What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

KonopljaORG

B

byzauc

Pa mislim da nebom taprav .. Sicer sem daleč od eksperta samo Konoplja.org je pa vseeno eno pokopališče posotv ..... Mogoč enx leta 2000 je še funkcijoniralo samo danes pa ne vredi ...... Takle mamo tko k naša draga Slovenija ...
:woohoo::peacock::woohoo:
 
B

byzauc

byzauc ti si en tistih expertov ki so na konoplji spraševal kako se da seme kalit?

Pa mislim da nebom taprav .. Sicer sem daleč od eksperta samo Konoplja.org je pa vseeno eno pokopališče posotv ..... Mogoč enx leta 2000 je še funkcijoniralo samo danes pa ne vredi ...... Takle mamo tko k naša draga Slovenija ...
 

GanjaKmet

New member
Včasih sem veliko pisal na forum o konoplji in na koncu izgubil voljo. Upam da sem komu pomagal z veliko napisanimi posti razen lastniku foruma, ki mu za forum očitno ni mar.
Tudi ko so bili vprašani zakaj ne poupdatajo zadeve, so zatrjevali da je to nemogoče in kako težko je to narest itd..... - kar sploh ni res ampak je to slika njihovega neznanja oz. nezanimanja. Ta tip foruma phpBB3 je tako razširjena zadeva da obstajajo vse žive variante migracije podatkov. Vsak spletni programer ki je že videl PHPmyAdmin zmigrira podatke v enem dnevu na novo verzijo. Samo ni problem samo tehnične narave ampak tudi v odnosu lastnika do ostalega sveta. To je njegova bistra strategija. Lahko bi tudi že lepo služil s forumom ampak ga to ne zanima oz. ni dorasel temu načinom poslovanja.

Tukaj nas je kar nekaj, ki v enem tednu napedenamo stran sam forum pa postavim prej kot v pol ure. ane Weedster. Že pred leti sem predlagal, da postavimo svoj forum, samo je problem v temu, da se nikomur ne da ukvarjati s tem kar je posvoje neumno......

Če je kdo za sodelovanje, naj malo napiše tukaj ka zna kaj ga zanima, pa bomo izbrali ime, domeno, gostovanje, obliko, in postavimo novo Slovensko stran. Jaz izdelam največ strani v okolju joomla in jo postavim v enem tednu, če pa se da komu škljocat stran na roke naj se javi. Sej pravim da po tehnični plati bi stran za silo lahko postavili v nekaj dneh, forum pa v pol ure, samo za dogovorit se je kakno stran oz. forum si sploh želimo. Strošek take strani je cca 50€ letno za domeno in gostovanje..........ostalo naredimo prostovolno. Zbiramo prispevke za zagon strani hahahahah pa da vas vidim kdo ima kako idejo ?
 

Koondense

Well-known member
Veteran
Dokler nimaš sposobnih moderatorjev, je vsak forum obsojen na smetenje in nered.
Platforme so dostopne praktično zastonj, le vztrajati je potrebno pri forumski higieni.

Če bo kdo postavljal nov slo cannabis forum, se javim za moderatorja:)


Kako je kaj z zlorabo IPjev in varnostjo na forumih? Verjamem, da marsikdo misli, da lahko policija takoj ugotovi kdo kaj objavlja, a mislim, da je zakon precej na strani uporabnikov, na srečo nismo v Severni Koreji ali Turčiji. Čeprav bi si marsikateri policaj želel totalnega nadzora.
 

GanjaKmet

New member
Prvo bi morala biti spodobna stran s priročniki - opisane vse osnove gojenja, uživanja, zakoni, povezave na ostale strani, spletne trgovine,novice, oglasi itd..... in to narediti oz. vzdrževati ni malo dela če hočeš da je stvar nečemu podobna na dolgi rok. Forum je še dodatna skrb....take strani. Če je stran dobra, vedno novitete, da uporabniki vidijo da se ekipa trudi, potem je tudi uspešna, obiskana in po domače povedano živa posledično tudi forum.
Tudi na konoplji.org bi se lahko rešili večino smeti na forumu če bi hkrati ustvarjali pregledne priročnike kejr z dvema klikoma najdeš željeno vsebino oz. osnove pa tudi povezave na forum kjer piše še kaj več.......
Sej pravim če se da komu ukvarjati in pripraviti in upravljati te vsebine lahko stran postavimo in zaživimo.
 

Koondense

Well-known member
Veteran
Se strinjam, a vseeno se mi ne zdi, da bi vse to bil nek resen problem.
Z angažiranim folkom lahko narediš karkoli.

