What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Razno

Stevius

Member
Pohandrek - drugače pa če želiš testirat spol (predvidevam da zaradi tega si jo dal na cvetenje in sedaj hoces nazaj jo vegat), se mi zdi dosti boljša in praktična varjanta z kloni. Preprosto narediš en klon in ga spraviš na cvetenje.

Na tak način boš takoj izvedel spol rastline in ni potrebno se jebat z reveganjem. Rastlina bo lepo normalno rastla naprej (brez nepotrebnih stresov), tisti klon pa lahko kar zgrowaš do konca in imas single-cola bud. Dve muhce na en mah.


:2cents:
 
P

pohandrek

ok :) ja je dc notri lasko in pakistan v , bi naredil klon ma nisem planiral prej sele potem sem se odlocil in sem jo dal takoj nazaj na 18/6,hm sicer je samo par laskov pri vrhu, pa razmisljam da takoj seknem klone pa jo dam nazaj cvetet, saj bi kloni revegali potem! ? a ima smisel da to naredim sploh? ker zdaj da cakam mesec dni se da revega mi ne gre s casom mimo :)
 

lasko

Member
Lahko ti bo tudi dva tri mesece revegala, imam slabe izkusnje z dcjem kar se tega tice. Lahko tudi varjanto s kloni naredis tako kot si mislu, samo obvezno podalsej dan, drugace se bos nacakal :D aja pa galerijo dej na public drugace se ne vidi fotk
 
P

pohandrek

toliko je predalec da cakam :D ma bom takoj porezal kar je in jo dal nazaj cvetet , naprej pa podaljsal dan , galerija je odprta :) lep vecer :)
 

MasterYodaSlo

New member
Lep pozdrav!
Ker sem se z growanjem še ne ukvarjam dolgo, bom za nasvet vprašal tukaj, ker ste bolj izkušeni. Zanima me katero seme naj kupim, če želim naslednje učinke, ki jih opisujemo z: Sativa High- Cereberal Buzz, no couchlock, inspiring, stimulating... (saj veste takšna, ki bi bila priporočena za "daytime smoke"). Sadil bom indoor, prosim če mi lahko podate čimveč predlogov, zaželjeno pa je tudi, da semena niso zelo draga (JH - 170€ @SB). Sam sem že večkrat našel identične opise na seedbootique, vendar ne vem pri katerih naj bi to držalo, zato sprašujem tu...
 

Stevius

Member
Mexican Sativa

Sensi seeds






Na sploh pa so indike bolj "priporočljive za začetnike"...

Tko da če se že lotiš... se vsaj dobro pripravi!
 

lasko

Member
yoda poglej pod ace seeds al pa cannabiogen imajo v tem momentu verjetno taboljso izbiro dobrih sativ. Za zacetek bi ti reku cindy99 ker je simpl za zacetnika pa hitro naredi, samo celebral buzza nism obcutu :D to kar bi ti rad so panavadi kar zahtevne sative ki cvetijo 100+ dni - kak haze, malawi, thaii, columbia, panama, durban ... Od teh je durban se najbolj hiter, izbire kar ces samo ma stevius prav da je boljse da zacnes s kakim sativa/indika hibridom al pa z indiko vsaj toliko da postekas sistem in potem presaltas na 100% sative.

Stevius mexikan sativa od sensija je dalec od sative :D 1/4 afgana notri, pa za indoor je zacetnikom ne priporocam, za outdoor pa nezahtevno
 

jaz

New member
ma ja po moje tut res ni boljšega da umreš za tisto za kaj živiš..čeprav je po moje morda malo preveč pretiraval a kdo sem jaz da bi sodil legendi...R.I.P.
 
Ahojj !
Malo iscem po netu za FLORA svetila za plazilce in rastline, pa tak kot ponavadi nic ne najdem.Me zato zanima ce ma kdo izkusnje s tem ,baje se dobro obnese kot dodatek-uv ,kolk sem slisal.Gledam po netu pa prodajajo samo zarnice ,kompletov ni ,niti kje bi se dalo dobit .Vem da lahko tudi sam skocim do baumaxa pa vprasam,al pa v zivalski center,samo sn jaz bolj len pa se mi ne da.Pa kolk stane da zacnem par dni prej sparat.tnx

Se mormo zavedat da folk se na bolj kruti nacin zivi in umira. RIP Humar
 

blaugrana

Member
kalij?!

kalij?!

živjo banda
Imam problem z kalijem (vsaj mislim), suhi listi, črne pike list se pa kar zdrobi v roki!
Lubice so skoraj že čisto pri koncu,po koledarju 60+dni, v resnici pa mislim da jim še kakšen teden manjka! ni slike spljoh,shodu fotkič:fsu:

Imate kakšno idejo kaj storiti, al jih samo še v temo postavim za dva dni? Zdej so bile 14 dni na izpiranju.


Ali je bil kakšen firbec na cultivi ta vikend?


:xmasnut::joint:
 

Peksman

Member
živjo banda
Imam problem z kalijem (vsaj mislim), suhi listi, črne pike list se pa kar zdrobi v roki!
Lubice so skoraj že čisto pri koncu,po koledarju 60+dni, v resnici pa mislim da jim še kakšen teden manjka! ni slike spljoh,shodu fotkič:fsu:

Imate kakšno idejo kaj storiti, al jih samo še v temo postavim za dva dni? Zdej so bile 14 dni na izpiranju.


Ali je bil kakšen firbec na cultivi ta vikend?


:xmasnut::joint:
ja bol nč ne moreš zdj nakonc...pač listje odmira, če so cvetki ql nimaš kej skrbet. :D
 

MasterYodaSlo

New member
Lep pozdrav!
Zanima me če kdo ve zakaj po oddanem naročilu na SeedBoutique naletim na napako :
Declined CC Hold, seveda so mi z kartice že trgali denar.
Odgovor iz SB: It takes them a few days to realise that the order was declined and update the account. Most are 1-3 days but some do take a little longer. The pending charge should be removed as soon as your card company process the fact the order was
declined.


Zanima me kaj naj pri naslednjem naročilu storim, da se ognem temu, prepričan sem da so vsi navedeni podatki (kartica, MasterCard) pravilni, seveda pa bi rad čimprej prišel do semen. Če je kdo naletel na podobno napako naj izkušnjo prosim napiše tu in mi pomaga rešiti težavo, sem pa že ponovno kontaktiral SB, vendar bom kot zgleda odgovor dobil jutri.

Edit: se opravičujem za vprašanje zastavljeno v narobno temo, prosim, da ga moderator prestavi pod razno, MYS
 
Last edited:
Top