What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dobrodošli Slovenci, pokazite se :)

G

Guest

lepe suikce.tudi meni so porumeneli listi in to sredi vege.bo treba drug let mal vec gnojit (govorim zase)
 

treehuggers

Active member
fajn pognoji, nič bat.

lahko si nardiš guano tea z dušikom (netopirji drekci), pa odpravis dušikovo pomankljivost. še okus je boljši ;)
 

douchebag

New member
LP vsem;

bom pa še jst prlimal nekaj letošnjega outdoora:





















...seveda ne gre vsem lepo kot tem, zahvaljujuč se gobarjem, srnam in plesni, a bomo preživeli :)

kadite v cvetju

:wave:
 
G

Guest

Da li ima gdje u Sloveniji kakav Hydroponic shop ili morate i vi kod susjeda u Austriju da kupujete?A ja u Trst da podignem shipment lol!!!
 

mihakt

Member
živjo slovenija :wave: sm šele zdj opazu da mamo svoj kotiček. moj outdoor je bil letos prvi mel sm durban poison ampak so mi ga možje v modrem posekal.
stay safe :joint:
 

mihakt

Member
sem ostal nepoplavljen ja :) vse kar sm mel letos od mojih so bli piškoti iz moških bilk
ampak morm priznat da so bli super res :)
 

D.T.U.D.

New member
Pozdravljeni vsi skupaj!!!!
Tud jst sem nov tle gor,ta forum se mi zdi odličen :yummy:
Letos prvič gojim indoor,to je moj prvi pridelek,pa me zanima če mogoče kdo ve katera vrsta je to,ker jst sem dobu semena od kolega.Zdej pa že imam naslednjo rundo not,in pa sicer SNOW WHITE.Če mogoče kdo pozna to vrsto,bi ga prosu,če mi lahko kej napiše o njej.Sn že gledu mal po netu pa nisem nč kej najdu o tej vrsti. :confused: .Drugače je pa lepo da imamo slovenci svoj del na tem forumu,in upam da se bomo razpisal.

Fajn se mejte pa veselo :joint: :joint:


:smoweed:




 

1977m

New member
tud jst prou lepo pozdraulam vse slovence(posebi slovenke:)), pa tud ostale, ki cekirate v slo koticku
 

treehuggers

Active member
oj 1977

D.T.U.D. pejt na uradno stran od nirvane počekirat. sicer pa slovijo po manj kvalitetnih f2 hibridih vrst drugih breederjev, z podobnimi ali celo istimi imeni. no ja, vsakemu svoje.

lp
 

D.T.U.D.

New member
Bil sem na njihovi strani,sej nekaj piše o njej,sam nč kej obširno.
Sem mislil ,če jo je kdo gojil,pa da bi izvedel kej več iz prve roke.
Tud pa vem da niso od nirvane semena nevem kaj,mal dnarja mal muske.
Naslednjič sem študiru,da bi uzel od sensi seeds.Če pa ve kdo za kakšno
boljšo seed banko bi ga pa prosu,če jo lahko napiše.
Spenks in LP

:smoweed:
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
sensi je qrac
od nizozemskih ima resne zadeve Simon od serious seeds, drugač pa mal čekiraj forume pa poglej one sorte od Dj'short, ki so zelo edinstvene na svetu.
 
Top