Recimo autoflowerslovenija je nekaj obetal, pa zadeva stagnira.
Mislim, da primanjkuje motivacije in denarja.
Jaz žal nisem vešč v html ali čimerkoli povezanim z ustvarjanjem internetnih strani, tako da ne morem prispevati na tem področju, lahko pa bi moderiral in urejal stran, mislim, da nas je precej takih.

Seveda je potrebno misliti tudi na finančno plat, da se forum ne financira iz lastnih žepov ampak iz sponzorjev in donacij, pa tudi, da imajo oskrbniki kaj od tega, ne samo finančno in časovno izgubo.

Z dobrim planom do dobrega spletnega portala.
 
Tudi tukaj se bodo začeli problemi ker nastanejo zaradi ljudi, primer je byzauc ,ki kar nekaj piše u tri dni tako se je začelo na konoplji sedaj se pa še širi na autoflower očitno uporabiki zadeti pišejo po forumih in potem nastene kriza.
 
B

byzauc

Tudi tukaj se bodo začeli problemi ker nastanejo zaradi ljudi, primer je byzauc ,ki kar nekaj piše u tri dni tako se je začelo na konoplji sedaj se pa še širi na autoflower očitno uporabiki zadeti pišejo po forumih in potem nastene kriza.

Sevda sm jst problem kakopak k sm pršu na konopljo za dva mesca pa vse zjebu :biggrin: prej so ali pa ste debilčki smetili po par let gor ... Svaka čast ti boš že vedu ....

Pa drugače mislim da ni problem o zaucih ipd ampak o ljudeh k se jim ne moderirati po forumih tako kot je treba ... :tiphat:
 
B

byzauc

Sicer pa sem pregledal malo tvoje poste MARIHUANA77... Ti si ceu profi oh in sploh najboljši ... Spij mleko pa pod kouter !!!!!!!!!!! Kuj sm reku .... Pa svoje debilne kometarje lahko zadržiš zase mene ne mešaj v njih ker ti nisem ničesar storil... Vsaj žalega ne !!!!

Zadrži se malo al pa enga pihn ..... :tiphat:


srečno
 
Če si pa use zjebu na konoplji pa nam lahko zaupaš tamkajšen nick pa bomo vsi videli. Drugače je mleko zdrav zato ga tudi pijem, in če si pregledal poste kje si našel napake, da jih takoj popravim. Pa se nočem prepirat s komerkoli samo taki kao "gangsta šit" mi grejo na jetra.
 
B

byzauc

Če si pa use zjebu na konoplji pa nam lahko zaupaš tamkajšen nick pa bomo vsi videli. Drugače je mleko zdrav zato ga tudi pijem, in če si pregledal poste kje si našel napake, da jih takoj popravim. Pa se nočem prepirat s komerkoli samo taki kao "gangsta šit" mi grejo na jetra.

Pa pejva enga pihnt pa je :tiphat:.... najbolj nardimo jst nisem začel pluvati po tebi zato tako isto pričakujem od drugih ne PLUVAM IN NE MARAM BIT POPLUVAN (brez argumentov) in ti jih v tistem postu nisi imel....

:angelshug: :smoweed: be good
 

qurva

New member
treba je napisat cel kup sticky tem, od kaljenja pa do rizle, zato ker mora biti osnovna informacija how to dostopna takoj, preden postavi glupo pitanje kako naj kali semena in potem striktno brisat spam. Zavedat pa se je treba da forum delajo uporabniki in nazalost so slovenski uporabniki forumov precej primitivni, seveda ne vsi, samo ko cekiras slo forume, razen redkih je vse na zelo primitivnem nivoju

WORD!

Kot si povedal , vecina zapusti forum ko dopolni 18 let in misli da ve vse o growanju. Velika zahvala tebi pa ganđikmetu ker sta pustila dosti na k.org kot je kmet omenil , od vaju sem se tam dosti naučil , na forumu je še edini izstopal xyz , pred časom sem ga še kaj videl tu gor .. upam da ste v stiku :) Če bi vi imeli forum bi bil pomoje strokovno zelo utrjen. V ekipi pa treba ljudi z časom in spodobnostmi. Drugače pa prvo treba 50e zbrat ? :DDDD
 

konopenko

Member
Veteran
Konoplja org. je opravila svojo vlogo in umrla :) Hvala GanjaKmetu, Laskotu, Masterju, Xyz, Bigiju :), da smo se kej pametnega naučili.
 

Latest posts

Latest posts

Top