Register ICMag Forum Menu Features Search Today's Posts Mark Forums Read
You are viewing our:
in:
Forums > IC Magazine > International Forums > Magyar (Hungarian) > Beltéri termesztés > Rastamannn indoor coco

Thread Title Search
Post Reply
Rastamannn indoor coco Thread Tools
Old 02-21-2018, 07:54 PM #41
Snypie
Member

Snypie will become famous soon enoughSnypie will become famous soon enough
Szerintem meg a VPD sok.
Snypie is offline Quote

Old 02-21-2018, 08:28 PM #42
Charass
Member

Charass's Avatar

Charass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the roughCharass is a jewel in the rough
Alacsony a hő, és a magas a pára? Vagy mire gondolsz pontosan? Eddig nem is nagyon hallottam erről, de most rákerestem és valami ilyesmit szűrök le. Roszzul teszem? Nem ezt jelenti?
Charass is offline Quote

Old 02-21-2018, 10:20 PM #43
Snypie
Member

Snypie will become famous soon enoughSnypie will become famous soon enough
Igen, erre gondoltam. 21 fokon 60-65% az optimális.
Snypie is offline Quote

Old 02-21-2018, 10:24 PM #44
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

WHIPEDMEAT has disabled reputation
nyilvánvalóan a pára a ludas, nem is a kútvíz
plusz így hiába is növeled a kaját.. ki kéne flushold azt a sok szart belőle, utána 1.2 kaja és virulnának, feltéve ha kihagyod a kútvízet...

"Anything over 10 PPM and you should invest in a reverse osmosis system"
WHIPEDMEAT is online now Quote

2 members found this post helpful.
Old 02-27-2018, 08:52 PM #45
RastaMannn
Member

RastaMannn has a spectacular aura aboutRastaMannn has a spectacular aura aboutRastaMannn has a spectacular aura aboutRastaMannn has a spectacular aura about
Hőmérséklet a csúcsoknál.22fok pára 70%,szopok a hideggel teljesen. 3 virágzik,de basznak nyúlni ezek,szarnak a fejemre. A maradék kettő még csak most fog kezdeni. Az egyiken felfedeztem egy furcsaságot,ugye ez nem az amire gondolok? herma? Hát ha ezekről összesen lejön 100-150,akkor már pezsgőt bontok,lassan meg se fogja érni végigvinni XD
Attached Thumbnails
IMG_1994.jpg IMG_1998.jpg
RastaMannn is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 02-27-2018, 09:24 PM #46
WHIPEDMEAT
Modortalan

WHIPEDMEAT's Avatar

WHIPEDMEAT has disabled reputation
ezeket még mindig gyötri valaim kórság, nem annyira normális hogy lógnak a levelek,, mintha berottyant volna kicsit a gyökér
WHIPEDMEAT is online now Quote

Old 02-27-2018, 09:50 PM #47
GK_420
Senior Member

GK_420's Avatar

GK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura about
Én egy fejletlen elővirágot látok csak, az még lehet porzó is, sőt inkább annak néz ki. Hermát nem látok, amire gondolsz nem termős virágok.
GK_420 is offline Quote

1 members found this post helpful.
Old 02-28-2018, 06:41 AM #48
ZoldOvezet
Member

ZoldOvezet's Avatar

ZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enoughZoldOvezet will become famous soon enough
Quote:
Originally Posted by GK_420 View Post
Én egy fejletlen elővirágot látok csak, az még lehet porzó is, sőt inkább annak néz ki. Hermát nem látok, amire gondolsz nem termős virágok.
nekem mikor megjelennek az elővirágok a pistilek is kivehetőek..szal ez szerintem is kani..:S
ZoldOvezet is offline Quote

Old 02-28-2018, 08:04 AM #49
RastaMannn
Member

RastaMannn has a spectacular aura aboutRastaMannn has a spectacular aura aboutRastaMannn has a spectacular aura aboutRastaMannn has a spectacular aura about
Hát ebben az a vicces,hogy javában virágzik már a csaj úgy,hogy szépen hozza mindenhol a pistileket,amik néhol úgy néznek ki,mintha be lennének porozva,de hát ez annyira fejletlen még,hogy nem is porozhatna nem???
RastaMannn is offline Quote

Old 02-28-2018, 10:55 AM #50
GK_420
Senior Member

GK_420's Avatar

GK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura aboutGK_420 has a spectacular aura about
Quote:
Originally Posted by RastaMannn View Post
Hát ebben az a vicces,hogy javában virágzik már a csaj úgy,hogy szépen hozza mindenhol a pistileket,amik néhol úgy néznek ki,mintha be lennének porozva,de hát ez annyira fejletlen még,hogy nem is porozhatna nem???
Hát az a javában virágzás elég nagy túlzás a képek alapján, de ha több és kivehetőbb képet dobsz be arról a növényről talán a tippen tul is lehet valami. Mondjuk a beporzottságt miből állapítod meg ilyen korai virágzásnak az nekem rejtély. A hermák amúgy a virágzaton belül szoktak porzókat hozni, néha jól elrejtve.
GK_420 is offline Quote

Post Reply

Thread Tools

Posting Rules