... you will someday.
1337grower is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 11-22-2009, 07:17 PM #9
BajCus
Guest

to nie łysiczka, jak dla mnie zbyt jasny kolor

Old 11-22-2009, 08:22 PM #10
Mundek
Moondeck

Mundek's Avatar

Mundek is a jewel in the roughMundek is a jewel in the roughMundek is a jewel in the roughMundek is a jewel in the roughMundek is a jewel in the roughMundek is a jewel in the rough
może byc jasna nawet bardzo(słońce), ale u małych kapeluszki na dole zawinięte do wew. tak że blaszek nie widać, a i nogi grube i białe , to jest lipa i nie powinno być tych lini widocznych na kapelusiku(grubosc i twardosc kapelusika jak i nogi jest istotna)nie jedz,proszę Cie!!!!
miau,miau.
a jak mokro to takie ślimakowate ,ale też grubaski --- fuj
Mundek is offline Quote

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules