Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Beltéri termesztés > CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed

Thread Title Search
Post Reply
CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed Thread Tools
Old 09-11-2018, 01:42 PM #41
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Dapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the rough
Nos itt a képen a jobb sarokban ami bedöl és nem látszik az ez
látszik mennyivel alacsonyabb mint a többi azért gondoltam h nem fog nyúlni, de mostanra már úgy gondolom h csak el lett ott vmi baszva veg-ben /nem bírta úgy a tápt vagy kevés volt a táp vagy csak fény ovlt kevés/ mindenesetre a flo végére mint a képen is látszik szép buga lett -mondjuk nem látszik, de mind1

éredkesség képen mellette balra a még alacsonyabb blueberry fenot tekintheti meg a kedves látogató

Dapk is offline Quote

4 members found this post helpful.
Old 09-11-2018, 09:59 PM #42
RastaMannn
Member

RastaMannn has a spectacular aura aboutRastaMannn has a spectacular aura aboutRastaMannn has a spectacular aura aboutRastaMannn has a spectacular aura about
Gyönyörű hóerdő!
RastaMannn is offline Quote

Old 09-11-2018, 10:44 PM #43
Coldplay001
Member

Coldplay001's Avatar

Coldplay001 is on a distinguished road
joisteeen de szeep gratulalok!
Coldplay001 is offline Quote

Old 09-11-2018, 10:51 PM #44
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Dapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the rough
Köszönöm, köszönöm ez volt a larry válogatás egy része, az emlékeim szerint mind f2-ből jött ki, nyílvána bodhi magok nem a stabilitásukról híresek, ezek meg amúgy is f2 szóval még inkább "hasadó anyag" hátúl van pl egy skunk feno -az a combomnyi buga. 5g-s gyapotkockákban voltak magtól 12-ben nevelve.
Dapk is offline Quote

Old 09-11-2018, 10:59 PM #45
Coldplay001
Member

Coldplay001's Avatar

blueberry melyik cegtol van? par eve szivtam dp-tol az nagyon finom volt viszont nem volt potens... nem tudom a mostani dp- bb milyen lehet?

Old 09-11-2018, 11:10 PM #46
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Ez egy genotipus, larry og x snow lotus és ennek a magam készített másodgenerációja -a másodgenerációban hasad anya és apa vonalra az egyedek, na most itt annyira hasadt hogy kb az ükapa is kijött ami bleuberry volt, ez se volt egy nagy eresztés potenciában, illata íze fasza volt, de ha már bb akkor ez viszont potens is volt:

bluedream x 88g13hp bodhi-tól szintén

viszot nem berry illata volt hanem édes méz.

Bb-ket mostanában a bluedigiberry-t szokták emlegetni mint faszás dolgot meg hát dj short origi bb-jét de az meg valami horror áron van és egyáltalán nem garantál ott se semmi

edit viszotn ezt se ajánlom megvételre mert 11-ből 10 kelt és 1 lett lány
edit2: dream lotust viszont sokan ajánározzák mint bb muffin és marha potens
Dapk is offline Quote

2 members found this post helpful.
Old 09-15-2018, 09:53 PM #47
hobbi ur
Member

hobbi ur's Avatar

hobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the roughhobbi ur is a jewel in the rough
Ez kész ez a csávó! Nagy tiszteletem!!!!
hobbi ur is offline Quote

Old 09-15-2018, 10:04 PM #48
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Testvérem, a tisztelet kölcsönös!
Dapk is offline Quote

Old 09-15-2018, 11:06 PM #49
dev.
Member

dev.'s Avatar

dev. has a spectacular aura aboutdev. has a spectacular aura aboutdev. has a spectacular aura aboutdev. has a spectacular aura aboutdev. has a spectacular aura about
Quote:
Originally Posted by Coldplay001 View Post
blueberry melyik cegtol van? par eve szivtam dp-tol az nagyon finom volt viszont nem volt potens... nem tudom a mostani dp- bb milyen lehet?
Nekem volt dp bb nem olyan régen, 4 magból 4 fenó, ahogy mondod, finom, de nem túl potens. Mutáns volt mind. Le kell válogatni.
dev. is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 09-16-2018, 06:56 AM #50
Coldplay001
Member

Coldplay001's Avatar

hat ez a bajom nekem is. valahogy a bb nem olyan potens. allitolag dj short bb -je se a regi mar. olvastam vhol h az eredeti apa novenye kipusztult vmiert es az uj magokkal baj van... :( tehat akkor bluedigiberry es dream lotus az ami jo lehet.

viragzik egy fastberrym,arra kivancsi leszek.. kb meg 30-40 nap es kesz

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules