Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Beltéri termesztés > CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed

Thread Title Search
Post Reply
CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed Thread Tools
Old 09-05-2018, 08:13 AM #31
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Dapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the rough
Hát ritka az ilyen jó szó tőled testvérem, köszönöm!
Furcsa az egészben az, h én direkt azért kezdtem ezzel ezt a kört mert aránylag jól terem, faszán gyantásat és nem annyira nyúlós mint az OG -habár testalkatra semmirekellő, hikomat, szívószál szárú. Viszont ennél van egy sokkal nyúlósabb, de kis gombokat termő iszonyat gyantás OG jellegű fenom is.

Na most vagy az van, h összekevertem a kettőt, amit én kizártnak tartok mert rohadtul oda volt erre figyelve vagy az, h LED alatt ennyire másképp viselkedik
vagy a magas párára (amit tegnap meg is oldottam, mára 60%-on ketyegünk amit már viselnie kell 4-5 héten meg majd begyújtok bugák méretétől függően lehet csak a 6-on.)

Mindenesetre a köv kör se a kali mist lesz hanem a másik feno, h kiderüljön mivan.
Közben még csipkedem a makkom végét what_can paradurbanjára, azt is le akrnám már válogatni.
Dapk is offline Quote

2 members found this post helpful.
Old 09-05-2018, 09:53 PM #32
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Dapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the roughDapk is a jewel in the rough
Most nézem hogy az oldat töménységéről még alig írtam valamit -és mivel úgy áll a helyzet, hogy holnap flush mert elkezdett felfelé kúszni így aktuális is. Szóval: FLO elején 1500uS/cm volt (1g ferti IV 0.45 kalcium nitrát) ez ennél a fajtánál kevés -amúgy kb az összes általam ismert skunk crossnak ez bőven elég szokott lenni pl c99 -nek még sok is. Így elkezdtem emelni olyan 2-2.1-ig ez levelezésig fasza is volt, akkor visszavettem 1.7-1.8-ra ami eddig ketyeget, de az oldat elkezdett „tömörűlni” ergo besokaltunk szóval most flush aztán 1.5-1.6 /kb alap adagra visszatérek amíg azt nem látom, h kieszi az oldatot.

Last edited by Dapk; 09-05-2018 at 10:06 PM..
Dapk is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 09-06-2018, 05:24 PM #33
what_can_there
Member

what_can_there's Avatar

what_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the roughwhat_can_there is a jewel in the rough
Szepen belehuzott, jon a gyanta is rendesen. Az en OG klonom ugyanezt csinalja, atkapcsolaskor nyulik, mint az allat es a tobbi fajtahoz kepest eleg koran kezd gyantasodni. En nem vagyok egy OG pro, de masok kepei alapjan is arra jutottam, hogy ez a fajta jellegzetessege. HPS, LED alatt is, meg a foliaban is hasonlo a helyzet, szoval nem gondolom, hogy ezt a feny minosege nagyban befolyasolna. Teszek fel kepet az outdoor kepek topicba a sajatrol.
what_can_there is offline Quote

Old 09-06-2018, 09:46 PM #34
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Én kurva nagy OG pro vagyok -és a péniszem is óriási- és amúgy nem is azt emeltem ki leginkább hogy a led miatt ilyen gyantás ilyen korán hanem azt h tök más a gyanta rajta mint hps alatt -porszerűbb! Sol meg mivel ilyen DNA-s OG-kel tolta még nem látott ilyet -amúgy dna-s og/sour/chem-ben is találtam már zseni fenokat, szóval ez amólyan testvéri szoponckodás részemről

Aztán meg azt nem értettem hogy ez amit én Sour d szerűnek gondoltam -mivel nem annyira nyúlt és valamivel "skunkosabb" volt a virágja válogatás során most faszé nyúl ennyire, lehet benéztem valamit amit nem hiszek vagy a led miatt -mert az OG fenom az nagyon nyúlik ll f2-ből is, meg 91kryptből is meg SadSamből is -a korai gyantásodáshoz meg már azé nem szóltam hozzá mert mint fentebb írtam jól esett a felszopás /emlékeztetőül ide is berakom a sad samurai virágztatát amire sol szintén rácsodálkozott amire amúgy én is mert az meg szinte üvegfólia szerűen borított mindent/

Kukutyin meg egy istenverte amatör hogy nem látja hogy 5 nap leforgása alatt nőt a biomassza a 4x-re! -homorizálok kuk pajtás, ne vedd magadra - Azt hova a rákba kéne húznom az ánuszomba?

