What's new
  • Please note members who been with us for more than 10 years have been upgraded to "Veteran" status and will receive exclusive benefits. If you wish to find out more about this or support IcMag and get same benefits, check this thread here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor 2011

Venet

New member
@ tomislav
Povej, ali pokaži malo rezultate če maš kje arhivirano, me zelo zanima kaj je nastalo iz Hawaian snow in ostalih.
 

lasko

Member
Zdravo fantje!

V boksu 1,4š pa 2,0v z lončki 11l 25x25 in mh-štirsto in šesto za cvet, bi se posadilo big bud-a od sensi seeds... Zanima me ali bi moral glede na mere rožo vršičkat,da ne bi bilo sraje,da bi mi placa oz višine zmanjkalo??
Sicer na uradni strani piše,da je višina od 110-150cm samo ne piše pa a je to mera,ki jo naredi v zemlji, ali kaj drugega :S ?
Lepo prosim za kak nasvet,thnx.

glede na to da so 11 litrski lonci dej topat da boljse izkoristis plac
 

Agropop

Member
glede na to da so 11 litrski lonci dej topat da boljse izkoristis plac

Da si prej odgovoru rešu bi se sranja zdej :) :)
Sog scena white shark in church, počasi mi bo zmankal višine,kaj bi blo za narest??Nisem nič topal, pri cca 25-30cm višine sem šel na cvetenje pa postopoma sem jemal dolžino luči,ne od enkrat.
A ma kdo kakšen nasvet mogoće de? :)
 
Da si prej odgovoru rešu bi se sranja zdej :) :)
Sog scena white shark in church, počasi mi bo zmankal višine,kaj bi blo za narest??Nisem nič topal, pri cca 25-30cm višine sem šel na cvetenje pa postopoma sem jemal dolžino luči,ne od enkrat.
A ma kdo kakšen nasvet mogoće de? :)

LST
 

lasko

Member
ja lst al pa pruning
osebno bi jih kar malo polomil dol :) isci pod pruning da ne bos kaj zajebal. pa ne jih lomit po zalivanju temvec pred zalivanjem
 

GreenMAX

Member
Ni več 2011 je pa indoor...:)

Durban*Ciskei freebies od Tropical seeds,68 dni 12/12 iz semena v 2 litrih zemlje.

Ciskeimama68dni.jpg


Fat Ciskei pheno!
Me je danes presenetila ko sem jo preverjal....bo treba posekat:dance013:
 

lasko

Member
agropop ja kjer je pokazano cut jo ti samo zlomis dol pa tako da ne odtrgas veje temvec samo stisnes steblo in zvijes v smer kot hoces. kdaj si dovolj stisnil bos cutil pod prsti :) sej je simpl

greenmax mene to bolj spominja na durbana iz starih cajtov :)
a to sa dajali za freebije? ker nazadnje ko sem govoril z njimi so me sprasevali za hermije v tej liniji, oni so imeli precej problemov s hermiji, njihovo seme ki sem jim ga testiral pri meni pa ni imelo problemov, pa vidim da tudi pri tebi ne. A to si dobil regular al fem seme? Jst sem testiral regular
 

Agropop

Member
Damn pa tko se je pazil na kakršen koli stres, zdej pa hst izvajat s super croppingom je pa kar zastrašujoče,hermijev se bojim :(
Glede na to,da že nekaj časa cveti, a je vseeno veliko možnosti za hermije s super croppingom??
 

GreenMAX

Member
Ja Laško to so regular semena.
Tole je ena od 4 ženskic od 10 semen,ostale 3 si ne upam slikat,ker so zdivjane,5* raztegnjene,komaj začele cvetet,tak da so namenjene v hash čeber....
Tole lubico na sliki sem pa posekal včeraj 1/3 amber po približno 70 dneh cvetenja na katerega so šle takoj ko so pogledale iz zemlje.
Z kloni bo tam okoli 55 dni kar je super hitro sa 100% sativo:):dance013:
Sem naredil nekaj semen z trifoliate dedom,bomo vidli kaki bojo F-2

Bom poslikal ko bo grobo potrimana...

Drugače pa Agropop,LST pa superkroping lahko delaš pozno v cvetenje,rezanje vršičkov pa pruning spodnjih vej pa bolj v vegetaciji...
Tako da tisto tvojo lubico komot navežeš tako kot lok na rob lonca da bo vrh skoraj vodoraven.
Boš videl se bodo cofki postavili nazaj proti luči v parih dneh:tiphat:
 

Iva

Member
@GreenMAX....mislim da zdj si že ne samo vse potrimčkal ampak tudi vse skadil, glede na to da si pozabil slikat...:biggrin:

Vglavnem trenutno nimam kej še za prispevat, sam glede na to da uzuni Full:woohoo: sneži, mislim da se moj Ladlc še hmal ne bo zalaufal za Indoor ogrevanje pred Out sezono. Itak sm vesela da bo letošnja ozimnica zdržala tam nekje do :tumbleweed: haha raje bom tiho z napovedmi ker se vsako leto uštejem.

Kuhan vin pa lopata in kidat :tiphat:
 
Tudi sam sem z podstrešja začel nositi škatle, ter se po parih letih zopet odločil, da ponovno prebudim svoj hobi, ter poženem manjši indoor.

SEMENA:
5X pure AK (femaleseeds)
5X Lr#2 (moja proizvodnja) če me spomin ne vara je tole na kaljenju 8sma generacija, od originalno kuplenih semen

RAZSVETLJAVA:
VEGE BOX: trenutno 2x20w cfl, z improviziranim reflektorjem. (eno izmed 20w cfl nadomesti 125w cfl ki prispe v cca parih dneh). Velikost vege boxa je 60d* 45š* 70v

FLOWER BOX: Na cvetenu pa se bodo gospodične sončile pod 400w hps. Flower box je še v izdelavi, moram zmontirati hps, ga prebarvati na belo, ozroma maylor folijo. Ter sestaviti reflektor kateri je domače izdelave, narejen po meri za box. Imam tudi originalnega adjust wings, samo je prevelik. :). Imam tudi odveč karbonske filtre cevi itd... Katere bom vrjteno v kratkem dal v temo mali oglasi ter naredil razprodajo.

KALJENJE. Semena kalijo v šotnih tabletkah. Eno seme AK-ja je pokukalo ze včeraj. ta je bila zelo hitra bodoča mamica, in se že sonči po dcfl. Ostala semena pričakujem v roku 1-2 dni.

SLIKE:





Bom tudi updejtov čez nekaj časa ko bo kaj več za pokazati. :)

Lep pozrav.
 
Evo malo updejta.

Kar se kaljivosti tiče, Moji Lrji 100% uspešnost. 9/9 semen
Kar se pa tiče Fm seeds (pure ak) pa samo 60% 3/5 semen

Sedaj ne vem usa semena so imela enake pogoje. Je pa poanta, da sta tudi une 2 semenki cracknili, razvili kalcek, potem pa se je rast popolnoma ustavila, kot da bi semenu zmanjkalo energije da bi naprej pognal kalcek. Nekako sumim da je šotna tabletka preveč na gosto zbita in ni bilo dovolj moči da bi koreničica normalno prodrla v tabletko. Lahko da se motim. Načeloma me niti ne moti, se bodo tko al tko kloni delal, tko da ni bojazni.

Trenutno se sončijo pod 1x 125w cfl cool white ter 1x 23w cfl cool white+ danes dodam še eno 20w cool white. Če pa koga zanima sem našel v slo tudi toto 2jno grlo e27 (plastično) + 125w žarnico z enakim navojem se pravi e27. Obstaja tudi 180w z e27. Drugače pa če vam gredo grla na živce pa dobite v merkuju pretvornik iz e40 na e27







Se zopet oglasim čez kaki teden ko bo kaj več za pokazati :)

Mogoče še to imam težave z temperaturo, namreč zafrkava peč (na kurilno olje), tako da je hiša zadnje čase slabše ogreta. In ko so v boxu luči usanjene se temperatura spisti na 13-14°c, zato imajo tudi bilke stebelca rdeča... Če ne dobim v kratkem kakega štručkota za peči na kurilno olje, bom začasno improviziral z električnim radjatorjem...

Lep pozdrav lion:)
 

timoslav

Member
Lepe rožce :D
Js sem mel isto težavo letos z Easy Sativo. Na pick'n'mix sem naročil eno semenko, dal na kaljenje istočasno z ostalimi vrstami (GWS, FD, Mandala,itd.), pri vseh sem mel 100% kaljivost, saj tehnično gledano je ES tudi skalila samo se je ustavila rast isto kot pritebi. Nekje cm velika z mini baby listi :p
 
Spomnim se da je naš lasko pred leti omenjal da je to posledica "preteške zemlje". Sem imel pred leti že podobne težave, preveč makroelementov. Zato sem letos tudi sprobal šotne tablete ravno iz tega principa. Ampak očitno še vedno neki ne štima, bo treba še malo naštudirat :thinking: :chin: :thinking:

Drugače pa za žarnice www.fotomedia-online.com

Me preseneča tudi cena za 125w cfl sem dal 30€+postnina, U merkurju pa ti za isto ceno ponudijo žarnico philips TORNADO 60W (se pravi enkrat manj moči) Vem da za podobno ceno domim že v headshopih cfl, sam une so mi pa že prevelke+ še moral bi grla e40 kupovati, ali pa pretvornike :)


Kar se tiče pa dvojnega grla e27 imajo pa na tej strani http://www.superstrela.com/
Pa še dokaj poceni je
 
Evo malo updejta :) Sicer sem trenutno v finančni krizi, ter sem prisiljen prodati indoor opremo, obdržim samo vege box. Tako da bodo bilke po vsejverjetnosti šle outdoor+ kaki klonček se bo še naredil :)





Me pa zanima sorta je pure ak od female seeds. Sicer piše da ni outdoor, vendar mi ni poante, mi ni logično zakaj ne. Cveti hitro tko da, bi morala pravočasno končakti. Nimam pojma... Sama genetika mi deluje kot ak 47 po domače "isto sranje drugo pakovanje". Če se ne motim, so fm seeds imeli prvo ta strain potem so ga druge banke kopirale pod imenom "AK 47". No kakoroli tudi ne najdem nobenih slik, kakega outdoor projekta kako ta zadeva uspeva. Sami neki indoor grow reporti...

Tako da če ima kdo kaki nasvet bi bil hvaležen. Če res ni bilka za uzunej, bo treba indoor spelat... Druge ni...
 

timoslav

Member
Pa za Special Skunk tudi piše da je indoor pa prav lepo uspeva prinas. Js sem že mel predpredlani AK-je od Nirvane pa nisem mel dosti plesni gor čeprav je blo proti koncu cvetenja deževno obdobje pa pravim ni blo take panike..Mogoče zato ne priporočajo, ker velke bate naredi :p
Js bi jo definitivno probal zunaj s tem, da ne bi bila edina sorta...
 
Hvala za nasvet, očitno bodo res šle zunaj. Evo danes se že utjujejo, ter sončijo na sončku. So se pa presadile tudi v večje lonce.









Lep pozdrav vsem ljubiteljem konoplje :)

Lion
 
Top