Itten van é egy topic a OG-k testalkatáról -amiben az én állításomat is kitárgyalják mégpedig h a chem - og cumók golyóállóak a penész tekintetében

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=313319

Na most meg bontok egy távoli galaxist me nem szívtam már jó ideje -vizelet tiszta vagyok megint, röhögtem is mikor hobbi írta h majd én tesztelem a malawit, me most vagy az lesz h paranoiás rohamot kapotk -adná isten- vagy az hogy elszítvtam -vágás- felkeltem

Valószínű ezen józan fejem tehet arról is hogy itt végig písziskedem a naplót aztán senki nem ért meg a szövgemből semmit

de ennek vége, pöcsök, kemény eleszek mint a 43 cm hosszú beton kemény péniszem, ami 1nm-en 20w ledel letol egy 1.5kg kört!

-amúgy megvolt a flush, kapott minden földi jót, oszt csókolom, isten király vagyok!

Last edited by Dapk; 09-06-2018 at 10:10 PM..
Dapk is offline Quote

Old 09-06-2018, 10:06 PM #35
Dapk
Member

Dapk's Avatar

https://roth.beer/red-5/

Red 5 lett, me kruvára megérdemlem!
Dapk is offline Quote

Old 09-09-2018, 09:58 PM #36
Coldplay001
Member

Coldplay001's Avatar

Coldplay001 is on a distinguished road
nagyon szep a kert,elismeresem! szabad megkerdezni hogy akkor mennyi leddel milyen fenyerod es milyen fogyasztasod van? koszi
Coldplay001 is offline Quote

Old 09-09-2018, 10:16 PM #37
Dapk
Member

Dapk's Avatar

4db ilyen led van 1400mA-n kb 230w-t fogyaszt így /nem kb mert mérve van de a mérő is +/- pár százalékot csal, lux mérőre még mindig várok a bolt ahol leadtam a rendelést -mert a régi elveszett- az azt igéri hogy jövőhéten már tuti! Szóval jövhét péntekig remélhetőleg kiderül mennyi a leadott fény! -majd bemérek egy 600w-s hps-t is
Dapk is offline Quote

Old 09-09-2018, 10:34 PM #38
Coldplay001
Member

Coldplay001's Avatar

Coldplay001 is on a distinguished road
csak azert kerdem mert viragra most 600w hps-t hasznalok de kurva sok a szamla...
Coldplay001 is offline Quote

Old 09-09-2018, 10:42 PM #39
Dapk
Member

Dapk's Avatar

Nem lesz a ledtől kevesebb a számla, ahová kell a 600w hps, oda kell 600w led, viszont nem olyan forró és tovább tart -valamint ha magadnak rakod össze akkor simán tudod csak az "izzót" cserélni itt is... Sajnos csoda nincs -jó, persze nem teljesen igaz mert mondjuk 16 db ilyen 1nm-en 1000mA-n hajtva mondjuk csak 500-550 körül fogyaszt. Én a jövőben 16 db-ot tervezek berakni 1.5 x 1.5 nm-re de 1400mA-on hajtva az meg 760w körül lesz.
Dapk is offline Quote

Old 09-11-2018, 08:29 AM #40
Dapk
Member

Dapk's Avatar

3.5 hete vagyunk 12-ben (08.16-tól van 12/12-ben 9-től csökkentettem a fényt, de hogy minek,azt magam se tudom) eddig elégedett vagyok. A héten még kopasztok rajta egy-két sort és beállok az ec-vel 1.3-ra -most 1.5- és utána hátradőlök és élvezem a "show-t" mert más teendőm már nincs, az EC is marad 1.3 illetve azt még a legvége felé csökkentem.

Itt vannak a sunák:

Dapk is offline Quote

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules